İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Siri gizlediğiniz kilit ekranı bildirimlerinizi okuyabiliyor Kimsenin içeriğini görmesini istemediğiniz bildirimleri kilit ekranında sadece uygulama isminden ibaret hale getirebiliyorsunuz ancak Siri bunları izinsiz bir şekilde okuyabiliyor. 1 saat önce 1 Ekrem71 Haberin devamı »
IKEA'nın artırılmış gerçeklik uygulaması Place artık Android'de IKEA mobilyalarını sanal olarak evinize taşıyarak nasıl göründüğü hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayan artırılmış gerçeklik uygulaması IKEA Place artık Android cihazlarda da kullanılabiliyor. 2 gün önce (16:30) 2 Onur Seven Haberin devamı »
PUBG Mobile çıktı! PUBG'nin uzun süredir beklenen mobil versiyonu nihayet çıktı. App Store ve Google Play Store üzerinden çıkış yapan PUBG Mobile'ın indirme linklerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Salı, 12:29 127 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Snapchat İngiltere gelir anlamında Twitter İngiltere’yi geride bırakacak Rihanna’nın tepkisiyle borsada tepetaklak olan Snapchat platformu, İngiltere’de büyümesine devam ediyor. Sosyal ağ gelirlerini 4 yılda 15 kat arttırmayı hedefliyor. Salı, 20:30 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Facebook doğrudan oyun yayınlarına başlıyor Yeni yazılım aracı ile canlı yayın modülü PC oyunlarının içerisine entegre ediliyor. Önemli oyunlarda artık hızlı bir şekilde canlı yayın başlatarak ödüller dağıtabileceksiniz. Salı, 17:00 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Anlık uygulamalar Google Play Instant adını alıyor Yakın zamanda yaygın bir şekilde Google Play üzerinde uygulamayı indirmeden önce deneme imkanınız olacak. Google geniş bir geliştirici grubu ile çalışmalar yapıyor. Salı, 14:20 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Android P ile Samsung video düzenleme yazılımı kaldırılıyor Samsung Movie Maker video düzenleme yazılımını telefonunuzda beğenerek kullanıyorsanız kötü bir haberimiz var. Android 9.0 P sürümü ile birlikte uygulama kaldırılıyor. Salı, 13:30 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Platformlar arası oyun rekabet servisi Amazon GameOn duyuruldu Oyun dünyasında ağırlığını hissettirmek isteyen Amazon, platformlar arası rekabet edebileceğiniz GameOn servisini duyurdu. Amazon GameOn ayrıntıları haberimizde. Salı, 00:22 2 Ekrem71 Haberin devamı »
WebOS ikinci kez açık kaynak oluyor Uzun süredir LG akıllı televizyonları altında kendisine yer bulan webOS işletim sistemi daha fazla segmente hitap edebilmek adına herkesin kullanımına açılıyor. Salı, 11:35 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Windows Mail uygulamasındaki linkler artık otomatik olarak Edge tarayıcısında açılacak Microsoft’un pazarda önemli bir çıkış yakalayamayan tarayıcısı Edge için sistem genelinde değişiklikleri sürüyor. Windows Mail linkleri sadece Edge ile açılacak. Pazar, 14:00 19 Ekrem71 Haberin devamı »