İLANDIR

Dikkat: Instagram hesabınız bu kadar kolay çalınıyor Son günlerde ülkemizdeki Instagram kullanıcılarını hedef alan hacker’lar, hazırladıkları bazı zararlı mobil uygulamalarla binlerce kişinin şifresini çaldı. İşte o yazılımlardan bazıları. 2 saat önce 6 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Vine öldü, yeni isim ve özelliklerle Vine Camera oldu Twitter, Vine uygualmasını yeni bir formatta kullanıcıların karşısına çıkardı. iOS ve Android için bugünden itibaren indirilebilir olan yazılım, bir tür video paylaşım uygulaması olarak hizmet verecek 2 gün önce (16:40) 8 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Yenilenen Google+ ile klasik sürüme veda ediyoruz Google+ 24 Ocak'tan itibaren farklı bir hale bürünecek. Klasik Google+ kapatılırken yeni sürümde bizleri neler bekliyor? Platformun yeni özellikleri haberimizde. 2 gün önce (15:00) 9 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook yalan haber dedektörünü Almanya'da kullanmaya başlayacak Geçtiğimiz ay Alman hükümeti tarafından sert bir şekilde eleştirilen ve sahte haberlere izin vermesi halinde ciddi yaptırımlarla tehdit edilen Facebook, Almanya için basit bir uygulama geliştirdi. Pazartesi, 14:15 12 Furkan Babur Haberin devamı »
Google resim kalitesini bozmadan veriden tasarruf edecek ilginç bir yöntem geliştirdi Yüksek çözünürlüklü resimleri veya videoları mobil internet üzerinden indirmek kotalı kullanıcılar veya yavaş bağlantılar için büyük önem arz ediyor. Google buna ilginç bir yöntem bulmuş. Cuma, 17:30 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Türkiye’deki sosyal medya kullanıcıları arkadaşlarını ve paylaşımlarını kıskanıyor Yapılan son araştırma kullanıcıların sosyal medyada istedikleri beğeni sayısını alamadıkları için mutsuz olduklarını ve Türkiye’deki insanların yüzde 41'inin ise kıskanç olduğunu ortaya çıkardı. 12.1.2017 21:35:00 36 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Arkadaşlarımızı kaybetme korkusuyla sosyal medya bağımlısı olduk Yayınlanan son araştırmalar kullanıcıların sosyal ağları zaman kaybı olarak gördüklerini fakat üyeliklerini iptal ederlerse arkadaşlarını ve anılarını kaybetme korkusu yaşadıklarını ortaya çıkardı. 7.1.2017 19:15:00 19 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Yeni Kanun Hükmünde Kararname ile polis internet abone bilgilerine ulaşabilecek Bu akşam Resmi Gazete’de yayınlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname ile hayata geçirilen sosyal medya düzenlemesiyle polis artık dilediği kullanıcıların internet abone kimlik bilgilerine ulaşabilecek. 7.1.2017 00:43:05 90 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Twitter, Vine'ı resmen kapatıyor: Tarih açıklandı Twitter altı saniyelik video paylaşım servisi Vine’ın fişini tamamen çekiyor. Açıklanan bu tarihten itibaren ismini değiştirecek olan platform artık farklı bir uygulama sınıfında hizmet verecek. 5.1.2017 17:44:00 20 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Türkiye'de en çok beğenilen Facebook sayfaları Facebook her ne kadar biraz gözden düşmüş olsa da özellikle sayfalar aracılığıyla etkin şekilde kullanılmaya devam ediliyor. Peki Türkiye’de en çok hangi sayfalar beğenildi biliyor musunuz? 4.1.2017 18:15:00 26 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Sosyal Medya Videoları