İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
İnternetin ilk keşif platformlarından StumbleUpon kapanıyor Yaklaşık olarak 16 yıldır hizmet veren ve internetin ilk keşif platformlarından biri olan StumbleUpon kapanıyor. Kurucu Garrett Camp, blog yazısında içeriğin Mix.com'a aktarılacağını açıkladı. Dün (18:30) 1 Uğur Seven Haberin devamı »
En çok kullanılan şifre kombinasyonları açıklandı Virginia Tech Üniversitesi ve Dashlane'in yaptığı araştırmaya göre kullanıcıların çoğu kötü şifre seçimleri yapıyorlar. 61 milyon çalınmış hesap üzerinde yapılan araştırma haberimizde. Dün (17:00) 5 Uğur Seven Haberin devamı »
EA, oyun yansıtma hizmeti Gamefly’ı satın aldı Son dönemde önemi giderek artmaya başlayan bulut tabanlı oyun yansıtma sektörüne adım atmak isteyen EA, belirli bir bölgede hizmet veren Gamefly platformunu satın aldı. 2 gün önce (11:00) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Amazon, ürün iade sistemini suistimal edenleri yasaklıyor Aldığınız üründe yanlış olduğunu düşündüğünüz bir konudan dolayı iade yapmaktan çekinmiyorsanız haberler kötü. Amazon platformu ürün iade politikasını sertleştiriyor. Çarşamba, 14:33 21 Ekrem71 Haberin devamı »
Adobe, E-ticaret platformu Magento'yu 1.68 milyar dolara satın aldı Adobe, yaptığı açıklama ile açık kaynaklı e-ticaret platformu Magento'yu 1.68 milyar dolar karşılığında satın aldığını duyurdu. Bu önemli gelişmenin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. Salı, 13:31 1 Uğur Seven Haberin devamı »
Haftaya BİM mağazalarında iddialı teknolojik ürünler var Uygun fiyatlı teknolojik ürünlerin ilk adresi olma hedefindeki BİM mağazaları haftaya da iddialı. JVC, LG, Xiaomi ve Samsung ürünleri gelecek hafta raflarda yerini alacak. Cumartesi, 10:08 48 Ekrem71 Haberin devamı »
Bakan Arslan: “Yanlış bilgiler düzeltilmediği sürece Wikipedia yasağı kalkmayacak” Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Wikipedia'daki yanlış bilgilerin düzeltilmediği sürece erişim yasağının kaldırılmayacağını ve Wikipedia'nın geri adım atmadığını açıkladı. 18.5.2018 16:00:00 77 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Microsoft, arama motoru Bing'de kripto para reklamlarını yayınlamayacağını duyurdu Microsoft, kendi bünyesindeki arama motoru Bing'de kripto para reklamlarının yayınlanmayacağını duyurdu. Dev şirket sahte kripto para reklamlarının kullanıcılar açısından risk oluşturduğunu düşünüyor. 15.5.2018 20:15:00 11 Uğur Seven Haberin devamı »
Yeni depolama hizmeti Google One ile tanışın Google bulut depolama hizmetlerine ücret ödüyorsanız artık daha avantajlı tarifelerin olduğu yeni bir platform altına geçiş yapacaksınız. Google One kullanıma sunuluyor. 15.5.2018 11:18:31 22 Ekrem71 Haberin devamı »
İnternet sitelerine ve oyunlara “kamu spotu” geliyor TBMM Madde Bağımlılığı Araştırma Komisyonu tarafından oluşturulan taslak rapor yayınlandı. Sosyal medya platformlarında, web sitelerde ve videolarda kamu spotu yayınlanması planlanıyor. 14.5.2018 17:30:00 32 Yusuf Akbaş Haberin devamı »