İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
General Electric kendi projeleri ile 5 milyar dolar tasarruf hedefliyor Bünyesinde kalabalık çalışanları olan firmaların aslında büyük bir avantajı var o da çalışanların fikirleri. İlginç fikirleri icraata dökenler önemli projeler ortaya çıkarabiliyor. Cumartesi, 09:30 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Nvidia ve Leadtek yapay zeka eğitimi konusunda iş birliği yapıyor Yapay zeka alanında en aktif firmalardan birisi olan Nvidia, insan yetiştirmenin de farkında ve bunun için bir eğitim platformu oluşturdu. Platform Çin’de önemli eğitimler verecek. 8.10.2017 15:00:00 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: iPhonedo! Faruk Korkmaz Mesut Çevik ile Canlı'nın bugünkü konuğu Faruk Korkmaz namı diğer iPhonedo! Teknoloji, hayat, eğlence dolu bir sohbet sizi bekliyor. Merak ettikleriniz bu söyleşide sizlerle olacak. 6.10.2017 11:21:02 71 Mesut Çevik Haberin devamı » 3051
Ikea hızla yükselen TaskRabbit'i satın aldı Kullanıcılarına sunduğu dijital hizmeti geliştirmek isteyen Ikea, TaskRabbit'i satın aldı. TaskRabbit, kullanıcılara birçok iş için kalifiye işçi bulabilecekleri online bir platform sunuyor. 30.9.2017 2 Erhan Tan Haberin devamı »
Dünyanın ilk otonom drone ile teslimat sistemi İsviçre'de kuruluyor Dünyanın ilk otonom dronelar ile teslimat sistemi önümüzdeki ay İsviçre'da faaliyete geçecek. Matternet tarafından kurulan sistem ile hastaneler arasında teslimatlar yapılacak. 28.9.2017 3 Erhan Tan Haberin devamı »
Oculus’un kurucusu yeni bir VR girişimine başlıyor Oculus Rift ile akıllara kazınan girişimci Palmer Lucky, Facebook’tan ayrıldıktan sonra yeni bir girişim daha kurdu. Lucky bu kez daha profesyonel projelere yönelecek. 27.9.2017 1 Ekrem71 Haberin devamı »
THK her uçak biletinden 50 kuruş istiyor THK başkanı Kürşat Atılgan, kurumun maddi yapısının iyileştirilmesi için bir kanun taslağını Cumhurbaşkanına sunduklarını açıkladı. THK, vergi muafiyeti ve uçak biletlerinden 50 kuruş istiyor. 25.9.2017 82 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Beyaz eşya ve mobilyadaki vergi indirimi 30 Eylül’de sona erecek Sektörü canlandırmak ve vatandaşların satın alım gücünü arttırmak amacıyla beyaz eşya, mobilya ve konut sektörüne getirilen vergi indirimleri önümüzdeki hafta sona erecek. 24.9.2017 41 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Amazon.com'un Avrupa ayağı, ev tekstili için Türkiye’de Amazon.com'un Avrupa lokasyonu yöneticileri, Türk ev tekstili ürünlerini incelemek üzere Denizli'ye geldi. Üreticiler ile bir araya gelen yöneticiler kentteki fabrikaları ziyaret etti. 21.9.2017 18 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Nuada akıllı eldivenler ile hiç olmadığı kadar güçlüsünüz Bazı nedenlerle elinde güç yetersizliği oluşanlar veya çok ağır yüklerin altına elini koymak isteyenler için Nuada adında akıllı bir robotik eldiven geliştirildi. 19.9.2017 4 Ekrem71 Haberin devamı »