İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Cars: Lightning League ile filmin heyecanı mobilde McQueen’in dışına atıldığı yarışların yeniden içerisinde yer almak için verdiği mücadeleyi anlatan Cars: Lightning League oyununda animasyon filmindeki yarış pistleri yer alıyor. Dün (12:30) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Bayramda Siri bir başka Akıllı asistan Siri, sorulan sorulara verdiği eğlenceli cevaplarıyla gündeme geliyor. Bu sene de Siri bayramı unutmadı. Siri’nin mizahını da katarak cevapladığı bayram mesajları sizi gülümsetecek. 2 gün önce (13:00) 23 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp yakında dosya transferine izin verecek Beta sürümde kullanıma sunulan yeni özellik belirli bir boyuta kadar kişilerin bir biri arasında dosya transferi yapmasına imkan tanıyor. Aslında uzun süredir böyle bir özelliğin gelmesi bekleniyordu. 2 gün önce (12:30) 10 Ekrem71 Haberin devamı »
SEGA Forever ile popüler klasikler ücretsiz oldu SEGA’nın eski konsol klasiklerini ücretsiz oynamak istiyorsanız fırsat ayağınıza geldi. SEGA Forever reklam gösterimli olarak klasik oyunları ücretsiz olarak sunuyor. 2 gün önce (13:30) 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft'un Face Swap uygulaması artık iOS platformunda Yazılım devi Microsoft rakip platformlara yatırım yapma geleneğini sürdürüyor. Şirket henüz Windows sürümü olmayan Face Swap isimli yüz değiştirme uygulamasının iOS versiyonunu yayınladı. Cuma, 13:30 3 Onur Seven Haberin devamı »
Snap Haritalar özelliği devreye girdi Kendi şehrinde veya çevresinde neler olup bittiğini öğrenmek isteyen kullanıcılar, Snapchat platformunun yeni Snap Haritalar keşif özelliğinden memnun olacaklar. Cuma, 10:45 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Eski cihazlara Android Market desteği sona eriyor Bugün belki bir çoğumuz hatırlamıyoruz ancak Android platformunun ilk uygulama mağazası Android Market halen daha çok eski sürümler için erişilebilir durumdaydı. Perşembe, 17:00 17 Ekrem71 Haberin devamı »
Reklam düşmanı Firefox Focus'un Android sürümü yayınlandı Dahili reklam engelleyicisiyle web sitelerindeki reklamları ve reklam takipçilerini ortadan kaldırarak daha hızlı bir web deneyimi sunan Firefox Focus'un artık Android versiyonu da var. Çarşamba, 23:30 35 Onur Seven Haberin devamı »
Apple Music için yıllık abonelik seçeneği Aslında yıllık abonelik seçeneği bir süredir kullanımda ancak yeni abone olanlar bu seçeneği göremiyor. Yani bir süredir Apple Music kullanıyor olmanız gerekli. Salı, 09:25 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Tamamen iPad üzerinde oyun geliştirmek mümkün 8Bit Magic Games imzasını taşıyan StarSceptre adındaki iOS platform oyunu, tamamen iPad üzerinde geliştirilmesi ile dikkat çekiyor. Artık yazılım için bilgisayara olan gereklilik ortadan kalkıyor. Salı, 10:00 6 Ekrem71 Haberin devamı »