İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
WhatsApp kullanıcılarına müjde: Resim ve videolarınız artık galeride görünmeyecek WhatsApp üzerinden aldığınız medya dosyalarının telefonunuzun galeri kısmında görünüp görünmeyeceğine artık karar verebileceksiniz. Medya görünürlüğü seçeneğinin detayları haberimizde... Dün (18:00) 18 Onur Seven Haberin devamı »
WhatsApp'ta can sıkıcı hata: Kullanıcılar engelledikleri kişilerden mesaj almaya başladı WhatsApp'ta sadece rahatsız edici değil, aynı zamanda birçok kullanıcının gizliliğini ihlal eden bir hata ortaya çıktı. Birçok kullanıcı, daha önce engelledikleri kişilerden mesaj almaya başladı. 2 gün önce (14:30) 8 Onur Seven Haberin devamı »
Jurassic World Alive indirmeye sunuldu Pokemon GO tarzındaki zengin gerçeklik unsurlarıyla merak edilen Jurassic World Alive oyunu indirmeye sunuldu. Oyun dinozorların neslini korumayı hikâye ediniyor. 2 gün önce (11:30) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
EA, oyun yansıtma hizmeti Gamefly’ı satın aldı Son dönemde önemi giderek artmaya başlayan bulut tabanlı oyun yansıtma sektörüne adım atmak isteyen EA, belirli bir bölgede hizmet veren Gamefly platformunu satın aldı. 2 gün önce (11:00) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
iOS tarafının beğenilen çizim uygulaması Procreate Pocket güncellendi Procreate Pocket uygulaması yeni güncelleme ile iPhone sürümünde de iPad sürümünde olduğu gibi kolay çizimler yapmanızı sağlıyor. Güncellemenin detayları haberimizde. Çarşamba, 12:33 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Apollo uygulaması iPhone kameralarıyla harika işler yapıyor App Store üzerindeki Apollo uygulaması ile iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinin portre modunu kullanarak etkileyici fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Salı, 18:30 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Duo'ya ekran paylaşımı özelliği geldi Google'ın görüntülü arama uygulaması Duo'ya ekran paylaşımı özelliği geldi. Yeni güncelleme ile birlite ekranınızı başkalarıyla paylaşabilir, yardıma ihtiyacı olan kişilerin ekranına bağlanabilirsiniz Pazartesi, 19:00 4 Onur Seven Haberin devamı »
TeenSafe çocuk güvenliği uygulaması veri sızdırıyor Çocuklarınızı güvende tutmak için geliştirilen TeenSafe platformu tam aksine verileri sızdırmayı engelleyemedi. Sunuculardaki açık on binlerce veriyi saldırganların eline bıraktı. Pazartesi, 18:30 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Yakın zamanda Android'e çıkacak konsol kalitesinde 10 oyun PUBG Mobile ve Android oyuncu telefonları ile mobil oyun dünyası hareketlendi. Çok sayıda önemli mobil oyunun duyurusu yapıldı. İşte Yakın zamanda Android için çıkacak konsol kalitesinde 10 oyun: Pazar, 15:18 64 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Akıllı telefon kullanımınıza yeni bir boyut getirecek olan Siempo BETA uygulaması yayınlandı Siempo adlı yeni bir uygulama, bir dizi tasarım ilkesinden yararlanarak, akıllı telefonunuzdan ve sayısız dikkat çekici uygulamadan oluşabilecek bağımlılıktan sizi kurtarmayı hedefliyor. Pazar, 20:30 8 Burç Coşkunkan Haberin devamı »