İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Kaspersky, Adobe Flash temelli kötü amaçlı bir yazılım keşfetti Kaspersky, Adobe Flash temelli Zero Day güvenlik açığı tespit etti. Bu açıktan dolayı hedeflenen bilgisayara FinSpy yazılımı yükleniyor ve gözlemleniyor. İşte detaylar: 7 saat önce 4 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Denuvo, oyunları bir gün dahi koruyamıyor Oyunların kırılmasını önlemek veya kötü ihtimalle geciktirmek amaçlı geliştirilen Denuvo anti-tamper teknolojisi artık bir günde kırılıyor. Firmaların ne gibi önlemler alacağı merak konusu. 9 saat önce 21 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Windows 10 Fall Creators Update indirmeye sunuldu Windows 10 işletim sistemi için önemli yenilikler getiren Fall Creators Update güncellemesi indirmeye sunuldu. Güncelleme yıl sonuna kadar tamamlanmış olacak. Dün (09:00) 29 Ekrem71 Haberin devamı »
Age of Empires: Definitive Edition oyunu 2018'e ertelendi Age of Empires'ın geri dönüşünü bekleyenlere kötü haber var. Microsoft, Age of Empires: Definitive Edition'ın ertelendiğini ve en erken gelecek yılın başlarında piyasaya çıkacağını duyurdu. 2 gün önce (16:00) 13 Onur Seven Haberin devamı »
30 liralık tek bir eğitimle hem Android’e hem iOS’a uygulama geliştirin Angular 4 ve Ionic 3 kursu ile hem arkasında Google’ın olduğu Javascript kütüphanesi Angular 4 öğrenebilecek hem de Ionic 3 ile tek kodlamada iOS ve Android uygulamaları geliştirebileceksiniz. 2 gün önce (09:00) 16 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Windows 10'un yeni tasarımına "Çin malı macOS" benzetmesi Windows 10'un yeni sürümünün yaklaşmasıyla birlikte tansiyonu yükseltmek isteyen Microsoft, Fluent Design tasarımını öne çıkaran bir video yayınladı. Ancak yapılan benzetmeler pek iç açıcı değil... Pazartesi, 19:00 47 Onur Seven Haberin devamı »
GTA Online'a yeni bir boyut kazandıracak "Transform Races" güncellemesi 17 Ekim'de yayınlanacak Rocstar Games, GTA online için Transform yarışları güncellemesini 17 Ekim'de yayınlayacağını duyurdu. Oyuna farklı bir hava katan güncellemeyle ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Cumartesi, 21:30 7 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Gran Turismo Sport Beta'yı 1 milyondan fazla kişi oynadı Önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak Gran Turismo Sport'a yoğun ilgi var. Oyunun sınırlı açık betası 1 milyondan fazla PlayStation 4 kullanıcısı tarafından test edildi. Cumartesi, 16:30 5 Onur Seven Haberin devamı »
CS GO için Dust2 haritası yenileniyor Counter Strike'ın ikonikleşen haritası Dust2 yıllar sonra yenileniyor. Twitter üzerinden yapılan resmi açıklamada yeni Dust2'nin bir sonraki beta güncellemesinde yer alacağı duyuruldu. 10.10.2017 17:45:00 29 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
1Password eklentisi Microsoft Edge tarayıcısı için yayınlandı Şifrelerinizi ve form bilgilerinizi tek elden yönetebildiğiniz popüler 1Password uygulaması, Microsoft Edge için geliştirdiği eklentisini nihayet kullanıma sundu. 10.10.2017 13:45:00 8 Ekrem71 Haberin devamı »