İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google, Chrome'un 10.yılına özel tasarım değişikliklerini paylaştı Chrome’un 10 yılına özel Google, tarayıcıyı yeni bir görünümle güncelledi ve birçok iyileştirme yaptı. Chrome 69, Android, iOS ve masaüstü kullanıcıları için Materyal Tema tasarımı Getiriyor. 5.9.2018 18:20:00 12 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Mozilla, araştırma ve kamu kullanımı için Firefox kullanıcı verilerini paylaşıyor 2016 yılında Mozilla, Firefox müşterilerinin hangi tip donanım kullandığı hakkında bilgi paylaşan Donanım Raporu'nu başlattı ve şimdi Şirket, Kamu Veri Raporunu tanıtıyor. Detaylar haberimizde. 29.8.2018 5 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Google Go uygulaması artık makaleleri ve web sayfalarını okuyabiliyor Google, Go adında yaptığı arama uygulamasıyla artık tüm makaleleri ve web sitelerini size okuyabileceğini açıkladı. Go uygulaması, dinlenilmek istenen içeriği yirmiden fazla dilde okuyabiliyor. 28.8.2018 1 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Chrome'un yeni tasarımı 4 Eylül'de kullanıma sunulacak Arama devi Google'un popüler internet tarayıcısı Chrome'un yeni bir tasarımla geleceğini sizlere duyurmuştuk. Şirketten yaptığı açıklama ile yeni tasarımın 4 Eylül'de kullanıma sunulacağını duyurdu. 22.8.2018 33 Uğur Seven Haberin devamı »
Chrome tarayıcısında ciddi bir güvenlik açığı keşfedildi Siber güvenik şirketi Imperva bünyesinde görev yapan bir araştırmacı, popüler tarayıcılarda tüm internet kullanıcılarının yüzde 58'inden fazlasını etkileyebilecek ciddi bir açık buldu. Cuma, 23:00 9 Onur Seven Haberin devamı »
Chrome'a sayfa yükleme hızını arttıracak yeni bir özellik geliyor Google Chrome, web sayfalarının normalden daha hızlı yüklenmesine olanak sağlayacak yeni bir özellik kazanıyor. Tarayıcı artık ilk etapta sadece ekranda görünen resimleri yükleyecek. Perşembe, 16:00 9 Onur Seven Haberin devamı »
Ecosia: Tek tıkla ağaç dikin 2009 yılından beri geliştirilen Ecosia arama motoru ile yaptığınız her aramada dünyanın bir yerine ağaç dikin. Berlin merkezli arama motoru Ecosia ile yaptığınız her arama hayat bulsun. Çarşamba, 22:00 16 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Google Chrome'un yeni materyal tasarımlı arayüzüne nasıl geçilir? Google, popüler internet tarayıcısı Chrome'un büyük bir kullanıcı arayüzü revizyonu üzerinde çalıştığı biliniyordu. Eğer bu arayüzü merak ediyor ve kullanmak istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. 27.7.2018 18 Uğur Seven Haberin devamı »
Spectre yamaları yüzünden Chrome tarayıcısı artık daha fazla RAM tüketiyor Google, Spectre açığını düzeltmek için uyguladığı yamaların Chrome tarayıcısının RAM kullanımını arttırdığını açıkladı. Popüler tarayıcının bellek kullanımında yüzde 10 ila 13'lük bir artış var. 13.7.2018 09:00:00 19 Onur Seven Haberin devamı »
2 milyon indirilen eklentide gizli tehlike Son derece masum amaçlarla indirdiğiniz bir tarayıcı eklentisi kâbusunuz olabilir. Stylish eklentisi gizli bir şekilde tüm internet gezintinizi kayıt altına alıyor. 8.7.2018 12:00:00 6 Ekrem71 Haberin devamı »