İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
F1 2015 kısa bir süreliğine ücretsiz Son dönemde dijital oyun platformlarının sıklıkla ücretsiz oyun dağıttığına şahit oluyoruz. Bunların son örneği de F1 2015 oldu. Oyuna erişim linkini haberimizde bulabilirsiniz. 4 saat önce 13 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Mesut Çevik ile Canlı: Oyun basını nereye gidiyor? | Konuk : Murat Oktay Oyun basını dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Merlininkazani.com'un kurucusu Murat Oktay ile hem iş hayatını hem de sektörü konuşacağız. Canlı yayınımıza yorum ve önerilerinizi bekliyoruz Dün (18:56) 10 Mesut Çevik Haberin devamı »
Chrome'un yeni sürümü otomatik oynatılan sesli videoları engelleyecek Chrome, yeni sürümünde internet kullanıcılarını oldukça rahatsız eden bir durumu ortadan kaldıracak. Tarayıcı bundan böyle otomatik oynatılan sesli videoları engelleyecek. Dün (14:45) 6 Uğur Seven Haberin devamı »
Windows 10'un bir sonraki güncellemesi sadece 30 dakikada yüklenecek Microsoft, Windows 10 Redstone 4 güncellemesinin ortalama 30 dakikada yükleneceğini söylüyor. Yeni güncelleme modeli, kullanıcıların bilgisayarlarını kullanamadıkları süreyi ciddi anlamda azaltacak. 2 gün önce (22:02) 47 Onur Seven Haberin devamı »
Hediye sandıkları Star Wars: Battlefront II oyununa geri dönüyor Star Wars: Battlefront II oyununda hediye sandıkları yeniden hayata geçecek. Bununla birlikte sadece kozmetik güncellemeler olacak ve oynanışa etki etmeyecek. 2 gün önce (17:45) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Yasaklı Sea of Thieves kutu açılışı Microsoft'un Xbox ve PC oyuncularına sunduğu Sea of Thieves'in özel hazine kutusunu sizler için açıyoruz. Video sonunda bir sürpriz sizleri bekliyor. Kutu içeriği hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 2 gün önce (13:58) 33 Mesut Çevik Haberin devamı » 3604
Windows 10'a HEIF desteği geliyor Windows 10 artık fotoğraf kalitesinden ödün vermeden daha iyi sıkıştırma imkanı sunmak için geliştirilmiş HEIF formatını destekleyecek. Peki nedir bu HEIF ve ne gibi avantajlar sunuyor? Salı, 22:30 9 Onur Seven Haberin devamı »
Işın izleme teknolojisi ile oyunlarda yeni bir dönem başlıyor Yakın bir gelecekte sinema filmlerinde gördüğümüz gerçekçi efektlerin oyunlara da geldiğine şahit olacağız. Microsoft DXR ışın izleme teknolojisi bu amaçla geliştirildi. Salı, 21:30 23 Ekrem71 Haberin devamı »
Assassin's Creed'in yeni oyunu Antik Yunanistan'da geçecek Ubisoft'un efsanevi aksiyon oyunu Assassin's Creed'in yeni oyunu ile ilgili detaylar gelmeye başladı. İddialara göre merakla beklenen yeni oyun Antik Yunanistan'da geçecek. Pazartesi, 19:30 15 Uğur Seven Haberin devamı »
Windows Mail uygulamasındaki linkler artık otomatik olarak Edge tarayıcısında açılacak Microsoft’un pazarda önemli bir çıkış yakalayamayan tarayıcısı Edge için sistem genelinde değişiklikleri sürüyor. Windows Mail linkleri sadece Edge ile açılacak. Pazar, 14:00 19 Ekrem71 Haberin devamı »