İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Netflix, Scorsese'nin yeni filmi için 100 milyon doları gözden çıkardı Usta yönetmen Martin Scorsese'nin yeni filmi The Irishman, sinema tarihinin en pahalı anlaşmalarından birine konu oldu. Netflix, film için 105 milyon doları gözden çıkardı. Dün (23:45) 9 Erhan Tan Haberin devamı »
Guardians of the Galaxy Vol. 2 ile ilgili ilk eleştiriler gelmeye başladı Marvel'in en sevilen filmleri arasında yer alan Guardians of the Galaxy'nin devam filmi bu hafta vizyona giriyor. Film hakkında ilk eleştiriler de gelmeye başladı. 2 gün önce (23:55) 5 Erhan Tan Haberin devamı »
Star Wars 9 ve Indiana Jones 5'in çıkış tarihi açıklandı Disney, merakla beklenen Star Wars: Episode IX ve Indiana Jones 5'in vizyon tarihlerini açıkladı. Ayrıca The Lion King, Frozen 2 ve Wreck-it Ralph 2'nin de çıkış tarihleri açıklandı. 2 gün önce (19:00) 12 Erhan Tan Haberin devamı »
Kingsman: The Golden Circle'ın ilk fragmanı yayınlandı 2015 yılında vizyona giren Kingsman: The Secret Service'in devam filmi olan Kingsman: The Golden Circle'ın ilk fragmanı yayınlandı. Film bu yıl sinemaseverler ile buluşacak. Salı, 18:00 5 Erhan Tan Haberin devamı »
Netflix'e rakip olmak isteyen Iflix ilk orijinal dizilerini tanıttı Gelişmekte olan pazarlarda Netflix ve Amazon gibi dijital platformlara rakip olmaya amaçlayan Iflix, kendi dizilerini çekmeye başlıyor. Şirket ilk orijinal dizilerini duyurdu. Pazar, 17:00 19 Erhan Tan Haberin devamı »
Gelecek sene üç yeni mutant filmi vizyona girecek 20th Century Fox tarafından yapılan açıklamaya göre 2018 senesinde Deadpool 2, New Mutants ve X-Men: Dark Phoenix olmak üzere üç mutant filmi vizyonda olacak. Filmlerin vizyon tarihi haberimizde. Pazar, 11:30 26 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Avatar filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı 2009 senesinde vizyona giren Avatar’ın devam filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı. Toplamda beş filmden oluşacak serinin 2020 ve 2025 seneleri arasında 4 yeni filmi vizyona girecek. Cumartesi, 20:41 16 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Hızlı ve Öfkeli serisine eşlik edecek yeni bir film serisi geliyor Bu hafta vizyona giren sekizinci filmi gişede rekora koşan Hızlı ve Öfkeli'ye eşlik edecek yeni bir seri için hazırlıklar başladı. Bu yeni seride Hızlı ve Öfkeli'nin yan karakterleri yer alacak. Cumartesi, 17:00 32 Erhan Tan Haberin devamı »
The X-Files yeni sezonu ile ekranlara geri dönecek Geçtiğimiz yıl yayınlanan 10.sezonu ile ekranlara geri dönen The X-Files, televizyon ekranlarındaki yolculuğunu sürdürüyor. Dizinin 11.sezonu ile geri döneceği duyuruldu. Cuma, 17:00 13 Erhan Tan Haberin devamı »
Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler yayınlandı HBO, sevilen dizisi Game of Thrones'un merakla beklenen 7.sezonundan ilk görüntüleri yayınlandı. Yayınlanan bu ilk görüntülerde ana karakterlerin neredeyse hepsi yer alıyor. Cuma, 01:40 5 Erhan Tan Haberin devamı »
Sinema ve Dizi Videoları