İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Eski Facebook yöneticisi: "Programlandığınızın farkında değilsiniz, toplumun temellerini yıkıyoruz." 2005-2011 yılları arasında Facebook'ta yöneticilik yapan Chamath Palihapitiya, sosyal ağların insanların davranışlarını ve düşüncelerini programladığını söylüyor. Dün (22:56) 8 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
6 yaşındaki çocuk oyuncak inceleyerek YouTube'dan 11 milyon dolar kazandı Yaklaşık 3 yaşından beri YouTube'da boy göstererek oyuncak incelemeleri yapan Ryan, son bir yılda YouTube'dan 11 milyon dolar para kazandı. En fazla gelir sağlayan isim ise DanTDM oldu. Dün (16:26) 12 Onur Seven Haberin devamı »
Arkadaşlarınızın ne yaptığını görebildiğiniz Facebook Ticker modülü kaldırılıyor Eğer Facebook ağında arkadaşlarınızın ne yaptığını takip etmek için sürekli sağ üst kısımdaki modülü kontrol ediyorsanız bugünden itibaren yerinde bulamayabilirsiniz. Dün (12:00) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Netflix büyükler için de maceranı seç dizisi hazırlıyor Gelecek yıl orijinal içeriklere milyarlarca dolar harcamayı planlayan Netflix’in ilgi çekecek yapımlarından birisi izleyicilerin hikâyeyi yönlendirdiği tür olacak. 2 gün önce (20:00) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
10 bin kişi, YouTube’un yapay zekasını eğitecek Uygunsuz içeriklerle ilgili yapay zekâ algoritmasının mükemmel olmasını isteyen YouTube, Google içerisinde 10 bin kişiyi içerik değerlendirme ile görevlendirdi. Cumartesi, 23:44 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Instagram hikâyeleriniz artık silinmeyecek Instagram uygulaması güncellendi. Güncelleme ile birlikte hikâye arşivleme ve hikâyeleri öne çıkarma özelliği eklendi. Hikayeleri kalıcı olarak kaydedebilecek ve sergileyebileceksiniz. Çarşamba, 15:02 4 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Bu yıl Spotify'da neler dinlediniz? Özeti burada... 2017 yılı içerisinde Spotify üzerinde müzik dinlediğiniz süre, en çok dinlediğiniz sanatçı, şarkı gibi pek çok istatistiki bilgiye Wrapped portalı üzerinden erişebilirsiniz. Çarşamba, 13:02 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Çocuklar için tasarlanan mesajlaşma uygulaması: Messenger Kids Facebook; çocuklar için özel olarak tasarladığı Messenger Kids uygulamasını iOS için yayınladı. 6-12 yaş aralığındaki çocukların kullanımına sunulan uygulama, tamamen ebeveynlerin kontrolü altında. 5.12.2017 11:00:00 2 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Facebook ''selfie ile doğrulama'' dönemimi başlatıyor Facebook, kullanıcıların gerçek bir kişi olduklarını ve bir bot olmadıklarını doğrulamak için selfie çekmeleri gereken yeni bir doğrulama yöntemini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. 1.12.2017 18:46:00 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Türk Telekom girişimcileri yatırımcılar ile buluşturmaya devam ediyor Türk Telekom’un kendisini göstermek isteyen girişimcileri yatırımcılar ile buluşturmayı amaçladığı PİLOT Demo Day etkinliği bu yıl beşinci kez gerçekleşiyor. 1.12.2017 12:57:57 5 Ekrem71 Haberin devamı »