İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Android 8.0 artık Oreo Uzun süredir merakla beklenen Google’ın yeni işletim sistemi Androdi 8.0 nihayet ismine kavuştu. Android Oreo beraberinde pek çok önemli yeniliği de getiriyor. Dün (23:55) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp'ın web sürümüne "Durum" özelliği geldi Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'ın web sürümünde artık durum güncellemeleri görüntülenebiliyor. Ancak durum güncellemesi eklemek şu an için mümkün değil... Dün (23:00) 1 Onur Seven Haberin devamı »
Google ücretli haber aboneliğini test ediyor Gündemdeki haberleri tek bir yerden okumak için internet devlerine para ödemeyi tercih eder miydiniz? Google bunun cevabını anlayabilmek için denemeler yapmaya başladı. Dün (22:00) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Hazır Uygulamalar 500 milyondan fazla Android cihazda etkinleştirildi Google, uygulamaları cihazınıza yüklemeden kullanabilmenizi sağlayan "Hazır Uygulamalar" (Instant Apps) isimli özelliğin 500 milyondan fazla Android cihazda etkinleştirildiğini duyurdu. Dün (12:56) 6 Onur Seven Haberin devamı »
Asus, Android O ile önceden yüklü uygulama sayısını azaltıyor ZenFone 4 serisini sahneye çıkaran Asus, Android O güncellemesiyle birlikte boş yere alan işgal edip sistem kaynaklarını gereksiz yere tüketen uygulama (bloatware) sayısını da düşürecek. Cumartesi, 14:30 16 Onur Seven Haberin devamı »
Efsane dövüş oyunu Tekken mobil platforma geldi Konsol dünyasının en etkileyici dövüş oyunlarından biri olarak gösterilen Tekken artık mobil cihazlarda da oynanabilecek. Bandai Namco oyunun Android ve iOS versiyonlarını hazırladı. Cumartesi, 12:30 18 Onur Seven Haberin devamı »
Framed 2 yine çok iddialı Çerçevelerin yerini değiştirerek hikayenin akışına yön verdiğiniz Framed 2 oyunu indirmeye sunuldu. İlk versiyon gibi devam oyunu da eğlencenin dozunu düşürmüyor. Cumartesi, 18:30 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Beğeneceğiniz Tsuro bu hafta App Store’da ücretsiz Masa oyunlarından hoşlanıyorsanız kendisine has bir tekniği olan Tsuro: The Game of the Path yapımını bu hafta kaçırmayın. Oyun App Store’da ücretsiz hale geldi. Cumartesi, 10:30 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Haritalar'a Soru-Cevap özelliği eklendi Google, popüler servislerinden biri olan Google Harialar'a eklediği Soru-Cevap özelliği ile kullanıcılar ve işletme sahipleri arasındaki iletişimin güçlenmesini sağlayacak... Cuma, 01:14 8 Onur Seven Haberin devamı »
Google, yapay zeka işleme uzmanı AIMatter’i satın aldı Mobil dünyada özçekim fotoğraflarını otomatik olarak çeşitli ögelerle en iyi hale getiren uygulamalar revaçta. Google da AIMatter girişimini satın alarak bu trende katılmayı amaçlıyor. Cuma, 13:40 2 Ekrem71 Haberin devamı »