İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Yılın ilk yarısında 34 milyar dolar uygulama geliri Uygulama mağazaları yılın ilk yarısında rekor kırarak 34 milyar dolar gelire ulaştı. App Store bunun yarısından fazlasına hâkim durumda. Google Play ise indirmelerde lider. Dün (19:33) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Akıllı saatler için Facer tema oyunları geldi Zaman öldürmek için akıllı saatinizde oyun oynamak istiyorsanız Facer tarafından geliştirilen interaktif temalar hoşunuza gidebilir. Facer Watch Faces uygulaması haberimizde. 2 gün önce (12:00) 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Firefox Focus'ta artık tarayıcı sekmelerinizi Face ID ile kilitleyebileceksiniz Firefox Focus kullanıcıları artık tarayıcıyı arka plana gönderdiklerinde otomatik olarak kilitlenmesini sağlayabilecekler. Uygulamanın kilidi ise ancak Touch ID veya Face ID kullanılarak açılabilecek. Cuma, 00:01 4 Onur Seven Haberin devamı »
Yandex Haritalar kullanıcılara düzenleme imkânı veriyor Ülkemizde önemli özellikleri ilk kez kullanıma sokması ile bilinen Yandex Haritalar, kullanıcılara bölgelerini düzenleme imkânı veriyor. Yandex Map Editor kullanıma sunuldu. Perşembe, 17:40 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Clash Royale toplamda 2 milyar gelir barajını aştı Mobil dünyanın en beğenilen oyunları arasında yer alan Clash Royale, geliştiricisine de milyar dolarlar kazandırdı. En çok kazandıran mobil oyunlardan birisi artık Clash Royale. Perşembe, 09:45 15 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp sahte haberler için gazete ilanı yayınladı Geçtiğimiz günlerde 12 kişinin Hindistan’da linç edilmesine neden olan sahte haberler için WhatsApp duyuru yayınladı. Tam sayfa gazete ilanında yapılması gerekenler anlatıldı. Çarşamba, 23:59 3 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp’ta yönlendirilmiş mesajlara "İletildi" uyarısı geldi WhatsApp, “sahte bilgilerin” önüne geçecek yeni özelliği yayınladı. WhatsApp’ta herhangi bir sohbetten alınan mesaj başka bir sohbete yönlendirildiğinde üzerinde “iletildi” ibaresi yer alacak. Çarşamba, 22:20 7 Mustafa Darı Haberin devamı »
Çalışanların performansını yapay zekâ tahmin edecek Gelecek yıla ait performansınızı yapay zekâ algoritmaları tahmin edebilecek. Artık icraat dosyaları ile performans değerlendirmesi yapmak tarihe karışabilir. Çarşamba, 21:00 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple kurumsal olarak 1Password kullanmaya başlıyor Toplam 123 bin Apple çalışanı 1Password şifre saklama programını kullanmaya başladı. Apple’ın çok güvenli olduğu için mi yoksa personele kolaylık sağlamak için mi böyle bir karar aldı bilinmiyor. Çarşamba, 11:20 2 Ekrem71 Haberin devamı »
YouTube'un Android uygulamasına Gizli Mod özelliği geldi Arama devi Google bir süredir YouTube uygulamasında test ettiği "Gizli Mod" özelliğini sonunda herkesin kullanımına sundu. Artık izleme ve arama geçmişinizi kolayca devre dışı bırakabileceksiniz. 10.7.2018 15:11:24 15 Onur Seven Haberin devamı »