İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Yeni James Bond filmini yönetecek isim belli oldu Danny Boyle'un ayrılmasının ardından yönetmensiz kalan yeni James Bond filmini yönetecek isim belli oldu. Ayrıca ertelenen film için yeni bir vizyon tarihi de açıklandı. 2 saat önce 1 Erhan Tan Haberin devamı »
Loki ve Scarlet Witch dizileri için hazırlıklara başlandı Disney'in yeni dijital platformunda yayımlanacak Loki ve Scarlet Witch dizileri için hazırlıklara başlandı. Tom Hiddleston ve Elizabeth Olsen'ın bu dizilerde rollerini tekrarlaması bekleniyor. 2 gün önce (11:30) 4 Erhan Tan Haberin devamı »
Netflix, Avatar: The Last Airbender dizisi çekiyor Dikkat çekici orijinal yapımlarına bir yenisini daha ekleyen Netflix, canlı-aksiyon (animasyon olmayan) bir Avatar: The Last Airbender dizisi için hazırlıklara başladı. 2 gün önce (00:09) 15 Erhan Tan Haberin devamı »
2018 Emmy Ödülleri sahiplerini buldu Televizyon dünyasının en prestijli ödülleri olan Emmy Ödülleri, dün gece düzenlenen seremoni ile sahiplerini buldu. HBO ve Netflix'in kıyasıya bir yarışa girdiği gecede kazanan Game of Thrones oldu. Salı, 23:50 1 Erhan Tan Haberin devamı »
Captain Marvel filminden ilk fragman yayımlandı Önümüzdeki yıl vizyona girecek Captain Marvel filminden ilk fragman yayımlandı. Captain Marvel, Marvel sinematik evreninde bir kadın kahramanın başrolü üstlendiği ilk film olacak. Salı, 21:30 16 Erhan Tan Haberin devamı »
Netflix'in en ucuz olduğu ülkelerin başında Türkiye geliyor Comparitech'in yayımladığı son rapor dünyada Netflix'in en ucuz ve en pahalı olduğu ülkeleri ortaya çıkardı. Ağustsos ayında hazırlanan rapora göre Netflix'in en ucuz olduğu ülke Türkiye. Cumartesi, 15:30 26 Erhan Tan Haberin devamı »
Henry Cavill, DC filmlerindeki Superman rolüne veda ediyor DC sinematik evreni ile ilgili planlarını revize etmeye devam eden Warner Bros, Man of Steel'den beri Superman'i canlandıran Henry Cavill ile yollarını ayırıyor. 13.9.2018 15:30:00 31 Erhan Tan Haberin devamı »
Geçen haftanın en çok indirilen 10 filmi TorrentFreak isimli internet sitesi geçtiğimiz hafta boyunca BitTorrent üzerinden en çok indirilen korsan filmleri listeledi. İlk sırada Dwayne Johnson'un başrolünde olduğu Skyscraper var. 11.9.2018 13:22:00 20 Onur Seven Haberin devamı »
Mission: Impossible - Fallout, gişede 700 milyon doları geride bıraktı Mission: Impossible - Fallout, gişedeki önemli işler başarmaya devam ediyor. 700 milyon dolar sınırını geride bırakan film, serinin en çok hasılat elde eden filmi oldu. 11.9.2018 00:30:00 21 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
Apple, yayın hizmeti için bir belgesel ve animasyon filmi satın aldı Apple, yakında sunulacak olan video yayını hizmetine hazırlanırken bir çift yeni satın alma gerçekleştirdi: Sürüsünü yeni bir eve götüren bir fil reis belgeseli ve İrlanda'da geçen bir animasyon filmi 10.9.2018 11:30:00 3 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Sinema ve Dizi Videoları