İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
YouTube'a ''son dakika haberleri'' bölümü geliyor Her gün milyonlarca kişinin video izlediği YouTube, kişilerin ilgi alanlarına yönelik son dakika haberlerin paylaşılacağı yeni bir özelliği kullanıma sunuyor. 2 gün önce (12:30) 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook, video görünümlü sahte bağlantılara darbeyi vuruyor Popüler sosyal platform Facebook, üzerinde oynat tuşu olan video görünümlü sahte bağlantıları haber akışından kaldıracak. Şirketin aldığı yeni önlemin detayları haberimizde... Cumartesi, 01:06 10 Onur Seven Haberin devamı »
Instagram yorumlarına önemli bir güncelleme geliyor Son zamanlarda aldığı bir çok güncelleme ile oldukça fonksiyonel bir hale gelen Instagram, şimdi de yorumlara el atmış durumda. Artık fotoğraflara yapılan yorumlara alt yorum eklenebilecek. Çarşamba, 10:33 13 Onur Seven Haberin devamı »
YouTube izlenme sayıları artık gerçek zamanlı oluyor Kaydedilmiş YouTube videolarında yer alan izlenme sayıları yakın zamanda gerçek zamanlı olarak takip edilebilecek. Platform yeniliğin testlerine başlamış durumda. Çarşamba, 10:15 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft'un kurucusu Bill Gates de Instagram'a katıldı Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Bill Gates, resmi Instagram hesabını açtı. Gates bu hesapla hayırseverlik faaliyetlerine yönelik paylaşımlar yapacak gibi görünüyor. 13.8.2017 13:30:00 7 Onur Seven Haberin devamı »
Facebook'tan YouTube'a ve Netflix'e rakip seç-izle servisi: Facebook Watch Facebook dizi, film ve TV şovlarını Facebook Watch adındaki yeni platformunda topluyor. Kullanıcılar platform üzerinden canlı yayın izleyebilecek ve arkadaşlarının ne izlediğini takip edebilecek. 10.8.2017 12:00:00 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
YouTube, kazanç ikonlarını ayrıntılı hale getirdi YouTube üzerinden kazanç elde edenler için önemli bir haber var. Videolarınızı listelediğiniz bölümde gösterilen dolar ikonlarının sayısı artıyor. Artık parçalı gelir için de bir ikon geldi. 9.8.2017 11:20:00 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple resmi Instagram hesabını açtı Sosyal medyayla gereken özeni göstermemekle eleştirilen Apple sonunda Instagram'a katıldı. Şirket bu platform aracılığıyla iPhone'la çekilmiş fotoğraflar paylaşacak gibi görünüyor. 8.8.2017 11:35:00 10 Onur Seven Haberin devamı »
LinkedIn'e Tinder benzeri eşleşme özelliğini geliyor İş dünyasının önde gelen LinkedIn, ilk olarak Tinder uygulamasında kullanılan sağa veya sola kaydırarak karşıdaki kişiyle eşleşme özelliğini, iş aramalarında kullanacak. 4.8.2017 21:00:00 7 Furkan Babur Haberin devamı »
Google, Snapchat'e 30 milyar dolarlık teklif sunmuş Business Insider'in iddiasına göre geçtiğimiz yıl Google, popüler sosyal medya uygulaması Snapchat'i satın almak için 30 milyar dolarlık teklifte bulunmuş. 4.8.2017 16:20:00 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Sosyal Medya Videoları