Giriş
DH ile Giriş
Üye değil misiniz? Yeni Hesap Oluştur Sosyal Ağ ile Bağlan
Son Aramalarınız TEMİZLE
  Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
  Header'ı Tuttur
  Header'da Teknoloji Gündemi
  Anasayfa
  Büyük Slayt ve Popüler Haberler
  Döşeme Stili Ana Akış
  Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
  İçerikleri Yeni Sekmede Aç
  Detay Sayfaları
  Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
  Renk Seçenekleri
  Gece Modu (Koyu Tema)
  Sadece Videolar için Gece Modu

  antigravity74100

  Üye
  Amacım yer çekimi üzerine bilinen fizik kurallarına yeni bir boyut getirmek.


  ÜYELİK ZAMANI
  1 yıl 6 Ekim 2018

  TOPLULUK ADI VE SON AKTİVİTE
  antigravity74100 1 gün

  YORUM SAYISI VE DAĞILIMI
  0 ANASAYFA 61 FORUM

  FAVORİ KATEGORİSİ
  Gırgır yapacak yorumcular nerede? Her bilimsel bir gelişmeye bir gırgır yapacak yorumcu çıkıyor da, hayret ediyorum bu duruma.

  Yoruma Git
  3 gün bilgisayar ile yazıldı
  İşte geleceğin otomobili, ağır fakat sağlam adımlarla ilerliyor. Gelecek zaman; bataryalar mı galip gelecek yoksa yakıt pilleri mi, gösterecek.

  Yoruma Git
  1 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Astrofizikçinin görüşüne ben kesinlikle katılıyorum. Bana göre zaten Güneş Sistemi dışına çıkmaya hiç gerek yok. Yeterli teknolojiyi geliştirebilirsek. günümüz bilgilerine göre Güneş Sistemi bize fazlası ile yeterli olacaktır.

  Yoruma Git
  1 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Kızılötesi sistemler, yarasaların kullandığı gibi ses taramalı sistem ve görüntüyü hızlı analiz yapacak yapay zekaların eklenmesi çok iyi sonuçlar verebilir.

  Yoruma Git
  2 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Oldukça başarılı bir model olmuş. Gelecek için umutlarımı artırdı. Düşünün bir de motorlar ve pervaneler hiç dışarı hava püskürtmeden ve 1/3 enerji ile uçabildiğini; süper olur. Şaka sananlar sansın, beni deli olarak düşünenler düşünsün, bir kaç yıla kadar bu teknolojinin yolunu açacağım. Artık şund

  Yoruma Git
  2 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Dilerim en kısa zamanda hayata geçer. Benim de bu konudaki en büyük hayalim süper iletken mıknatıslar.

  Yoruma Git
  2 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Gelecekte anti yerçekimi sitemi ile hareket edecek insansız nükleer enerjili araçlar NASA'nın hayal ettiği tüm yeteneklere sahip olacak. Karada, havada, ve sıvı içinde hareket edebilecek.

  Yoruma Git
  3 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Bir kaç yıla kadar, siz ve de sizin gibi kişilerin yanlış düşündüğünü öğreneceksiniz. Bunu bir uzman olarak söylüyorum. Bildiğim ve yere sağlam basan bilgilerim olduğu için söylüyorum. Ben teori ile değil, birebir deneyler üzerine konuşuyorum. Bu işi başarabilecek tek kişi şu an için sadece benim. Y

  Yoruma Git
  3 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Kusura bakma Elon Musk bir kaç yıla kadar anti yerçekimi sistemi ile ilkel ve tehlikeli roket oyuncağının sonunu getireceğim. Artık insanoğlunun uzay çağını değiştirme zamanı geldi. Çalışmalarıma inanmayanlar YOUTUBE kanalımın 'TARTIŞMA' bölümünü takip edebilirler. https://www.youtube.com/channel/UC

  Yoruma Git
  3 hf. bilgisayar ile yazıldı
  NASA asteroitlerle uğraşacağına küresel ısınma için acil çözümler üretmeye çalışsın. Küresel ısınma asteroitlerden çok daha tehlikeli.

  Yoruma Git
  3 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Güneş ve rüzgar tükenmez kaynaktır. Siz sanırım hala fosil yakıtlardasınız.

  Yoruma Git
  4 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Ben inanıyorum ki; insanoğlu bu küresel ısınma kabusundan sağ çıkarsa, gelecekte enerji bolluğu olacaktır.

  Yoruma Git
  4 hf. bilgisayar ile yazıldı
  Tartışma bölümünü okuyunuz. Daha fazla ayrıntı için gelecek zamanı bekleyiniz. https://www.youtube.com/channel/UCs_813Abuwc6Ij6LtRMPuJA?view_as=subscriber

  Yoruma Git
  1 ay bilgisayar ile yazıldı
  Uçan araba kavramı bu drone tipi uçan araçlara hiç yakışmıyor. Gelecekte iç sistemle hareket edecek araçlar olursa uçan araba denilmesi uygun olabilir. Dünya bu konuda beni beklesin. Çok kişi içinden gülecektir. Son gülen iyi güler.

  Yoruma Git
  1 ay bilgisayar ile yazıldı
  Buranın konusu değil fakat, nötron yıldızları karadeliklerin oluşumunun temel maddesi olabilir. Karadelikleri nötron yıldızının dahada dar alana sıkışmış ve devasa büyüklük formundaki hali olarak görüyorum. Bu konu beni çok rahatsız ediyor. Sanki ortada gerçekten delik varmış gibi varsayımlar yürüte

  Yoruma Git
  1 ay bilgisayar ile yazıldı
  Yakın bir gelecekte güneş enerjisinden yararlanarak çalışan motorların kinetik enerjisi ile hareket eden uzay araçlarımız olacak. O zaman asteroitlere karşı daha iyi savunmalar geliştirebileceğiz.

  Yoruma Git
  1 ay bilgisayar ile yazıldı
  Bana inanılsın veya inanılmasın, çok da umursamıyorum, uzay çağı ve itki teknolojisini değiştirmeye kararlıyım. Yukarı hava üflediğinde yukarı hareket sağlayan kinetik enerjinin kullanılmasının yolu açıldı. Bundan sonra dünya UFO'larını görmeye hazırlanın.

  Yoruma Git
  1 ay bilgisayar ile yazıldı
  Güneş enerjisini uzayda elde etseler daha da iyi olur. Öncelikle bunu yapabilmek için uzayda güneş paneli fabrikası kurulması gerekir.

  Yoruma Git
  2 ay bilgisayar ile yazıldı
  Bana göre çok çocuksu ve kullanışlı olmayan bir tasarım. Sadece uzay araştırmalarında yararı olacaktır. Dilerim istenilen başarıya ulaşılır.

  Yoruma Git
  2 ay bilgisayar ile yazıldı
  Size katılıyorum. Her hangi bir ışık ile ışık hızından daha süratli iletişim mümkün değil. Işık hızı da evren boyutunda çok bir anlam ifade etmiyor. Eğer ışık hızını geçebilecek kuantum sistemi benzeri bir yol var ise, ileri düzeyde uygarlığa sahip uzaylılar ışık yada radyo dalgası ile iletişimi ter

  Yoruma Git
  3 ay bilgisayar ile yazıldı
  Alternatif Görünümler Geri Bildirim