İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Cube Escape: Paradox indirmeye sunuldu Sevilen bulmaca oyunu serisi Cube Escape yeniden karşımızda. Dedektif Dale Vandermeer bulmacaları çözerek bu sefer kendisine tuzak kuran düşmanın elinden kurtulmaya çalışıyor. Dün (21:45) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Instagram direkt mesajda GIF desteği sunmaya başladı Sosyal medya devi Instagram bir blog yazısı yayınlayarak direkt mesajlara GIF desteği getirdiğini duyurdu. Instagram kullanıcıları artık özel yazılmalarında birbirlerine GIF gönderebilecekler. Dün (17:30) 1 Onur Seven Haberin devamı »
Fortnite yayıncısı Ninja ile yanyana olma şansı Ünlü Fortnite yayıncısı Tyler “Ninja” Blevins sizi kadrosuna çağırıyor. Samsung’un yarışmasına katılarak Ninja ile birlikte oynamanın yanında değerli bir hediye paketi de kazanabilirsiniz. 2 gün önce (15:23) 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple CarPlay artık Google Haritalar'ı destekliyor Kısa süre önce yayınlanan iOS 12 güncellemesi ile birlikte CarPlay arayüzünde üçüncü taraf navigasyon uygulamalarını kullanmak mümkün hale geldi. Kullanıcılar artık Apple Haritalar'a mahkum değil. Çarşamba, 20:00 4 Onur Seven Haberin devamı »
Google Play ödül programı başladı Artık Google Play mağazasında yapacağınız her türlü alışveriş size puan kazandıracak. Puanları toplayarak yine Google Play kredisi olarak harcayabileceksiniz. Çarşamba, 21:00 5 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp'a koyu tema geliyor Mobil işletim sistemlerinin koyu tema seçeneği sunması ve OLED ekranlı telefonların çoğalmasıyla birlikte WhatsApp, koyu tema üzerinde çalışıyor. Özelliğin önümüzdeki aylarda eklenmesi bekleniyor. Pazartesi, 13:33 37 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Star Wars Rivals iptal edildi Pazara çıkışı merakla beklenen Star Wars Rivals oyunu iptal edildi. Disney, 11 Ekim tarihinde sunucuları kapatacak. Oyun içi satışlarda da geri iade yapılmayacak. Cumartesi, 09:00 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Windows 10 üçüncü taraf tarayıcı kurarken de uyaracak Microsoft, kullanıcıların Edge tarayıcısının dışına çıkmaması için her yolu deniyor. Üçüncü taraf tarayıcı için arama yapılırken çıkan uyarı şimdi kurarken de çıkacak. 14.9.2018 14:30:00 21 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Inbox iptal edildi Google Inbox istemcisini beğeniyorsanız haberler kötü. Google popüler projenin fişini çekmeye hazırlanıyor. Kaynaklar ise daha çok Gmail platformuna ayrılacak. 13.9.2018 13:16:06 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Bullet Messenger uygulaması Çin’de patlama yaptı Sade arayüzü ve sesi metne dikte eden özelliği ile Bullet Messenger uygulaması Çin’de bir anda zirveye çıktı. Uygulamayı milyonlarca kişinin indirdiği ifade ediliyor. 10.9.2018 09:00:00 8 Ekrem71 Haberin devamı »