İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
YouTube’un DM özelliği masaüstüne geldi YouTube'un mobil uygulamasındaki mesajlaşma özelliği sonunda masaüstü web sitesine de geldi. Masaüstü site üzerinden sevdiğiniz videoları arkadaşlarınıza mesaj atabilir ve sohbet edebilirsiniz. Cuma, 14:00 6 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
WhatsApp'ta can sıkıcı hata: Kullanıcılar engelledikleri kişilerden mesaj almaya başladı WhatsApp'ta sadece rahatsız edici değil, aynı zamanda birçok kullanıcının gizliliğini ihlal eden bir hata ortaya çıktı. Birçok kullanıcı, daha önce engelledikleri kişilerden mesaj almaya başladı. Perşembe, 14:30 8 Onur Seven Haberin devamı »
Donald Trump artık Twitter'daki takipçilerini engelleyemeyecek Twitter'ı oldukça aktif bir şekilde kullanan ABD Başkanı Donald Trump'ın, kendisini eleştiren takipçilerini engellemesinin ABD Anayasası'na aykırı olduğuna karar verildi. Çarşamba, 23:25 13 Furkan Babur Haberin devamı »
Zuckerberg, Avrupa Parlamentosu'nun kilit sorularını yanıtlamadı Mark Zuckerberg, dün Brüksel'de Avrupa Parlamentosu üyeleriyle bir araya geldi. Facebook veri sızıntısı ile ilgili yapılan bu görüşmede Zuckerberg birçok soruyu yanıtsız bıraktı. Çarşamba, 18:30 5 Uğur Seven Haberin devamı »
Avrupa Parlamentosu, Zuckerberg'in veri gizliliği toplantısını canlı yayınlayacak Cambridge Analytica skandalından bir türlü yakasını kurtaramayan Mark Zuckerberg'in, Avrupa Parlamentosu'nda katılacağı veri gizliliği toplantısının canlı olarak yayınlanacağı açıklandı. Salı, 19:00 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Facebook hikayelerde reklam görmeye hazır olun Facebook, hikayeler özelliğinde reklam dönemi başlatıyor. Testlerine başlanan hikayelerde reklam özelliğinin yakın zamanda global olarak dağıtılması planlanıyor. 20.5.2018 13:00:00 7 Burç Coşkunkan Haberin devamı »
Twitter, Ramazan emojilerini kullanıma sundu Ramazan ayı ile birlikte Twitter platformunda yine emoji günleri başladı. Bu yıl biraz daha elden geçirilmiş ve yenilenmiş Ramazan temalı emojiler sizi bekliyor. 17.5.2018 23:00:00 7 Ekrem71 Haberin devamı »
YouTube Red gidiyor YouTube Premium geliyor Google’ın ücretli içerik servisleri baştan aşağı değişiyor. YouTube Red artık YouTube Premium olarak, Google Play Music ise YouTube Music Premium olarak hizmet verecek. 17.5.2018 20:00:00 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Facebook 200 şüpheli uygulamayı askıya aldı Sosyal medya devi Facebook, yaşadığı veri sızıntısı skandalının ardından işleri sıkı tutmaya çalışıyor. Şirket kullanıcı verilerine sahip olduğunu belirlediği 200 uygulama hakkında inceleme başlattı. 14.5.2018 19:00:00 1 Uğur Seven Haberin devamı »
Facebook güvenilir haber kaynağı testlerine Avrupa’da devam ediyor Sahte haber konusunu kökten çözmek isteyen Facebook artık kullanıcıların hangi haber kaynağına değer verdiğini ölçecek. ABD ve Avrupa’da güven testleri başladı. 12.5.2018 09:30:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »