İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Yeni Mumya filmi The Mummy gişede çakıldı Bu ayın başında vizyona giren yeni Mumya filmi The Mummy, gişede beklentilerin altında kaldı. Filmin bu başarısızlığının ardından Dark Universe'in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. 3 saat önce 18 Erhan Tan Haberin devamı »
Spider-Man sinematik evrenine yeni filmler eklendi Örümcek-Adam çizgi romanlarında yer alan karakterleri bir araya getiren bir sinematik evren kurmak isteyen Sony, Spider-Man: Homecoming ile temellerini attığı bu evrene iki yeni film ekledi. 2 gün önce (17:00) 14 Erhan Tan Haberin devamı »
Han Solo filmini Ron Howard tamamlayacak Phil Lord ve Christopher Miller ikilisinin çekimler tamamlanmadan kısa bir süre önce kovulması ile yönetmensiz kalan Han Solo filmini, usta yönetmen Ron Howard tamamlayacak. Cuma, 03:23 8 Erhan Tan Haberin devamı »
Game of Thrones'un kanalından yeni Watchmen dizisi Bir süredir gündemde olan Watchmen dizisi için hazırlıklar başladı. HBO kanalı tarafından dizinin senaryosunu yazması için The Leftovers ve Lost'un yaratıcısı ile anlaşıldı. Perşembe, 23:30 8 Erhan Tan Haberin devamı »
Game of Thrones'un yeni fragmanı savaşın habercisi Game of Thrones'un merakla beklenen yeni sezonundan bir fragman daha yayınlandı. HBO tarafından yayınlanan bu yeni fragman uzun süredir beklediğimiz büyük savaşın kapıda olduğunu gösteriyor. Perşembe, 01:10 11 Erhan Tan Haberin devamı »
Warcraft'ın yönetmeni ikinci filmin hikayesini açıkladı Geçtiğimiz yıl vizyona giren Warcraft filminin yönetmeni Duncan Jones, çekilmesi halinde devam filminde anlatmak istediği hikaye ile ilgili ilk detayları paylaştı. Çarşamba, 01:15 13 Erhan Tan Haberin devamı »
Star Trek: Discovery'nin yayın tarihi açıklandı Bu yıl başlayacak en heyecan verici diziler arasında yer alan Star Trek: Discovery'nin yayın tarihi açıklandı. Dizinin 15 bölümden oluşan ilk sezonu iki parça halinde yayınlanacak. Salı, 01:00 4 Erhan Tan Haberin devamı »
Spider-Man: Homecoming'e eşlik edecek VR deneyimi tanıtıldı Önümüzdeki ay vizyona girecek yeni Örümcek-Adam filmi Spider-Man: Homecoming'e bir de VR deneyimi eşlik edecek. Bu içeriğe Oculus, HTC Vive ve PlayStation VR sahipleri ulaşabilecek. 18.6.2017 17:00:00 3 Erhan Tan Haberin devamı »
War for the Planet of the Apes ile ilgili ilk yorumlar paylaşıldı Önümüzdeki ay vizyona girecek yeni Maymunlar Cehennemi filmi War for the Planet of the Apes'in ilk gösterimi yapıldı. Film hakkında ilk eleştiriler son derece olumlu. 17.6.2017 17:00:00 20 Erhan Tan Haberin devamı »
Netflix indirme özelliğine sınırlama getiriyor Netflix geçtiğimiz yılın sonunda eklediği çevrimdışı izleme özelliğine sınırlama getirdi. Dijital platformda bulunan içerikler bir yıl içerisinde en fazla 4 veya 5 kez indirilebilecek. 16.6.2017 19:40:00 13 Erhan Tan Haberin devamı »
Sinema ve Dizi Videoları