İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Skype, 15 yıl sonra çağrı kayıt özelliğine kavuşuyor Yazılım devi Microsoft uzun bir süreden sonra nihayet Skype uygulamasına çağrı kayıt özelliğini getiriyor. Bu önemli gelişmenin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. 2 gün önce (21:30) 4 Uğur Seven Haberin devamı »
Yakuza serisi yeterli talep olursa Xbox One'a gelebilir Sürükleyici bir hikayeye sahip popüler aksiyon serisi Yakuza'nın son oyunları sadece PlayStation 4 için çıkmıştı. Yakuza'nın geliştiricileri başarılı oyunun Xbox One'a gelebileceğini açıkladı. Pazar, 13:00 4 Onur Seven Haberin devamı »
Call of Duty: Black Ops 4'ün multiplayer beta tarihleri açıklandı Call of Duty serisinin senaryo modu içermeyen ilk oyunu Black Ops 4, beta sürecine girmeye hazırlanıyor. Oyunun Ağustos ve Eylül aylarında iki farklı betası yapılacak. Cumartesi, 19:45 3 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
Adobe Photoshop'un tam sürümü iPad'e geliyor Photoshop kullanıcılarının merakla beklediği iPad için tam sürüm desteği sonunda geliyor. Adobe'un söz konusu uygulamayı 2019 yılı içerisinde yayınlamayı planladığı iddia edildi. Detaylar haberimizde. Cuma, 22:22 7 Barış Cankı Haberin devamı »
Microsoft Not Defteri'ne, 33 yılın ardından yeni özellikler geldi Yazılım devi Microsoft'un en çok kullanılan temel araçlarından biri olan Not Defteri, 33 yılın ardından en büyük güncellemesini aldı. İşte Not Defteri'nin yeni özellikleri. Cuma, 13:20 12 Uğur Seven Haberin devamı »
Spectre yamaları yüzünden Chrome tarayıcısı artık daha fazla RAM tüketiyor Google, Spectre açığını düzeltmek için uyguladığı yamaların Chrome tarayıcısının RAM kullanımını arttırdığını açıkladı. Popüler tarayıcının bellek kullanımında yüzde 10 ila 13'lük bir artış var. Cuma, 09:00 19 Onur Seven Haberin devamı »
2018'in 2. Yarısında Merakla Beklediğimiz 12 Oyun Temmuz ayının gelişiyle birlikte yılın ikinci yarısına girmiş bulunuyoruz. Bu videoda yılın geri kalan bölümünde çıkmasını beklediğimiz oyunları derledik. Sizin favorileriniz hangileri? Perşembe, 21:21 13 Tunahan Haberin devamı » 4288
Monster Hunter World'un PC çıkış tarihi açıklandı: İşte sistem gereksinimleri 26 Ocak'ta konsollarda çıkışını gerçekleştiren Monster Hunter: World'un PC çıkış tarihi merakla bekleniyordu. Yapımcı firma Capcom, oyunun çıkış tarihini ve sistem gereksinimlerini açıkladı: 9.7.2018 21:23:04 7 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
2 milyon indirilen eklentide gizli tehlike Son derece masum amaçlarla indirdiğiniz bir tarayıcı eklentisi kâbusunuz olabilir. Stylish eklentisi gizli bir şekilde tüm internet gezintinizi kayıt altına alıyor. 8.7.2018 12:00:00 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Steam, yılın en çok satan oyunlarını açıkladı Steam, 2018'in ilk yarısında en çok satan oyunları açıkladı. Dört farklı kategori halinde yayınlanan listede pek de fazla sürpriz yok. İşte yılın en çok satanları: 5.7.2018 17:15:00 10 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »