İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (0) YORUM YAZ

tarafından 20 Ekim 2017, Cuma 12:40 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

Facebook Keşfet Akışı şimdi masaüstünde
Günlük Haber Ekrem71
0 1764
Sürekli aynı kaynaklardan haber akışı görmekten sıkıldıysanız Facebook’un yavaş yavaş dağıtıma başladığı Keşfet Akışı sizi daha farklı ve ilgi çekici içeriklere götürebilir.

Facebook’un kullanıcılara daha farklı kaynaklardan ve daha ilgi çekici içerikler sunmak için devreye soktuğu Keşfet Akışı özelliği masaüstüne de geldi. Firma yavaş yavaş yeni özelliği dağıtmaya başladı.

 

Daha fazla kaynak

 

Facebook veya Twitter gibi takip esasına dayanan sosyal ağlarda sadece takip ettiğimiz hesap veya sayfaların paylaştığı içerikleri görebiliyoruz. Aynı kaynaklarla sürekli karşılaşmak kullanıcının sosyal ağda kalma süresini bir zaman sonra kısaltmaya başlıyor. Firmalar bu yüzden farklı kaynaklardan içerikler sundukları keşfetme stratejisine başvuruyor.

 

Ayrıca Bkz.En tehlikeli Android şantaj yazılımı ortaya çıkarıldı

Facebook bir süredir mobil uygulamalarında Keşfet Akışı adında yeni bir özelliği hayata geçirmişti. Roket simgesi olan Keşfet Akışı, kullanıcıların ilgi ve alışkanlıklarına göre farklı hesaplardan paylaşımların sıralandığı ayrı bir ana sayfa olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcı bu sayfada ilgi çekici içeriklere rastlayabiliyor ve sosyal ağda daha fazla zaman geçiriyor.

 

Keşfet Akışı artık masaüstü sürümünde de kullanılabiliyor. Sol kısımda Gruplar, Sayfalar gibi kısa yolların yer aldığı menüde Daha Fazla kısmına tıkladığınızda Keşfet Akışı linkini görebiliyorsunuz. 

 
Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 1 misafir ve 1 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 1764 kez bakıldı.
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj