X KAPAT

İLANDIR

Savunma Sanayi Videoları

Terörle mücadelede yeni dönem: İnsan tespit edebilen radarlar

Terörle mücadelede yeni dönem: İnsan tespit edebilen radarlar ASELSAN tarafından geliştirilen ACAR ve Meteksan tarafından geliştirilen Retinar PTR ile Türk Silahlı Kuvvetleri her türlü hava şartında düşman piyadesini tespit ve takip edebilecek. Savunma Sanayi - 3 Şubat 2017 - 6023 İzlenme
ROKETSAN yapımı tank katili füzeler geliyor

ROKETSAN yapımı tank katili füzeler geliyor "UMTAS ve OMTAS hakkında her şey" ROKETSAN tarafından geliştirilen uzun menzilli tanksavar sistemi UMTAS ve orta menzilli tanksavar sistemi OMTAS, üstün özellikleriyle Türk Silahlı Kuvvetlerinin vurucu gücüne katkı sağlayacak. Savunma Sanayi - 15 Ocak 2017 - 14036 İzlenme
Anka projesi neden gecikti?

Anka projesi neden gecikti? "ANKA-S hakkında herşey" Türkiye'nin yerli MALE sınıfı insansız hava aracı ANKA'nın uzun süren geliştirme serüvenin de sona yaklaşılıyor. Dünyanın bir çok noktasından kontrol edilebilecek olan ANKA-S Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine girmek için gün sayıyor. Savunma Sanayi - 28 Aralık 2016 - 17878 İzlenme
Savunma Sanayi kanalına abone ol!
129 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Yerli, zırhlı ve kudretli: Emniyet güçlerine yeni taktik araç

Yerli, zırhlı ve kudretli: Emniyet güçlerine yeni taktik araç "Hızır"

26 Aralık
2016
Ülkemizin savunması için emniyet güçlerinin kullanımına hazır yeni bir taktik tekerlekli zırhlı aracımız daha oldu. Karşınızda tüm detaylarıyla Hızır.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Savunma Sanayi 18591 İzlenme
Milli Savaş Tankımız Altay'ın kardeşi: Tulpar

Milli Savaş Tankımız Altay'ın kardeşi: Tulpar

10 Aralık
2016
Milli Savaş Tankımız Altay'ın kardeşi olarak tasarlanan Tulpar, yeni nesil tanklara destek veren, taşıdığı mürettebat ve personele yüksek seviyede balistik ve mayın korumasıyla birlikte sınıfı için üst düzey ateş gücü sağlayan, her türlü iklim koşuluna uygun gelişmiş bir savaş aracı platformu. Tüm detaylar özel videomuzda konuşuyoruz, iyi seyirler.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Savunma Sanayi 20036 İzlenme
Bir insansız hava aracımız daha silahlandı:  Vestel Karayel'in tüm detayları

Bir insansız hava aracımız daha silahlandı: Vestel Karayel'in tüm detayları

26 Kasım
2016
Vestel'in yaklaşık bir yıldır ağırlıklı olarak keşif ve gözlem için kullanılan insansız hava aracı Karayel, silahlandı. Roketsan'ın geliştirdiği MAM-L sistemiyle donatılan ve testleri başarıyla geçen Karayel aktif göreve hazır. Tüm detaylar ve son gelişmeler Donanım Haber farkıyla özel videomuzda.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Savunma Sanayi 19457 İzlenme
Milli Savaş Tankımız Altay ile ilgili her şey, tüm merak edilenler!

Milli Savaş Tankımız Altay ile ilgili her şey, tüm merak edilenler!

18 Kasım
2016
Ülkemizin son yıllardaki en önemli savunma projelerinden biri olan mili tankımız Altay hakkında merak edilen tüm detaylar, özellikler ve ince ayrıntılar bu videoda. Altay için şimdiye kadar hazırlanmış en kapsamlı video olan bu özel çalışmayı sizlerle paylaşmanın ayrıca gururunu yaşıyoruz, iyi seyirler.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Savunma Sanayi 34151 İzlenme
Vestel Savunma'dan KARAYEL insansız keşif ve gözlem aracı özel video

Vestel Savunma'dan KARAYEL insansız keşif ve gözlem aracı özel video

12 Mayıs
2015
VESTEL Savunma'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve son aşamasına gelinen insansız hava aracı KARAYEL'in detaylarını Vestel Savunma Genel Müdürü Aziz Sipahi'den dinliyoruz.

Mesut Çevik "Speed-Step" Savunma Sanayi 17559 İzlenme
Yeni nesil Türk Malı Uydular ve Silahlı, uydu bağlantılı yeni ANKA S IHA özel video

Yeni nesil Türk Malı Uydular ve Silahlı, uydu bağlantılı yeni ANKA S IHA özel video

11 Mayıs
2015
Ülkemizin gurur kaynağı TAI'nin yeni nesil Türk Malı Uydu çalışmalarını ve ANKA'nın gelişmiş versiyonu ANKA S'in detaylarını TAI Uzay Sistemleri ve İnsansız Hava Araçları Sistemleri Grup Başkanı Sinan ŞENOL'dan dinliyoruz.

Mesut Çevik "Speed-Step" Savunma Sanayi 19625 İzlenme
ASELSAN KORKUT ve HİSAR akıllı hava savunma sistemi özel video

ASELSAN KORKUT ve HİSAR akıllı hava savunma sistemi özel video

11 Mayıs
2015
ASELSAN'ın geliştirdiği akıllı hava savunma sistemi KORKUT ve HİSAR tek tuşla havadaki her hedefi takip altına alıp, akıllı mermileriyle uçak ve roketleri etkisiz hale getirebiliyor.

Mesut Çevik "Speed-Step" Savunma Sanayi 41661 İzlenme
Aselsan'ın

Aselsan'ın "Akkor" aktif koruma sistemi hakkında her şey: Tanklar için RPG tehdidi sona eriyor

11 Mayıs
2015
Aselsan mühendisleri tarafından ülkemizde geliştirilen yerli savunma teknolojisi Akkor "Aktif Koruma Sistemi" ile başta tanklar olmak üzere hareket kabiliyeti düşük zırhlı araçlar, RPG ve diğer tehlikelerin hedefi olmayacak. Tüm detaylar bu videomuzda.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Savunma Sanayi 26352 İzlenme
Milli Savunma Sanayi 3. Bölüm

Milli Savunma Sanayi 3. Bölüm "Roketler, Uçaklar, 4x4'ler ve fazlası"

23 Aralık
2014
Milli Savunma Sanayi projelerimizi listelediğimiz video serimize 3. bölümle devam ediyoruz. Bu bölümde anti tank roketlerimizden uçaklarımıza, 4x4 araçlarımızdan toplarımıza kadar bir çok projeyi ekranlarınıza taşıyoruz.

Mesut Çevik "Speed-Step" Savunma Sanayi 22174 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Hyundai IONIQ ön inceleme: Türkiye'ye de geliyor!
29.3.2017, 13:49 - Erdi ÖZÜAĞ "Fx57"
Çok yakında ülkemize de gelecek olan Hyundai IONIQ'in yeni nesil teknolojilerle dolu otonom ve elektrikli versiyonunu görme ve yakından inceleme şansı yakaladım. Tabi ki geliştirme çalışmaları sürüyor, otonom özelliği şu anda son kullanıcıya verilmiyor ama biz yine de her detayını anlattık, iyi seyirler.