İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
John Wick 3 filminden at üstünde set fotoğrafları Bol aksiyonlu bir senaryo beklediğimiz John Wick 3 filminde atlı dövüş sahneleri de olacak. Keaune Reeves at üstünde oldukça fazla zaman geçirecek gibi görünüyor. 1 saat önce 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn kovuldu Twitter hesabından geçmiş yıllarda paylaştığı pedofiliyi ve tacizi övücü mesajlar ünlü yönetmenin başını yaktı. James Gunn, Guardians of the Galaxy 3 projesinden alındı. 3 saat önce 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Instagram Direct artık aktif olan arkadaşlarınızı gösterecek Instagram yeni özelliği ile artık Direct üzerinden bir şeyler paylaştığınız insanların o an aktif olup olmadıklarını görmenizi sağlayacak. Yeni özelliğin tüm detayları haberimizde. 2 gün önce (14:00) 2 Mustafa Darı Haberin devamı »
Facebook’ta en fazla reklam harcaması yapan siyasetçi Donald Trump! ABD Başkanı Trump ve onun siyasal eylem komitesi son zamanlarda Facebook'ta onlarca reklam yayınladı. Bu harcamalar Trump’ı Facebook’ta en fazla reklam harcaması yapan siyasetçi konumuna getirdi. Perşembe, 11:30 2 Mustafa Darı Haberin devamı »
Instagram'a yeni özellik! Artık hikayelere emojilerle yanıt verilebilecek Instagram'a gelen yeni özellik ile artık kullanıcılar, diğer kullanıcıların hikayelerine emojilerle yanıt verebilecekler. Bu yenilik Instagram kullanıcıları tarafından sahiden de çok beğenildi. Çarşamba, 20:23 1 Zeynep Yolcu Haberin devamı »
Facebook kendi yongasını üretmek için Google’ın mühendisini işe aldı Son dönemde bazı teknoloji devlerinin kendi yongalarını üretmeye dair planlarının duyar olduk. Son gelen haberlere göre Facebook bu konuda alt yapısını oluşturmaya çalışıyor. Salı, 23:30 6 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Korsan film deposuna dönen Facebook, bu durumu görmezden geliyor Dev sosyal medya platformu Facebook, kullanıcılar tarafından yayınlanan korsan filmlerle ilgili hiçbir yaptırımda bulunmuyor. Şirkete göre şikayet gelmediği sürece müdahale etmeye gerek yok. 14.7.2018 11:30:00 9 Uğur Seven Haberin devamı »
YouTube bazı içerik üreticilerini videolarının çalınması halinde uyaracak YouTube yeni geliştirdiği araçla içerik üreticilerinin telif haklarını korumayı planlıyor. Telif hakları konusunda hassas davranan şirketin yeni aracı Copyright Match ile ilgili detaylar haberimizde. 12.7.2018 22:26:29 3 Mustafa Darı Haberin devamı »
Yandex Haritalar kullanıcılara düzenleme imkânı veriyor Ülkemizde önemli özellikleri ilk kez kullanıma sokması ile bilinen Yandex Haritalar, kullanıcılara bölgelerini düzenleme imkânı veriyor. Yandex Map Editor kullanıma sunuldu. 12.7.2018 17:40:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Facebook, alışveriş modelini değiştirecek artırılmış gerçeklik reklamlarını test ediyor Sosyal medya devi Facebook, geleneksel alışveriş modelini değiştirecek olan artırılmış gerçeklik (AR) reklamlarını test ediyor. Artık ürünleri akıllı telefonumuzda deneyebileceğiz. 11.7.2018 20:30:00 1 Uğur Seven Haberin devamı »