İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
ABD’den geri adım: S400 anlaşması ABD’yi Patriot satışı için masaya oturttu ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’ye Patriot füze savunma sisteminin satılmasına yönelik potansiyel bir anlaşmanın müzakere edildiğini duyurdu. Reuters kaynaklı haberin tüm detayları yazımızda. 2 gün önce (16:20) 36 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Whisper Drone ile yeni bir döneme doğru Drone ürünlerinin uçarken arı gibi ses çıkarmasından hoşlanmıyorsanız bir de Whisper Drone projesini deneyin. Proje yenilikçi bir pervane tasarımı ile sessizliği hedefliyor. 2 gün önce (12:30) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Türk jeti dünyaya açılıyor! Hürjet'in yer prototipi İngiltere'de sergilenecek Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından Jet Eğitim ve Yakın Destek Uçağı Geliştirme Projesi kapsamında tasarlanan Hürjet, dünya prömiyerini İngiltere'deki fuarda gerçekleştirecek. Cumartesi, 18:30 44 Barış Cankı Haberin devamı »
Türk savunma sanayii için büyük gün: 30 Atak helikopteri satışı Türk savunma sanayiinin tek kalemdeki en büyük ihracatında imzalar atıldı. 30 adet ATAK helikopteri satışı anlamına gelen anlaşmaya ve anlaşmanın muhtemel bedeline dair detaylar yazımızda. Cuma, 10:42 123 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Teknolojiye yön verecek yeni bakanlar belli oldu Başkanlık sisteminin yeni kabinesi resmen açıklandı. Yeni dönemde daha aktif bir rol üstlenecek olan bakanlıklarda göreve getirilen yeni isimler ve kariyerlerine yönelik ilk bilgiler yazımızda. 9.7.2018 23:07:07 94 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Türk savunma sanayiinden rekor ihracat: 4 korvet satılacak Türk savunma sanayiinin tek kalemdeki en büyük ihracat anlaşması olarak ifade edilen 4 adetlik korvet ihalesi sonuçlandı. İhaleyi kazanan Türkiye, Pakistan için Ada sınıfı MİLGEM üretecek. 5.7.2018 20:45:50 89 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Hava kuvvetlerinin yeni gücü Roketsan üretimi Teber envantere giriyor Roketsan tarafından milli olanaklarla geliştirilen lazer güdüm kiti Teber, Temmuz ayı içerisinde envantere giriyor. Testleri başarıyla sonuçlanan yeni kit, hava kuvvetlerinin yeni gücü olacak. 4.7.2018 18:00:00 29 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Çinliler 1 km. mesafeden insanları ateşe verebilecek bir lazer silahı geliştirdi Çinli araştırmacılar bir kilometre uzaklıktaki bir hedefi vurabilecek öldürücü bir lazer saldırı tüfeği yaptı. Sessiz çalışan silah, insan derisini ve dokularını anında karbonize edebilecek güçte. 2.7.2018 14:30:00 30 Onur Seven Haberin devamı »
Savunma sanayii için yerli çipler üretilecek Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın resmi Twitter sayfasından yapılan duyuru ile kritik alt sistemlerin yerlileştirilmesi çalışmalarının başladığını duyurdu. Bu kapsamda üretilecek bileşenler: 26.6.2018 21 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Canlı Yayın: Türkiye ilk F35'ini teslim alıyor Türkiye ilk F35 uçağını teslim alıyor. Teslim törenini canlı yayınlıyor ve F35 projesini yorumluyoruz. F35 gücümüze güç katacak mı? Türk Silahlı Kuvvetlerine faydası ne olacak ve fazlası? 21.6.2018 52 Mesut Çevik Haberin devamı »