İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Xbox One'ın Game Pass Sistemiyle Mutlaka Oynanması Gereken 10 Oyun Bu videomuzda Xbox One'ın aylık abonelik şeklinde oyunculara sunduğu Game Pass sisteminin güncel oyun listesinden mutlaka oynanması gereken 10 oyunu sizler için derledik. Salı, 18:26 6 Tunahan Haberin devamı » 2139
Stardew Valley'in çoklu oyuncu modu 1 Ağustosta kullanıcıyla buluşuyor Son zamanların sevilen RP oyunlarından Stardew Valley'e "çoklu oyuncu modu" geliyor. Oyunu 4 farklı oyuncunun birlikte oynayabilmesine imkan tanıyacak mod, önümüzdeki ayın 1'inde kullanıma açılacak. 22.7.2018 2 Zeynep Yolcu Haberin devamı »
Yakuza serisi yeterli talep olursa Xbox One'a gelebilir Sürükleyici bir hikayeye sahip popüler aksiyon serisi Yakuza'nın son oyunları sadece PlayStation 4 için çıkmıştı. Yakuza'nın geliştiricileri başarılı oyunun Xbox One'a gelebileceğini açıkladı. Pazar, 13:00 4 Onur Seven Haberin devamı »
Xbox One'ın yeni güncellemesi ile oyunlar tamamen indirilmeden de oynanabilecek Dağıtımına başlanan Xbox One sistem güncellemesi FastStart özelliğini de beraberinde getiriyor. Artık konsol sahipleri oyunun sadece bir kısmını indirdikten sonra hemen oynamaya başlayabilecekler. 6.7.2018 12:00:00 8 Onur Seven Haberin devamı »
Forza Horizon 4 vs. gerçek hayat [Video] E3 2018'in en çok konuşulan yarış oyunu Forza Horizon 4'teki mekanlar ile gerçek görüntülerin karşılaştırıldığı bir video hazırlandı. Oyundan görüntüleriyle gerçek görüntüler arasında çok az fark var. 27.6.2018 21 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Microsoft'un yeni oyunları Türkçe dil desteği ile çıkacak Tamer Yeşildağ Xbox Türkiye resmi YouTube kanalı için hazırladığı E3 değerlendirme videosunda Forza Horizon 4'ten sonra da Türkçe dil desteğine sahip birinci parti oyunların geleceğini doğruladı. 2 gün önce (15:00) 22 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Shadow of the Tomb Raider "Yeni üçlemenin son halkası" Reboot edilen Tomb Raider serisinin yeni üçlemesi, Lara Croft'un bu son macerasıyla tamamlanıyor. Oyunda ne gibi yenilikler var dersiniz? Oyun hakkında E3'te gösterilenleri sizler için derledik. Salı, 20:58 10 Tunahan Haberin devamı » 7451
Microsoft E3 2018 basın konferansının diğer öne çıkan oyunları Microsoft'un E3 2018 basın konferansı gerçekleşti. Haberini yaptığımız oyunlara ek olarak Halo Infinite, Gears 5, Dying Light 2, Just Cause 4 gibi önemli oyunlardan fragmanlar gördük. Pazartesi, 04:39 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Far Cry 5'i 10 dakikada bitirmek mümkün Uzun oynanış süresi vaat eden Far Cry 5'i 10 dakikada bitirebilmek mümkün. Oyunun geliştiricileri tarafından eklenen bir easter egg ile oyunun verdiği emrin dışına çıkınca oyun bitiyor. 26.3.2018 17 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Burnout Paradise Remastered'ın deneme sürümü yayınlandı İlk kez 2008 yılında piyasaya sürülen Burnout Paradise'ın yeniden uyarlanmış versiyonu için bekleyiş sona erdi. EA Access aboneleri artık Xbox One'da oyunun deneme sürümüne erişme imkanına sahipler. Pazartesi, 11:30 6 Onur Seven Haberin devamı »