İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (4) YORUM YAZ

tarafından 16 Şubat 2017, Perşembe 14:10 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

Injustice 2’ye tam 7 adet yeni karakter eklendi
Günlük Haber Emre Karakullukçu
4 3590
Warner Bros’un ve NetherRealm Studios’un birlikte geliştirdiği Injustice 2, 7 yeni karaktere kavuştu. Oyuna eklenen karakterler arasında Cyborg ve Black Canary de bulunuyor.

 

NetherRealm Studios’un yapımcılık rolünü üstlendiği Injustice 2, karakter sayısını artırmaya devam ediyor. GameRant tarafından yapılan sıralamaya göre senenin en çok beklenen oyunları arasında yer alan Injustice 2, son 3 gün içerisinde 7 yeni karakter tanıttı. Scarecrow, Swamp Thing, Cheetah, Catwoman, Poison Ivy, Black Canary ve Justice League filminde göreceğimiz Cyborg oyunun karakterleri arasına dahil oldu.
 

Yeni tanıtılan karakterler arasında sadece Cyborg ve Scarecrow’un özel bir tanıtım videosu yok. Injustice 2’nin mobil oyununun tanıtımı sırasında görünen karakterler, ilerleyen günlerde kendi videolarına sahip olabilirler.

 

Oyunun yapımcılarından birisi olan Ed Boon, Injustice 2’nin NetherRealm tarafından yapılan en bol karakterli oyun olacağını duyurmuştu. Boon, oyuna dahil olacak karakterler hakkında açıklama yapmıyor ancak internete sızdırılan bir listeye göre şu karaktelerin tümü oyuna dahil olacak: Joker, Bane, Poison Ivy, Swamp Thing, Black Canary, Catwoman, Cyborg, Hal Jordan, John Stewart, Cheetah, Firestorm, Flash, Scarecrow, Green Arrow, Captain Cold, Brainiac, Damian Wayne, Black Adam, Doctor Fate, Power Girl, Zoom, Mr. Freeze.

Liste, oyun yapım aşamasındayken karakter çizimlerini gördüğünü iddia eden birisi tarafından paylaşıldı. Bu listedeki birçok karakterin tanıtıldığı göz önünde bulundurulursa, listenin tutarlı olma ihtimali bir hayli yüksek.

Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 1 misafir ve 0 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 3590 kez bakıldı.
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
xmen121 22.2.2017
Güzel
0
olağan_şüpheli Perşembe, 21:03
ilk oyun vita da indirime girse alacağım. 2. gelmez zaten vitaya.
0
xwernediti Perşembe, 18:33
Bu oyun ne zaman çıkacak
0
KOX B0SS Perşembe, 15:06
Normal
0
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj