İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Arçelik mobil EKG cihazı BeyondCare’i duyurdu Mobil EKG takip cihazı olan BeyondCare, kablosuz ve kolay kullanılabilir olması sayesinde hastanızın evden çıkmadan bile sürekli doktor kontrolü altında olmasını sağlıyor. Çarşamba, 11:11 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Güney Kore Başbakanı dijital para birimlerinden endişeli Dünyanın en yoğun Bitcoin alışverişlerinden birinin yaşandığı Güney Kore’de hükümet üyeleri dijital para birimlerinin gençleri olumsuz etkilemesinden korkuyor. 29.11.2017 11 Ekrem71 Haberin devamı »
DJI, Apple mağazalarına özel bir Mavic Pro seçeneği üretiyor Ticari Drone sektörünün lideri DJI firmasının Mavic Pro Alpine White adındaki beyaz Mavic Pro versiyonu sadece fiziksel ve sanal Apple mağazalarında satışa sunulacak. 18.11.2017 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Vodafone İstanbul Maratonu Pazar günü 39'uncu kez koşulacak Bu yıl 39'uncusu düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu, pazar günü gerçekleştirilecek. Pazar günü 30 bin sporcu ve 100 bine yakın İstanbullu Asya'dan Avrupa'ya yürüyecek. Dün (21:00) 5 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
General Electric kendi projeleri ile 5 milyar dolar tasarruf hedefliyor Bünyesinde kalabalık çalışanları olan firmaların aslında büyük bir avantajı var o da çalışanların fikirleri. İlginç fikirleri icraata dökenler önemli projeler ortaya çıkarabiliyor. 14.10.2017 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Nvidia ve Leadtek yapay zeka eğitimi konusunda iş birliği yapıyor Yapay zeka alanında en aktif firmalardan birisi olan Nvidia, insan yetiştirmenin de farkında ve bunun için bir eğitim platformu oluşturdu. Platform Çin’de önemli eğitimler verecek. Pazar, 15:00 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Ikea hızla yükselen TaskRabbit'i satın aldı Kullanıcılarına sunduğu dijital hizmeti geliştirmek isteyen Ikea, TaskRabbit'i satın aldı. TaskRabbit, kullanıcılara birçok iş için kalifiye işçi bulabilecekleri online bir platform sunuyor. 30.9.2017 2 Erhan Tan Haberin devamı »
Dünyanın ilk otonom drone ile teslimat sistemi İsviçre'de kuruluyor Dünyanın ilk otonom dronelar ile teslimat sistemi önümüzdeki ay İsviçre'da faaliyete geçecek. Matternet tarafından kurulan sistem ile hastaneler arasında teslimatlar yapılacak. 28.9.2017 3 Erhan Tan Haberin devamı »
Oculus’un kurucusu yeni bir VR girişimine başlıyor Oculus Rift ile akıllara kazınan girişimci Palmer Lucky, Facebook’tan ayrıldıktan sonra yeni bir girişim daha kurdu. Lucky bu kez daha profesyonel projelere yönelecek. 27.9.2017 1 Ekrem71 Haberin devamı »
THK her uçak biletinden 50 kuruş istiyor THK başkanı Kürşat Atılgan, kurumun maddi yapısının iyileştirilmesi için bir kanun taslağını Cumhurbaşkanına sunduklarını açıkladı. THK, vergi muafiyeti ve uçak biletlerinden 50 kuruş istiyor. 25.9.2017 82 Yusuf Akbaş Haberin devamı »