İLANDIR

Yeni Wolverine filmi Logan'dan son fragman yayınlandı Mart ayında vizyona girecek yeni Wolverine filmi Logan'dan son fragman yayınlandı. Film, yakın gelecekte geçecek ve daha yaşlı bir Wolverine'in hikayesini anlatacak. Dün (23:45) 16 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
The Martian'ın yazarından NASA ile ilgili yeni dizi The Martian'a kaynaklık eden çok satan romanın yazarı olan Andy Weir, CBS için hazırladığı yeni dizisi Mission Control'de günümüzdeki NASA astronotlarının hayatını anlatacak. 2 gün önce (23:40) 3 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Einstein'ın hayatını anlatan Genius'tan ilk fragman yayınlandı Ünlü bilim adamı Albert Einstein'ın hayatını anlatan Genius'tan ilk fragman yayınlandı. National Geographic'in ilk kurgusal dizisi olan Genius, nisan ayında yayınlanmaya başlayacak. 2 gün önce (14:15) 7 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
James Cameron'dan bilim-kurgu filmleri ile ilgili belgesel Bilim-kurgu sinemasının ustalarından James Cameron, bilim-kurgu eserleri ile ilgili bir belgesel dizisi çekecek. AMC tarafından yayınlanacak dizide, bu eserlere kaynaklık eden fikirler ele alınacak. Salı, 03:27 5 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Marvel kahramanlarını bir araya getiren The Defenders'tan ilk görüntüler Marvel'in sevilen kahramanlarından Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'i bir araya getirecek The Defenders'tan ilk görüntüler yayınlandı. Netflix yeni Marvel dizisini bu yıl yayınlayacak. Pazar, 15:02 14 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Game of Thrones'un yıldızı Avengers'a katılmak üzere Game of Thrones'un yıldızlarından Peter Dinklage, Marvel sinematik evrenine katılmak üzere. Ünlü oyuncunun Avengers: Infinity War'da önemli bir rol oynayacağı söyleniyor. 12.1.2017 18:35:00 14 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Dijital platformların 2016'daki en popüler dizileri belli oldu Symphony AM tarafından yayınlanan yeni rapor; Netflix, Amazon ve Hulu gibi dijital platformlarda geçtiğimiz yıl en çok hangi orijinal dizilerin izlendiğini ortaya çıkardı. 12.1.2017 00:36:22 18 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
74. Altın Küre Ödülleri sahiplerini buldu 74.Altın Küre Ödülleri dün gece düzenlenen seremoni ile sahiplerini buldu. Bu yılki Altın Küre Ödülleri'ne tam 7 dalda ödül kazanarak yeni bir rekora imza atan La La Land damga vurdu. 9.1.2017 18:15:00 1 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Bilim-kurgu filmi Mute'den ilk görüntüler yayınlandı Netflix'in bu yıl yayınlayacağı orijinal filmlerden biri olan Mute'den ilk görüntüler yayınlandı. Duncan Jones (Warcraft)'ın yeni filmi günümüzden 40 yıl sonra Berlin'de geçiyor. 8.1.2017 15:02:00 8 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Ben Affleck yeni Batman filmini yönetmeyebilir Hazırlık aşamasındaki yeni Batman filmini yönetmesi beklenen ünlü oyuncu ve yönetmen Ben Affleck, bu durumun henüz kesinleşmediğini ve filmi yönetmeyebileceğini açıkladı. 4.1.2017 23:45:00 25 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Sinema ve Dizi Videoları