İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Microsoft’un görme engelliler için geliştirdiği Seeing AI uygulaması 35 ülkeye gidiyor Kamerayı kullanarak çevrenizdeki nesnelerin genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Microsoft’un Seeing AI adındaki iOS uygulaması global kullanıma açıldı. 2 gün önce (16:00) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Yazım düzeltme platformu Grammarly artık klavyenizde Masaüstü platformlarda yazım hatalarını düzelten en popüler uygulamalardan Grammarly, mobil dünyaya adım atıyor. Grammarly klavyesi artık mobilde de yazılarınızı düzeltecek. 2 gün önce (11:00) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Assistant tablet ve eski telefonlara geliyor Arama devi Google Assistant'ı tabletlere ve Lollipop'la çalışan eski telefonlara getireceğini duyurdu. Böylelikle artık sanal asistan tüm Android cihazların yaklaşık yüzde 80'inde mevcut olacak. Perşembe, 13:26 4 Onur Seven Haberin devamı »
Güvenlik açığı mı yoksa psikolojik açık mı? Banka hesabınızın ele geçirildiğine dair gelen bir maili açtınız ve bankanızın gerçek sayfası görünümü verilmiş bir sitede şifrenizi kaptırdınız. Peki bu noktada suçlu kim? Perşembe, 11:35 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Duo artık Android arama ekranında Bir türlü Google Duo görüntülü iletişim platformunu istediği popülerliğe kavuşturamayan firma, önemli hamleler yaparak durumu biraz daha dengelemeye çalışıyor. Çarşamba, 21:00 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Twitter’da sıralı gönderi dönemi başlıyor Fikirlerinizi ifade etmek için Twitter’da ardı ardına onlarca Tweet atmak ve bunları takip etmek sizi yoruyorsa artık resmi olarak çoklu gönderi aracı kullanıma sunuldu. Çarşamba, 17:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Boğaziçi Üniversitesi siber güvenlik kampı başlıyor Siber güvenlik alanında tatmin edici bir eğitim almak isteyenler Boğaziçi Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi (BUSİBER) tarafından düzenlenen kampa başvurabilirler. Salı, 23:30 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Google’dan yapay zeka destekli üç yeni fotoğrafçılık uygulaması Arama devi Google, kullanıcılara yeni, eğlenceli ve kullanışlı kamera özellikleri sunacak üç deneysel fotoğrafçılık uygulaması yayınladı. İşte karşınızda: Storyboard, Selfissimo! ve Scrubbies... Salı, 19:15 3 Onur Seven Haberin devamı »
Arkadaşlarınızın ne yaptığını görebildiğiniz Facebook Ticker modülü kaldırılıyor Eğer Facebook ağında arkadaşlarınızın ne yaptığını takip etmek için sürekli sağ üst kısımdaki modülü kontrol ediyorsanız bugünden itibaren yerinde bulamayabilirsiniz. Salı, 12:00 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Haritalar toplu taşımadan ne zaman ineceğinizi haber verecek Yabancı bir şehirde toplu taşıma kullanıyorsanız artık durağın neresi olduğunu sormanıza gerek kalmayacak. Google Haritalar işaretlediğiniz durağa gelmeden önce sizi uyaracak. Salı, 10:00 9 Ekrem71 Haberin devamı »