İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Chrome Windows sürümü çökmeye sebep olan üçüncü taraf uygulamaları engelleyecek Kendisi ile dolaylı olarak etkileşime geçen uygulamalardan kurtulmak ve geliştiricileri eklenti kullanmaya yöneltmek isteyen Chrome Windows tarayıcısı önemli bir karar aldı. 3.12.2017 20:30:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Firefox daha önce hacklenmiş web sitelerini kullanıcılara bildirecek Popüler web tarayıcısı Mozilla Firefox, kullanıcıları daha önce hacklenmiş web sitelerini ziyaret ettiklerinde bir güvenlik bildirimi göstererek uyarabilecek. Konunun detayları haberimizde... 24.11.2017 4 Onur Seven Haberin devamı »
Şimdiye kadarki en hızlı Firefox yayınlandı: Firefox 57 Quantum Mozilla 2 kat daha iyi performans sunduğunu ve Google Chrome'dan %30 daha az bellek tükettiğini iddia ettiği yeni tarayıcısını kullanıma sundu. İşte şimdiye kadarki en hızlı Firefox'un detayları. 14.11.2017 94 Onur Seven Haberin devamı »
Apple'ın Safari tarayıcısı artık daha az bellek tüketiyor macOS High Sierra ile birlikte gelen en son Safari sürümünün eskiye oranla çok daha az bellek kullandığı bildiriliyor. Tarayıcının RAM tüketiminde inanılmaz bir azalma var. 25.10.2017 19 Onur Seven Haberin devamı »
1Password eklentisi Microsoft Edge tarayıcısı için yayınlandı Şifrelerinizi ve form bilgilerinizi tek elden yönetebildiğiniz popüler 1Password uygulaması, Microsoft Edge için geliştirdiği eklentisini nihayet kullanıma sundu. Salı, 13:45 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Safari'deki güvenlik açıkları rakiplerini geride bıraktı Apple'ın internet tarayıcısı Safari, güvenilirlik konusunda tam anlamıyla hayal kırıklığı yaratmış durumda. Popüler yazılımda rakiplerinin toplamından daha fazla güvenlik açığı var. 23.9.2017 20 Onur Seven Haberin devamı »
Adblock Plus kripto para madenciliğine savaş açtı The Pirate Bay'in izinsiz şekilde kripto para madenciliği yapması Adblock Plus'ı harekete geçirdi. Popüler uzantıya ekleyeceğiniz bir filtreyle CPU'nuzun sömürülmesini engelleyebileceksiniz. 22.9.2017 14 Onur Seven Haberin devamı »
Chrome otomatik oynatılan videoları durduracak Google'un popüler internet tarayıcısı Chrome, web sayfalarında otomatik oynatılan videolara karşı savaş açıyor. Chrome 64'le birlikte böyle bir sorun kalmayacak. 15.9.2017 21 Onur Seven Haberin devamı »
Microsoft Edge şu an 330 Milyon aktif cihazda kullanılıyor Microsoft'un yeni nesil tarayıcısı geçen Nisan ayından bu yana kullanım oranını iki katına çıkarmış durumda. Chrome'un dünya genelinde 1 milyar, Firefox'un ise yarım milyar kullanıcısı var. 14.9.2017 32 Onur Seven Haberin devamı »
Chrome'a web sitelerinin sesini kalıcı olarak kapatabileceğiniz özellik geliyor Popüler internet tarayıcısı Google Chrome, kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecek yeni bir özelliği devreye sokmaya hazırlanıyor. Artık web sitelerinin sesi kalıcı olarak kapatılabilecek. 26.8.2017 16 Onur Seven Haberin devamı »