İLANDIR

Ulaştırma Bakanlığından yerli arama motoru "Geliyoo" hakkında önemli açıklama Kısa süre önce gündeme gelen "10 yılda 10 milyon liraya yerli arama motoru" haberleriyle ilgili Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından resmi açıklama yayınladı. Dün (01:35) 70 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Mozilla yeni logosunu buldu İnternet dünyasının uzun soluklu şirketlerinden birisi olan Mozilla Vakfı, logosunu değiştiriyor. Bir süredir çeşitli bölgelerden katılımcılarla bir yarışma düzenleyen firma, sonunda aradığını buldu. 2 gün önce (23:57) 30 Ekrem71 Haberin devamı »
Baidu Microsoft'un yapay zeka uzmanını transfer etti Çinli arama motoru Baidu geçen yıl giriş yaptığı yapay zeka sektöründe küresel lider olabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket Microsoft'un yapay zeka uzmanı Qi Lu'yu ekibine kattı. Salı, 23:00 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Yerli arama motoru "Geliyoo" aslında sandığınız kadar "yerli" değil! [Güncellendi] Bugün test yayınına başladığı duyurulan yerli arama motoru Geliyoo’nun sonuçları Google'dan aldığı, hazır bir sistem kullandığı ve aslında söylendiği kadar "yerli" olmadığı tespit edildi. Salı, 18:20 587 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Opera Neon tarayıcı deneyimini değiştirmeye geliyor Son dönemde Çinlilere satışı ile gündemde olan Opera tarayıcısı, yeni bir deneysel ürün üzerinde çalışıyor. Neon adındaki yeni tarayıcı farklı tasarım ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Cumartesi, 16:00 27 Ekrem71 Haberin devamı »
YouTube'da artık canlı yayınlara gelen yorumlardan para kazanabilirsiniz YouTube, kullanıcıların canlı yayınlara gelen yorumlar üzerinden para kazanabilecekleri yeni gelir modeli "Super Chat" özelliğini tanıttı. Sistemin çalışma mantığı ve diğer detaylar haberimizde. Cumartesi, 11:30 16 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Rekabet Kurumu'ndan booking.com'a para cezası Rekabet Kurumu yayınladığı açıklama ile otel ve pansiyon rezervasyonları alanında hizmet veren Booking.com BV’ne yönelik sürdürülen soruşturmanın sonuçlandığını duyurdu. 11.1.2017 22:05:22 42 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Uber’den şehir içi trafik verileri konusunda yeni servis: Movement Ülkemizde şu sıralar sıkıntılı günler geçiren kişisel taksi uygulaması Uber, şehir içi trafik yoğunluğunun ücretsiz şekilde takip edilmesini sağlayan yeni servisi "Movement"ı duyurdu. 10.1.2017 21:21:00 6 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
20 yıllık Yahoo, Altaba oluyor Bir dönemin en popüler arama motoru olan Yahoo, rekabet şartlarına daha fazla dayanamadı ve Verizon ile çekirdek internet hizmetlerinin satışı konusunda anlaşma sağladı. 10.1.2017 16:46:21 18 Ekrem71 Haberin devamı »
SoundCloud zorlu bir dönemden geçiyor, Google tarafından satın alınabilir Karlılık konusunda büyük sıkıntılar yaşayan SoundCloud’u yeni müzik servisleri SoundCloud Go da kurtaramayabilir. Google’ın SoundCloud’u satın alabileceği söyleniyor. Detaylar haberimizde. 10.1.2017 14:45:00 11 Alper Çakan Haberin devamı »