İLANDIR

Yeni Wolverine filmi Logan'a ilk tepkiler oldukça olumlu 3 Mart'ta sinemaseverler ile buluşacak olan yeni Wolverine filmi Logan hakkında ilk yorumlar gelmeye başladı. Film sinema eleştirmenlerini etkilemeyi başarmış gibi görünüyor. Dün (23:55) 16 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Stephen King ve J.J. Abrams'ın yeni dizisi Hulu'da yayınlanacak Daha önce Stephen King'in sevilen kitabı 11.22.63'ü dizi haline getiren Hulu, yeni bir King uyarlaması yayınlamaya hazırlanıyor. Castle Rock adını taşıyan dizinin yapımcılığını J.J. Abrams üstlenecek. 2 gün önce (00:25) 11 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Suicide Squad 2'yi yönetmesi için Mel Gibson'ın adı geçiyor Suicide Squad'ın devam filmi için yönetmen arayışına başlayan Warner Bros, usta oyuncu ve yönetmen Mel Gibson ile görüşmelere başladı. Filmi yönetmesi için adı geçen diğer isimler de belli oldu. Perşembe, 23:55 17 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Ghost in the Shell'in yeni fragmanı yayınlandı Bu yıl vizyona girecek en heyecan verici filmler arasında yer alan Ghost in the Shell'in yeni fragmanı yayınlandı. Film önümüzdeki ay sinemaseverler ile buluşacak. 13.2.2017 23:55:00 19 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Batman filmini yönetecek yeni isim belli oldu Başrolünü üstleneceği yeni Batman filmini yönetmemeye karar veren Ben Affleck'in yerini alacak isim belli oldu. Warner Bros, The Batman'i yönetmesi için Matt Reeves ile anlaşmak üzere. 12.2.2017 17:00:00 15 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Guardians of the Galaxy Vol. 2, Marvel'in en beğenilen filmi oldu Geçtiğimiz günlerde Marvel tarafından bir grup izleyiciye gösterilen Guardians of the Galaxy Vol. 2, bugüne kadar test gösteriminden en yüksek puanı alan Marvel filmi oldu. 11.2.2017 17:00:00 14 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Yeni Marvel dizisi Iron Fist'in fragmanı yayınlandı Netflix, mart ayında yayınlayacağı yeni Marvel dizisi Iron Fist'in ilk resmi fragmanını yayınladı. Iron Fist; Daredevil, Jessica Jessica ve Luke Cage'ten sonra Netflix'in dördüncü Marvel dizisi olacak 7.2.2017 21:45:00 15 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Bilim kurgu klasiği Dune'un yeni uyarlaması Arrival'ın yönetmenine emanet Bilim kurgu edebiyatının en önemli eserleri arasında yer alan Dune serisi sinemaya uyarlanıyor. Bu yeni film serisini yönetmesi için Arrival'ın yönetmeni olan Denis Villeneuve ile anlaşıldı. 4.2.2017 15:04:36 10 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Game of Thrones evreninde geçen Ejderhanın Oğulları bu yıl yayınlanacak Game of Thrones evreninde geçen The Sons of the Dragon adlı kısa hikaye, bu sonbaharda çıkacak The Book of Swords'ta yer alacak. Kısa hikayeyi George R.R. Martin kaleme alacak. 2.2.2017 23:58:29 6 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Avatar filmlerinin senaryosu tamamlandı; çekimler başlıyor James Cameron, Avatar'ın merakla beklenen devam filmlerinin senaryolarını nihayet tamamladı. Yapım aşamasına başlanan filmlerin çekimleri de çok yakında başlayacak. 31.1.2017 35 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Sinema ve Dizi Videoları