İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Call of Duty: WWII oyunundan ilk tanıtım videosu geldi Call of Duty serisinin en yeni oyunu olacak WWII’nin ilk tanıtım videosu paylaşıldı. Videoda, 2. Dünya Savaşı’nın en önemli olaylarından birisi olan Normandiya Çıkarması yer alıyor. Dün (22:52) 26 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
E-Gameshow 2017 etkinliği başlıyor Elektronik oyun sektörünün bir araya geldiği ve renkli etkinliklere sahne olan E-Gameshow oyun yazılım ve donanımları fuarı, bu yıl Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Dün (18:46) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
DDoS saldırıları yapan hacker hapis cezası aldı İngiltere’de yaşayan 20 yaşındaki Adam Mudd, çeşitli oyunlara ve oyun servislerine DDoS saldırısı yapma gerekçesinden dolayı 2 sene hapis cezası aldı. Detaylar haberimizde. Dün (09:00) 13 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Intel Security’nin yeniden McAfee oluşu ve değişen vizyon Intel Security adını terk eden ve yeniden McAfee olarak, kendi içinde bağımsız bir yapıya kavuşan McAfee, dijital dünyadaki güvenlik anlayışına farklı bir bakış getirme planları yapıyor. 2 gün önce (19:52) 5 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Dota 2’ye “telefon numarası doğrulama” zorunluluğu geliyor Dota 2, oyuncuların birden fazla hesaba sahip olmasından kaynaklanan olumsuzlukları engellemek adına dereceli maçlara telefon numarası doğrulama şartı getirmeye hazırlanıyor. Pazar, 11:00 14 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Microsoft her yıl iki önemli Windows 10 güncellemesi yayınlayacak Yazılım devi Microsoft, her yıl iki önemli işletim sistemi güncellemesi yayınlayacağını onayladı. Mart ve Eylül ayları yeni Windows 10 güncellemelerinin sunulacağı aylar olacak. Cuma, 19:37 14 Onur Seven Haberin devamı »
Firefox 53 yayınlandı: Tarayıcı artık daha az çökecek Mozilla Firefox'un 53 numaralı yeni sürümü yayınlandı. Popüler tarayıcı yeni eklenen "Quantum Compositor" adlı GPU işlem yöneticisi sayesinde artık daha az çökecek. Perşembe, 17:20 41 Onur Seven Haberin devamı »
Türk oyun sektöründen yarım milyar dolarlık ihracat rekoru Türk oyun sektörü geçtiğimiz yıl 500 milyon dolarlık ihracatla yeni bir rekora imza attı. Sektörün bu rekor ile bir önceki yıla kıyasla ihracatını yüzde 25 arttırmış oldu. 17.4.2017 14:00:00 31 Furkan Babur Haberin devamı »
Firefox'a RAM tüketimini azaltacak 'Performans' ayarı geliyor Mozilla geliştiricileri Firefox'a tarayıcıyı hızlandıracak ve RAM tüketimini azaltacak ayarların yapılabileceği Performans isimli bir sekme ekliyorlar. İşte Firefox'u hızlandıracak yeniliğin detayları 16.4.2017 21:30:00 28 Onur Seven Haberin devamı »
Koda değil, içeriğe bakan reklam engelleyici geliştirildi Reklamları tespit etmek amacıyla giriş yapılan sitenin kodlarına değil, sitenin içeriğine bakan yeni bir reklam engelleyici geliştirildi. Eklenti, yapısı gereği fark edilmeden çalışabiliyor. 16.4.2017 15:01:40 15 Emre Karakullukçu Haberin devamı »