İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Projeksiyonlar Videoları

4K ve HDR sinema teknolojileri ile ülkemizdeki son durumu konuştuk

4K ve HDR sinema teknolojileri ile ülkemizdeki son durumu konuştuk Sony Cinema 4K etkinliği kapsamında Sony İş Geliştirme Müdürü Tim Potter ve Sony Professionals Türkiye Müdürü Murat Küçüksaraç ile Sony'nin ülkemizdeki sinema sektöründeki pozisyonunu değerlendirdik, 4K ve HDR teknolojilerine geçişte Sony'nin çalışmalarını konuştuk. Projeksiyonlar - 9 Eylül 2015 - 10973 İzlenme
Sony 4K ev sinema sistemleri ve fazlası

Sony 4K ev sinema sistemleri ve fazlası "Özel röportaj" Sony'nin yeni nesil 4K ev sinema sistemi projeksiyonları, farkları ve sonrası üzerine konuştuk. Projeksiyonlar - 19 Ağustos 2015 - 8666 İzlenme
DH Özel Röportaj: Sony, 4K çözünürlüklü projeksiyon cihazlarını tanıttı

DH Özel Röportaj: Sony, 4K çözünürlüklü projeksiyon cihazlarını tanıttı Teknolji dünyasının lider firmalarından Sony, bugün düzenlediği lansman ile ev sinema sistemi kategorisindeki 4K çözünürlüklü projeksiyon cihazlarını tanıttı. Detaylar için Sony Görsel İletişim Kanal Satış Müdürü Emre Fırıncıoğlu ile Sony'nin 4K çözünürlüklü projeksiyon çözümleri hakkında konuştuk Projeksiyonlar - 5 Kasım 2014 - 10731 İzlenme
Projeksiyonlar kanalına abone ol!
1 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Epson ile yeni nesil projeksiyonları konuştuk

Epson ile yeni nesil projeksiyonları konuştuk

22 Kasım
2011
Epson'ın Fatih Projesi için sunduğu interaktif projeksiyon ve eğlence sistemleri için geliştirdiği üç boyutlu projeksiyonlarını konuştuk.

Erdi Özüağ Projeksiyonlar 15813 İzlenme
TG: Projeksiyonlar hakkında merak ettiğiniz her şey [video rehber]

TG: Projeksiyonlar hakkında merak ettiğiniz her şey [video rehber]

12 Şubat
2011
Teknoloji Gündemi'nin bu özel bölümünde Epson Türkiye Projeksiyon ve Video Ürün Müdürü Mustafa Akmaz, projeksiyonlar hakkında bilinmesi gerekenleri anlatıyor. Video rehber tadındaki bu söyleşiyi projeksiyon alma planı yapan herkese öneriyoruz.

Mesut Çevik Projeksiyonlar 36243 İzlenme
Optoma PK301: Cebinizdeki Sinema!

Optoma PK301: Cebinizdeki Sinema!

24 Aralık
2010
Optoma'nın cebe sığan projeksiyon cihazı Optomo PK301, taşınabilirliği yanında görüntü kalitesiyle de fark yaratmayı biliyor.

Mesut Çevik Projeksiyonlar 29559 İzlenme
Viewsonic PJD5112 3D Projeksiyon

Viewsonic PJD5112 3D Projeksiyon

1 Ağustos
2010
Viewsonic'den orta sınıfta 3D DLP Projeksiyon cihazı

Mesut Çevik Projeksiyonlar 28459 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Nokia geri döndü: Android'li yeni telefonu Nokia 3'ü kullandık
28.6.2017, 14:29 - Erdi Özüağ
Nokia geri döndü! Efsanevi 3310 modelinin yanı sıra Android tabanlı yeni modeller de hazırlayan Nokia, telefonlarını Temmuz ayında ülkemizde satışa sunuyor. Nokia'nın fiyatı en ucuz Android telefonu olan Nokia 3'ü kullandık ve detaylarını bu videoda anlattık.