İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
WhatsApp önemi bir haber kaynağı haline geliyor Reuters tarafından yapılan araştırmaya göre insanlar WhatsApp’ı sadece anlık mesajlaşma uygulaması olarak değil aynı zamanda güvenilir bir haber kaynağı olarak da kullanıyor. 11 saat önce 5 Furkan Babur Haberin devamı »
YouTube aylık 1.5 milyar aktif kullanıcıya ulaştı 2013 yılında aylık 1 milyar aktif kullanıcı barajını aşan YouTube önemli bir kilometretaşını daha geride bıraktı. Video paylaşım devi artık aylık 1.5 milyarın üstünde aktif kullanıcıya sahip. Cuma, 14:40 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Alman polisinden sosyal medya baskını Almanya sosyal medya platformlarındaki nefret söylemlerinin bir an önce kaldırılmasını talep ederken Alman polisi sosyal medya hesaplarında nefret söylemleri paylaşan 36 kişinin evine baskın düzenledi Cuma, 09:15 16 Furkan Babur Haberin devamı »
Instagram Stories’ın kullanıcı sayısı, Snapchat’ın kullanıcı sayısını geçti Instagram Stories 250 milyon günlük aktif kullanıcı sayısına ulaştı. Özellik, Stories özelliğinin fikir sahibi olan Snapchat’in toplam kullanıcı sayısını bile geride bırakmayı başardı. Perşembe, 00:50 4 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Tansu Yeğen yeniden Twitter'a döndü Maddi destek bekleyen, iş isteyen ve ücretsiz ürün talebinde bulunanlar yüzünden Twitter hesabını kapatan Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, yeniden sosyal platforma geri döndü. Pazartesi, 20:30 12 Onur Seven Haberin devamı »
Twitter'ın yeni tasarımını beğenmediyseniz eskiye dönün Popüler mikroblog sitesi Twitter, kısa süre önce yeni bir tasarıma geçiş yapmıştı. Eğer yeni dairesel tasarımdan hoşlanmadıysanız eski görünümü kullanmaya devam etmeniz mümkün. 18.6.2017 14:30:00 3 Onur Seven Haberin devamı »
Katy Perry, 100 milyon Twitter takipçisine ulaşan ilk kişi oldu Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Katy Perry, Twitter'da 100 milyon takipçiye ulaşan ilk isim oldu. En çok takipçiye sahip olamayı başaran 5 Twitter hesabı haberimizde... 17.6.2017 16:11:31 15 Onur Seven Haberin devamı »
Snapchat için işler yolunda gitmiyor: Hisse değerleri dibi gördü Anlık fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Snapchat'te işler pek yolunda gitmiyor. Rakipleri tarafından iyice sıkıştırılan şirketin hisse değerleri halka arzdan bu yana en düşük noktaya geldi. 17.6.2017 10:30:00 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Fransa ve İngiltere, sosyal paylaşım sitelerine yeni zorunluluklar getirebilir Terörist saldırılarının engellenmesi adına çalışmalar yürüten Fransa ve İngiltere, sosyal paylaşım sitelerindeki aşırıcılık paylaşımlarının kaldırılmaması durumunda sitelere para cezası verebilir. 13.6.2017 21:58:19 13 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Facebook web kamerası aracılığıyla kullanıcıları gizlice izleyebilir Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir patent Facebook'un kullanıcıları gizlice izleyebileceğini ve haber kaynağında yüz ifadelerine göre içerik gösterebileceğini ortaya koydu. 11.6.2017 22:30:00 18 Onur Seven Haberin devamı »
Sosyal Medya Videoları