İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
G.Skill’den AMD Ryzen ve Threadripper işlemciler için DDR4 bellek kitleri AMD Ryzen veya Threadripper serisi işlemcilere sahipseniz G.Skill’den bir müjde var. Firma AMD için 128GB’a kadar çıkan Trident Z RGB bellek kitlerini hazırladı. 25.9.2017 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Rambus sektörün ilk çalışan DDR5 DIMM modülünü geliştirdi DDR4 belleklere göre iki kat daha fazla bant genişliği ve kapasite sunacak olan DDR5 bellek örnekleri gözükmeye başladı. İlk DIMM modülü Rambus tarafından duyuruldu. 24.9.2017 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Corsair’den hız canavarı Vengeance DDR4 bellekler Vengeance serisiyle DDR4 bellek sınıfında sınırları zorlayan Corsair, yeni piyasaya sürdüğü kitleri ile kendi hız rekorunu kırdı. Vengeance LPX serisi 4600MHz seviyesine kadar çıkıyor. Dün (15:00) 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Toshiba bellek bölümü için kararını verdi Uzun süredir gündemi meşgul eden Toshiba’nın bellek bölümünü elden çıkarması konusu nihayet kesinlik kazandı. Bellek bölümü Western Digital’in liderliğindeki konsorsiyuma gitti. Çarşamba, 09:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Toshiba’nın yonga bölümü için teklifler artıyor Satışı adeta yılan hikayesine dönen Toshiba’nın bellek bölümü için tekliflerin miktarı yükselmeye devam ediyor. Bain Capital ortaklığı çıtayı 22 milyar dolara çıkardı. Pazartesi, 11:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Toshiba’nın bellek bölümü bir türlü satılamadı Bir kaç aydır bellek bölümünü satmak için Bain Capital konsorsiyumu ile görüşmeler yürüten Japon devi Toshiba, ödemelerin zamanı konusunda henüz anlaşma sağlayamadı. 2 gün önce (12:15) 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Kingston'ın Server Premier sunucu belleği Intel Purley Platformu'nda doğrulandı Sunucu mimarileri üzerine odaklanan Kingston, yeni sunucu belleği Server Premier'in Intel Purley Platformu'nda doğrulama aldığını duyurdu. İşte konu ile ilgili detaylar: 27.7.2017 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Fiyatı yükselen bellek sektörü SK Hynix’e rekor kar getirdi Belirli sektörlerde bellek ürünlerine olan talep düşünce fiyat ortalaması da otomatik olarak artıyor. Yılın ikinci çeyreğinde fiyatlar artınca üreticilerin karları da sıçrama yaptı. 27.7.2017 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Micron tesisleri zarar gördü, DRAM fiyatları artabilir Yonga devi Micron'un Tayvan’daki DRAM üretim tesislerinde problem yaşanıyor. Üretimin durduğu dile getirilirken bellek fiyatlarında da artış yaşanmaya başladı. 6.7.2017 13:50:00 25 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD Ryzen için yüksek performanslı DDR4 RAM'ler AMD'nin Ryzen işlemci ailesi için yeni nesil yüksek performanslı bellekler. GeIL tarafından DRAM yongaları özenle seçilen belleklerde, yazılımsal ve donanımsal kontrollü RGB ışıklandırma da var. 27.6.2017 5 Erdi Özüağ Haberin devamı » 6838