İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Twitter spam mesajlarla mücadele için savaşı başlattı Bot hesapların yalan haber yaymak için kullanıldıkları yöntemler Twitter'ın başını bir hayli ağırtmaya başladı. Dev şirket spam mesajlara karşı savaşı resmen başlatıyor. Dün (21:11) 1 Uğur Seven Haberin devamı »
YouTube algoritmaları ABD'li kullanıcıları çileden çıkardı ABD'li internet kullanıcıları sahte bir propaganda videosunun YouTube'da popüler hale gelmesinden ve trendler listesine girmesinden şikayetçi. YouTube ise olayın bir hata olduğunu iddia ediyor. Dün (17:00) 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook, F8 konferansında AR/VR konusunda önemli haberler verecek Facebook'un donanım birimin başında bulunan Andrew Bosworth, Mayıs ayındaki F8 konferansında sanal ve artırılmış gerçeklik çalışmalarıyla ilgili son derece önemli haberler vereceklerini açıkladı. Dün (16:12) 2 Onur Seven Haberin devamı »
Samsung'un Uhssup isimli sosyal ağı Galaxy S9'la birlikte tanıtılabilir Güney Kore kaynaklı yeni bir rapora göre Samsung, konum tabanlı sosyal paylaşım ağı "Uhssup"ı Galaxy S9 ile birlikte tanıtabilir. Peki yeni sosyal ağ kullanıcılara ne sunacak? Pazartesi, 21:50 14 Onur Seven Haberin devamı »
TROY ve Evrencan Gündüz bu toprakların seslerini keşfetmeye devam ediyor Evrencan ve Uzaylılar adlı albümü ile beğeni toplayan genç sanatçı Evrencan Gündüz, geçen yıldan bu yana türkülerimizi kendi yorumuyla seslendirmeye devam ediyor. Pazar, 21:30 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Facebook haber kaynağına “liste” özelliği geliyor Facebook'a yeni özellik geliyor. Kullanıcılar haber kaynağında liste paylaşabilecek. "En iyi 10 restoran", "İstanbul'da gezilmesi gereken 5 yer" gibi paylaşımlar yapılabilecek. 14.2.2018 17:00:00 2 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
İngiltere terör propagandasını yüksek doğrulukta tespit eden yapay zekâ geliştirdi Kötü niyetli videoların daha paylaşım sitesine yüklenmeden tespit edilmesi ve silinmesi amacıyla İngiliz İçişleri birimleri yeni bir yapay zekâ teknolojisi geliştirdiğini duyurdu. 14.2.2018 13:33:00 14 Ekrem71 Haberin devamı »
SkyPixel jürisi 2017'nin drone ile çekilen en iyi fotoğraflarını seçti Drone ile çekilen en iyi fotoğrafların paylaşıldığı platform SkyPixel'de yılın en iyi fotoğrafları belli oldu. Büyük ödülün sahibi, 'Kutup Ayısının Üzerinde' adlı çalışmasıyla Florian Ledoux oldu. 11.2.2018 14:00:00 8 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Sosyal dev Facebook downvote butonunu test ediyor Facebook, gönderilerdeki yorumlar için bir nevi eksileme tuşuna benzeyen downvote butonunu test ediyor. Kullanıcılar artık rahatsız edici yorumları aşağı çekebileceği gibi şikayet de edebilecek. 9.2.2018 17:00:00 8 Onur Seven Haberin devamı »
Instagram'a başkalarının gönderisini paylaşma özelliği: regram Instagram'a gelecek olan yeni "regram" özelliği profili herkese açık olan kişilerin gönderilerini hikayenizde takipçilerinizle paylaşabileceksiniz. Regram nedir? 8.2.2018 15:30:00 5 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »