İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Spectre yamaları yüzünden Chrome tarayıcısı artık daha fazla RAM tüketiyor Google, Spectre açığını düzeltmek için uyguladığı yamaların Chrome tarayıcısının RAM kullanımını arttırdığını açıkladı. Popüler tarayıcının bellek kullanımında yüzde 10 ila 13'lük bir artış var. Cuma, 09:00 19 Onur Seven Haberin devamı »
2 milyon indirilen eklentide gizli tehlike Son derece masum amaçlarla indirdiğiniz bir tarayıcı eklentisi kâbusunuz olabilir. Stylish eklentisi gizli bir şekilde tüm internet gezintinizi kayıt altına alıyor. 8.7.2018 12:00:00 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Mozilla sesle kontrol edilebilen bir web tarayıcısı geliştiriyor Firefox'un geliştiricisi Mozilla, kullanıcıların sesli komutlarla kontrol edebileceği bir internet tarayıcısı üzerinde çalışıyor. Scout isimli uygulamanın detayları haberimizde. Perşembe, 19:00 2 Onur Seven Haberin devamı »
Windows Defender koruması Chrome tarayıcısına geldi Microsoft, Windows işletim sisteminin bir parçası olan Windows Defender'ı Chrome tarayıcısına getirdi. Popüler tarayıcı için kullanıcıları çevrimiçi tehditlerden koruyacak bir uzantı yayınlandı. 19.4.2018 5 Onur Seven Haberin devamı »
Sahte reklam engelleme eklentileri Chrome Web Mağazası'ndan kaldırıldı Google, Chrome kullanıcılarının tarayıcı verilerini topladığını belirlediği sahte reklam engelleme eklentilerini Chrome Web Mağazası'ndan kaldırdı. 20 milyon kişinin etkilendiği açıklandı. 19.4.2018 3 Uğur Seven Haberin devamı »
Chrome'un yeni sürümü otomatik oynatılan sesli videoları engelleyecek Chrome, yeni sürümünde internet kullanıcılarını oldukça rahatsız eden bir durumu ortadan kaldıracak. Tarayıcı bundan böyle otomatik oynatılan sesli videoları engelleyecek. 22.3.2018 6 Uğur Seven Haberin devamı »
Windows Mail uygulamasındaki linkler artık otomatik olarak Edge tarayıcısında açılacak Microsoft’un pazarda önemli bir çıkış yakalayamayan tarayıcısı Edge için sistem genelinde değişiklikleri sürüyor. Windows Mail linkleri sadece Edge ile açılacak. 18.3.2018 21 Ekrem71 Haberin devamı »
Firefox'un ekran görüntüsü yakalama özelliğine düzenleme işlevi eklendi Mozilla, popüler internet tarayıcısı Firefox'un ekran görüntüsü yakalama özelliğini geliştirdi. Artık programda ekran görüntülerini düzenleyebileceğiniz seçenekler de mevcut. Pazartesi, 15:00 13 Uğur Seven Haberin devamı »
Google, Chrome'a kayıtlı tüm şifrelerin metin dosyasına kaydedilebileceğini duyurdu Google, popüler internet tarayıcısı Chrome'a uzun süredir beklenen bir özelliğin ekleneceğini duyurdu. Artık tarayıcıya kayıtlı şifreler bir metin dosyasına kaydedilebilecek. 8.3.2018 23:59:00 11 Uğur Seven Haberin devamı »
Microsoft, Opera'da Edge tarayıcısının reklamını göstermeye başladı Microsoft'un kendi tarayıcısının reklamını yapmakta sınır tanımadığı bir gerçek. Bazı kullanıcılar Windows 10'un, Opera tarayıcısında yeni bir sekme açarak Edge'in reklamını gösterdiğini söylüyor. 31.1.2018 18 Onur Seven Haberin devamı »