İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
HBO'nun bu defa sosyal medya hesapları hacklendi Gün geçmiyor ki HBO'dan yeni bir hack haberi gelmesin. Bu defa firmanın resmi Twitter ve Facebook hesapları hacklendi. Hackerlar güvenlik ile ilgili HBO'ya küçük bir not bıraktı. 2 gün önce (15:37) 8 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
50 binden fazla eski plak dijitalleştirilip Internet Archive'a yüklendi Eski müzik kayıtlarını toplayıp muhafaza eden ARChive of Contemporary Music, son bir yılda 50 binden fazla eski plağı dijitalleştirip Internet Archive'a yükledi. Salı, 06:01 8 Erhan Tan Haberin devamı »
Mecidiyeköy - Mahmutbey metro hattı 2019'da açılacak Yapım süreci devam eden Mecidiyeköy - Mahmutbey metro hattını ziyareti sırasında bir basın toplantısı düzenleyen Kadir Topbaş, hattın 2019'un ilk aylarında kullanıma açılacağını duyurdu. Cumartesi, 14:30 39 Erhan Tan Haberin devamı »
3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli için Boğaz'da çalışmalar başladı İstanbul Boğazı'nın altından geçerek Avrupa ve Anadolu yakalarını hem karayolu hem de demiryolu ile bağlayacak 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin yapımı için Boğaz'da çalışmalar başladı. 28.7.2017 26 Erhan Tan Haberin devamı »
Gündem | VR Kaskların geleceği ve son durum Gündem'de bugünkü konu VR kasklar. Prototip aşamasında denemeye başladığım ve çok heyecan duyduğum teknoloji şu anda kitlelere ulaşmakta güçlük yaşıyor. Nedenleri ne? Geleceği ne olacak? Cuma, 10:34 12 Mesut Çevik Haberin devamı »
Gündem | HTC U11 kamera testi ve Playstation 5 söylentileri hakkında Gündem'de her gün 1 konu seçiyor ve hakkındaki düşüncelerimi paylaşıyorum. Bu videoda konumuz U11'in kamerası eşliğinde Playstation 5 söylentileri ne kadar gerçeği yansıtıyor? Perşembe, 22:25 10 Mesut Çevik Haberin devamı »
DJI Spark Türkiye lansmanı ve fiyatı DJI Spark ve DJI'ın Türkiye'deki faaliyetleri hakkında merak ettiğiniz her şey bu videomuzda. Spark, resmi olarak Türkiye'de! Bu röportajımızda merak edilenleri soruyor cevap alıyoruz. 30.6.2017 21 Mesut Çevik Haberin devamı » 11063
Nike React: Basketbol ayakkabıları için en iyi yastıklama teknolojisi Nike React, basketbol ayakkabılarının köpük ve yastıklama platformlarında mümkün olanın ötesine geçerek, her sporcunun ihtiyaçlarına yanıt veren bir performans sağlıyor. 22.6.2017 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Atatürk Havalimanı üzerinde drone uçuran vatandaşa 10 ay hapis Atatürk Havalimanı üzerinde insansız hava aracı (drone) uçuran Aspet Manukyan'a yerel mahkemece verilen beraat kararı kaldırıldı. İstinaf Mahkemesi, Manukyan'a 10 ay hapis cezası verdi. 31.5.2017 34 Onur Seven Haberin devamı »
İngiliz araştırmacılara göre kahve içmek kanser riskini azaltıyor 26 araştırmadan toplanan verileri inceleyen İngiliz bilim insanlarına göre düzenli olarak kahve içmek kanser riskini azaltıyor. Kahve özellikle karaciğer kanserine karşı oldukça etkili bir silah. 31.5.2017 21 Erhan Tan Haberin devamı »