İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Çalışanların yorumları sildiğine ve satış verilerini sattığına ilişkin Amazon soruşturma başlattı Bazı Amazon çalışanlarının ürünlerdeki kötü yorumları silme veya yorum yapanın email adresini sağlama karşılığında rüşvet aldığı iddiaları üzerine soruşturma başlatıldı. Dün (23:33) 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Amazon Türkiye açıldı! Uzun bekleyiş resmen sona erdi Amazon Türkiye, bugün itibariyle açıldı ve ürün satışları başladı. Dünyaca ünlü e-ticaret devi Amazon sonunda Türkiye'de! Amazon Türkiye hakkında detaylar haberimizde. 2 gün önce (08:24) 367 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
SPIN Accelerator ile spor girişimleri kendisini gösterebilecek Spor teknolojileri ile ilgili projeleriniz veya çalışmalarınız varsa Ekim ayında kendinizi gösterme fırsatı geldi. SPIN Accelerator yatırım için önemli bir etkinlik durumunda. Pazartesi, 21:30 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Google'ın Çin'e geliştirdiği arama motoru, aramaları telefon numaralarına bağlayacak Uzun bir süredir Google'ın Çin için Dragonfly adında bir arama motoru geliştirdiği biliniyordu. Ortaya çıkan bilgilere göre yapılan aramalar telefon numaralarıyla ilişkilendirilecek. Pazartesi, 17:05 8 Uğur Seven Haberin devamı »
ABD, Google'ın Çin planlarını öğrenmek istiyor Geçtiğimiz günlerde Google'ın yasaklı olduğu Çin'e yeni bir arama motoru ile döneceği ortaya çıkmıştı. Bir grup ABD'li milletvekili Google'ın sansür politikalarına uyup uymayacağını örğenmek istiyor. Cumartesi, 16:30 4 Uğur Seven Haberin devamı »
Youtube'un mobil versiyonuna dikey reklamlar geliyor Dünyanın en büyük video akış platformu olan YouTube'un mobil versiyonuna dikey reklamların geleceği açıklandı. Artık uygulamada Instagram ve Snapchat gibi dikey reklamlar göreceksiniz. 13.9.2018 23:45:00 15 Uğur Seven Haberin devamı »
Google Inbox iptal edildi Google Inbox istemcisini beğeniyorsanız haberler kötü. Google popüler projenin fişini çekmeye hazırlanıyor. Kaynaklar ise daha çok Gmail platformuna ayrılacak. 13.9.2018 13:16:06 7 Ekrem71 Haberin devamı »
'Nasıl yapılır?' sorusuna 17 dilde yanıt veren wikiHow'a Türkçe dil desteği geldi 2 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı ile dünyanın en büyük "Nasıl yapılır?" rehberlerinden biri olan wikiHow artık Türkçe artık Türkçe olarak da hizmet vermeye başladı. Detaylar haberimizde.. 12.9.2018 19:40:00 19 Barış Cankı Haberin devamı »
WhatsApp Web için kullanışlı Chrome eklentileri WhatsApp Web deneyiminizi geliştirecek Google Chrome eklentilerini derledik. WhatsApp Web Chrome eklentileri ile son görülmeyi kapatabilir, gizliliği arttırabilir ve yeni özellikler ekleyebilirsiniz. 11.9.2018 11:00:00 10 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Mozilla, Firefox için Google Çeviri entegrasyonu üzerinde çalışıyor Dünya üzerinde yüz milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve en popüler arama motorları arasında yer alan Firefox'a Google Çeviri entegrasyonu geliyor. Detaylar haberimizde. 10.9.2018 22:12:00 13 Zeynep Yolcu Haberin devamı »