İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google artık alerjik hava tahmini de gösterecek İnternet devi Google aramalarda artık hava durumunun yanı sıra havadaki polen durumunu da gösterecek. Firmanın duyurduğu yeni özellik oldukça faydalı olacağa benziyor. Dün (18:40) 6 Metehan Göktaş Haberin devamı »
YouTube'daki 4 FETÖ videosuna erişim engeli YouTube'da bulunan 4 videoya erişim yasağı getirildi. İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'nin verdiği karara göre erişim yasağı getirilen videolar FETÖ propagandası içeriyor. 2 gün önce (14:00) 25 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
İnternetten tüketici hakem heyetlerine başvuru nasıl yapılır? Tüketicilerin her türlü işleminde yaşadığı sorunu gidermek için görevlendirilen tüketici hakem heyetlerine başvurular kolaylaşıyor. İşte konuya ilişkin tüm detaylar: Cuma, 13:06 48 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Amazon’dan 80 Euro’ya 8 Euro Hediye! Amazon, 80 Euro’luk hediye çeki alan müşterilerine 8 Euro hediye kampanyası başlattı. Ülkemize 49 Euro’ya bedava kargo avantajı da sunan Amazon’a dair detaylar yazımızda: Perşembe, 11:15 15 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Hindistan’da internet arşivi erişime kapatıldı İnternetin en büyük arşivi konumunda olan ve paha biçilemeyen bir kaynak olan Wayback Machine, Hindistan’da erişime kapatıldı. Engellemenin gerekçesi bilinmiyor. Perşembe, 10:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Reddit'in değeri 2 milyar dolara dayandı İnternet dünyasının en kalabalık topluluklarından birini oluşturan Reddit 200 milyon dolarlık bir yatırımla toplam değerini 1.8 milyar dolara yükseltti. 1.8.2017 20:40:00 7 Furkan Babur Haberin devamı »
SoundCloud satışa çok yakın Amatör çalışmaları barındırması ile önemli bir dinleyici kitlesi oluşturan SoundCloud, ne yazık ki rekabet şartlarına karşı koyamadı. Firmanın satışı gündemde. 31.7.2017 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Anlık Arama özelliği kaldırıldı Arama çubuğuna kelimeyi yazmaya başladığınız andan itibaren sonuçları listeleyen Google’ın Anlık Arama özelliği tarih oldu. Özellik masaüstü sistemlerden kaldırıldı. 28.7.2017 26 Ekrem71 Haberin devamı »
Google arama sonuçlarına sinir bozucu bir özellik ekliyor Google, arama sonuçları sayfasına kullanıcıları pek de mutlu etmeyecek bir özellik getirmeye çalışıyor. Şirket arama sonuçlarında otomatik oynatılan videoları test etmeye başladı. 27.7.2017 27 Onur Seven Haberin devamı »
Google’dan Airbnb tarzı kiralık listelemeler geliyor Airbnb gibi platformlardaki kiralık mesken ilanlarını doğrudan Google aramalarından ulaşmak istiyorsanız yakın zamanda firmanın kendisi bir kiralık mesken filtresi hayata geçirecek. 27.7.2017 2 Ekrem71 Haberin devamı »