X KAPAT

İLANDIR

WhatsApp’a sahte değerlendirme suçlaması Google ve Apple uygulama mağazalarında sahte yorum, yıldız veya indirme satın almak oldukça yaygın durumda. Zaman zaman ünlü uygulamalar da bu sahte yola başvuruyor. 1 saat önce 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Türk geliştiricilerden aşk günlüğü: Lovegg İlişkilerinde her geçen güne değer verenler için yeni bir günlük tarzı uygulama yayınlandı. Lovegg, en özel günlerinizi size hatırlatarak aşkınızın tarihini yazmanıza yardımcı oluyor. Dün (22:16) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
BlackBerry, ekranınızı yabancı gözlerden koruyacak Telefon ekranlarının giderek büyümesi, dışarıdan gelen yabancı bakışlara karşı alanı da büyütmüş oldu. Geliştiriciler bu probleme farklı çözüm yolları arıyor. Dün (14:00) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Yerli Ahoy Games’den yeni bir oyun Türkiye'de büyük popülerliğe sahip olan Okey ve Okey Pro'nun geliştiricisi Ahoy Games, yeni bir oyunla karşımızda. Tiny Bombers isimli oyun sonsuz bomberman tarzında geliştirilmiş. Dün (10:00) 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Super Mario Run oyunu Android koşusuna başladı Android kullanıcılarının merakla beklediği Super Mario Run nihayet indirmeye sunuldu. Oyunda yine sadece 3 bölüm açık ve kalanları satın almak için 10$ ödemeniz gerekiyor. 2 gün önce (12:00) 18 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple, otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldı Kullanıcıya pek çok fonksiyonu otomatik hale getirmesini sağlayan Workflow artık Apple bünyesinde hizmet verecek. Firma geliştirici ekibi satın aldığını duyurdu. Perşembe, 19:35 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple’dan Clips uygulaması geliyor Apple, kullanıcıların iOS cihazlarında hızlı ve eğlenceli bir şekilde etkileyici videolar oluşturmasını sağlayacak yeni uygulaması Clips’i bugün resmiyete kavuşturdu. Salı, 18:20 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Diriliş Ertuğrul temalı kılıç sallama oyunu denemesi ile tanışın Popüler Diriliş Ertuğrul dizisinin yakından takipçisi olan oyun severler Android tarafında yer alan Ertuğrul Gazi adındaki kılıç sallama oyununu deneyebilirler. 14.3.2017 23:56:35 31 Ekrem71 Haberin devamı »
HTC'nin kişisel asistanı Sense Companion artık Google Play Store'da HTC'nin sadece premium U Ultra ve U Play modellerinde yer alan kişisel yardımcısı Sense Companion artık diğer HTC sahipleri tarafından da kullanılabilecek. Uygulama Google Play Store'daki yerini aldı. 14.3.2017 23:35:56 18 Onur Seven Haberin devamı »
SwiftKey'in son güncellemesi 4 farklı tuş sesi getiriyor Android platformunun en popüler klavye uygulamalarından biri olan SwiftKey'in son güncellemesiyle birlikte tuş vuruşları için dört farklı ses profilinden birini seçebileceksiniz. 14.3.2017 21:00:00 19 Onur Seven Haberin devamı »