İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Facebook artık siyasal kampanyalara destek hizmeti sunmayacak Sosyal medya devi Facebook, seçimler öncesinde siyasal kampanyalara verdiği destek hizmetini sonlandırıyor. Şirket, Donald Trump'ın kampanyasına destek için 44 nilyon dolar ödeme almıştı. 10 saat önce 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Çorum’da Kiki Challenge yapan sürücüye ceza! Tüm dünyayı etkisi altına alan Kiki Challenge akımına Türkiye'de ilk ceza kesildi. Çorum'da Kiki Challenge yapan sürücüye "trafik güvenliğini tekliye sokmak" suçundan dolayı cezai işlem uygulandı. Dün (19:29) 45 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Instagram direkt mesajda GIF desteği sunmaya başladı Sosyal medya devi Instagram bir blog yazısı yayınlayarak direkt mesajlara GIF desteği getirdiğini duyurdu. Instagram kullanıcıları artık özel yazılmalarında birbirlerine GIF gönderebilecekler. Dün (17:30) 1 Onur Seven Haberin devamı »
Facebook sahte haberlerle mücadelede Twitter'dan daha başarılı Stanford Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre Facebook, sahte haberlere karşı etkin mücadele veriyor. Twitter ise platformu sahte haberlerden yeterince arındırabilmiş değil. Pazartesi, 14:00 6 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook, insan hakları politikası için yönetici arayışına başladı Geçtiğimiz ay Myanmarlı askeri yetkililere ve katliama destek verenlere karşı ağır hareket ettiği için eleştirilen Facebook, insan hakları politikasını yönetmek ve hızla uygulamak için yönetici arıyor Pazar, 11:00 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook sahte haberlerle savaş için yapay zeka kullanıyor Cambridge Analytica skandalının izlerini temizlemeye çalışan Facebook sahte haberlere savaş açmış durumda. Ürün Müdürü Antonia Woodford sahte haberlerle ilgili alınan yeni önlemleri açıkladı. 14.9.2018 11:03:02 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Facebook capsleri anlayabilecek bir yapay zeka geliştirdi Sosyal medya devi Facebook, rahatsız edici içeriklerle başa çıkmak için tüm teknolojileri kullanıyor. Şimdi de capsleri (meme) anlayabilen bir yapay zeka geliştirdiklerini açıkladılar. 12.9.2018 12:00:00 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Pinterest'in aylık takipçi sayısı 250 milyonu aştı Daha popüler sosyal ağlar biraz daha yavaş bir büyüme ile karşı karşıya kalırken ya da kullanıcı sayıları zaman içinde azalsa da, Pinterest sessizce her zamankinden daha büyük hale geldi. 11.9.2018 21:30:00 8 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Instagram’da videolara kişi etiketleme özelliği geliyor Hali hazırda test aşamasında olan yeni özellikle birlikte artık Instagram'da fotoğraflarınızın yanı sıra videolarınıza da arkadaşlarınızı etiketleyebileceksiniz. 11.9.2018 17:00:00 1 Zeynep Yolcu Haberin devamı »
Facebook Jobs, Türkiye’de kullanıma açıldı Facebook, iş arayanların iş bulabileceği Facebook Jobs özelliğini Türkiye'de kullanıma sundu. Bölgenizdeki tüm ilanları görüntüleyebilmek ve başvuru yapabilmek mümkün. 10.9.2018 19:30:00 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »