İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google Maps ile Güneş Sistemini keşfedin Google Maps'e çeşitli gezegen ve uyduların görüntüleri eklendi. Cassini gözlem robotundan elde edilen görüntüler kullınılarak hazırlanan servis sayesinde dijital seyahatler düzenleyebilirsiniz. Dün (16:00) 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Sahibinden.com'a açılan rekabet soruşturmasının nedeni Rekabet Kurulu tarafından otomotiv ilanlarında aşırı fiyat uyguladığı gerekçesiyle sahibinden.com hakkında soruşturma açılması kararlaştırıldı. Peki soruşturma neden açıldı. İşte detaylar: Cuma, 18:45 31 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Hepsiburada'dan eskiyi getir yeniyi götür uygulaması Ülkemizin en büyük elektronik ticaret platformu olan Hepsiburada.com eski telefonunu getir yeniyi götür uygulamasına imza attı. Konuya ilişkin detaylar haberimizde... Cuma, 10:50 53 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Shutterstock, derin öğrenme teknolojisi kullanan arama özelliğini duyurdu Hazır görsel sitesi Shutterstock, makine öğrenme tabanlı yeni arama motorunu duyurdu ve beta versiyonunu kullanıma sundu. Nesne tabanlı arama ve nesnelerin konumuna göre arama yapılabiliyor. Cuma, 10:20 2 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Facebook'un ardından Google da Rusya kaynaklı reklamlar tespit etti İddialara göre Google, Rus ajanlarının; YouTube, Gmail, arama motoru ve diğer Google platformlarında on binlerce dolarlık reklam çalışması yürüttüğünü tespit etti. 9.10.2017 20:30:00 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Taksiciler Pazartesi günü Uber’ı protesto edecek Uber'ı ülkemizde istemeyen taksiciler, Uber'a tepki getirmek amacıyla 9 Ekim Pazartesi günü toplantı düzenleyecek. Toplantıda Uber'ı neden istemediklerini anlatacak ve çözüm yollarını tartışacaklar. 8.10.2017 16:00:00 270 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Google mobil arama sayfalarında AMP yerine Instant yazacak Hızlı açılan mobil sayfalar için Google arama sonuçlarında görüntülenen AMP etiketi yenileniyor. Google bazı kullanıcılar üzerinde Instant etiketini deniyor. İşte detaylar: 7.10.2017 13:30:00 4 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Pacific Rim Uprising ilk fragmanı geldi İlk filmi büyük ilgi uyandıran Pacific Rim, devam filmiyle yeniden beyazperdede boy gösterecek. Pacific Rim Uprising adındaki ikinci film için uzun fragman da geldi. 7.10.2017 09:30:00 14 Ekrem71 Haberin devamı »
Amazon kendi kargo hizmeti ile UPS ve FedEx'e rakip olmak istiyor Amazon, iki yıldır Hindistan'da verdiği kurye hizmetini büyütüp ABD'de kargo hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Firma bu sayede UPS ve FedEx'e yaptığı yüklü ödemelerden kurtulmuş olacak. 6.10.2017 19:00:00 8 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Hepsiburada teklifleri değerlendirmek için Goldman Sachs'ı yetkilendirdi Ülkemizin en büyük elektronik ticaret platformu Hepsiburada, önümüzdeki dönemde gelebilecek satış tekliflerini değerlendirmek için Goldman Sachs'ı yetkilendirdi. 4.10.2017 00:31:42 65 Ekrem71 Haberin devamı »