İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
WhatsApp’a canlı konum paylaşma özelliği geliyor Google Maps, Facebook Messenger ve Snapchat'in ardından canlı konum paylaşma özelliği WhatsApp'a da geliyor. Özellik, önümüzdeki haftalarda kullanılabilir olacak. 2 saat önce 5 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
En tehlikeli Android şantaj yazılımı ortaya çıkarıldı Halen daha telefonunda Adobe Flash Player uygulamasını denemek isteyenler varsa bu haber onlar için. Telefonunuzdaki verileri her an şantaj yazılımına kaptırabilirsiniz. Dün (20:10) 13 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp'a numara değiştirme özelliği eklendi, üç diğer özellik yolda Whatsapp'ın Android Beta versiyonu güncellendi ve uygulamaya numara değiştirme özelliği eklendi. Eski numaradaki bilgileri ve sohbetleri yeni numaraya taşımak mümkün. Dün (10:30) 12 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Kablosuz dosya transfer uygulaması AirDroid, App Store'da Farklı platformlar arası dosya transferi yapabilen AirDroid, iOS cihazlar için yayınlandı. AirDroid sayesinde masaüstü ve Android cihazlarınıza dosya gönderebilirsiniz. Dün (08:12) 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Google Science Journal artık daha iyi Ortam deneyleri yapmak için pahalı olan elektronik setlere ihtiyacınız yok. Google Science Journal uygulaması telefonunuzdaki sensörleri hizmetinize sunuyor. 2 gün önce (12:00) 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Cyanogen şimdi de sürücüsüz araç teknolojilerine merak saldı Ticari hayatına hayal kırıklığı ile son veren Cyanogen Inc. ekibi, yeni bir firma kurarak bu kez sürücüsüz araç teknolojilerine yönelik yatırım yapmaya başladı. Pazar, 11:30 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Rusya, Pokemon GO oyununu da ayrıştırma politikası için kullandı Bir Pokemon Go etkinliği için grubunuzla yola çıksanız ve kendinizi bir anda protestoların arasında bulsanız neler olurdu? Rus kaynaklar bunu fiiliyata geçirmeye çalışmış. Cumartesi, 07:30 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Google'ın görüntülü arama uygulaması Duo, Android'in FaceTime'ı oluyor Arama devi Google, geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu görüntülü arama uygulaması Duo'yu, Android telefonlara entegre etmeye yönelik ilk adımını attı. Konuyla ilgili detaylar haberimizde... Cuma, 18:15 16 Onur Seven Haberin devamı »
Telegram gerçek zamanlı konum paylaşımını getiriyor Gizliliğe yönelik özellikleri ile kendi kategorisinde lider durumda olan Telegram, farklı bir yenilikle karşımıza çıktı. Uygulama artık konum paylaşımına imkan tanıyor. Cuma, 13:39 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Edge'in Android sürümü kullanıma hazır Yazılım devi Microsoft, geçtiğimiz hafta bir açıklama yaparak yeni nesil web tarayıcısını iOS ve Android platformlarına taşıdığını duyurmuştu. Microsoft Edge'in Android sürümü kullanıma sunuldu. Cuma, 09:30 16 Onur Seven Haberin devamı »