İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Zamazingo Videoları

Samsung Gear Fit 2 Pro ön inceleme

Samsung Gear Fit 2 Pro ön inceleme IFA 2017 kapsamında Samsung tarafından duyurusu yapılan yeni nesil akıllı bileklik ve aktivite takip cihazı Gear Fit 2 Pro elimizde, işte ilk izlenimlerimiz. Zamazingo - 31 Ağustos 2017 - 7066 İzlenme
Samsung Gear Sport akıllı saat ön inceleme videosu

Samsung Gear Sport akıllı saat ön inceleme videosu IFA 2017 Fuarı kapsamında giyilebilir cihazlara odaklanan Samsung, Gear akıllı saat ailesinin yeni üyesi Gear Sport'u tanıttı. Deneme şansı yakaladığımız saat, yüzme tutkunlarına yönelik ek kabiliyetlere sahip. Zamazingo - 30 Ağustos 2017 - 5646 İzlenme
DJI Spark Türkiye lansmanı ve fiyatı

DJI Spark Türkiye lansmanı ve fiyatı DJI Spark ve DJI'ın Türkiye'deki faaliyetleri hakkında merak ettiğiniz her şey bu videomuzda. Spark, resmi olarak Türkiye'de! Zamazingo - 30 Haziran 2017 - 13417 İzlenme
Zamazingo kanalına abone ol!
64 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
İşTeknik: Head Track IR nasıl yapılır?

İşTeknik: Head Track IR nasıl yapılır?

26 Şubat
2017
Kafa hareketlerinizi oyuna aktarıp siz nereye bakarsanız ekranda da oranın görünmesini ister misiniz? Bu videomuzda Head Track IR nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Mesut Çevik Zamazingo 12657 İzlenme
tp-link akıllı ampül, ev kamerası ve sensörler mercek altında

tp-link akıllı ampül, ev kamerası ve sensörler mercek altında

14 Şubat
2017
Nesnelerin internetiyle birlikte akıllı ev konsepti, üzerinde en fazla durulan alanlardan biri. tp-link de gerek ampül, gerekse de kamera ve sensörleriyle akıllı evleri hedef alıyor.

Erdi Özüağ Zamazingo 9634 İzlenme
Samsung Gear S3 kutu açma ve ilk izlenim videosu

Samsung Gear S3 kutu açma ve ilk izlenim videosu

3 Aralık
2016
Samsung'un yeni nesil akıllı saati Gear S3 elimize ulaştı. Bu videoda Gear S3'ün Frontier versiyonunu kutudan çıkarıyor, aynı zamande Apple Watch ile kıyaslayıp merak edilen özelliklerini masaya yatırıyoruz.

Erdi Özüağ Zamazingo 15466 İzlenme
Samsung Gear S3 ülkemize geldi: Tüm detaylar

Samsung Gear S3 ülkemize geldi: Tüm detaylar

1 Aralık
2016
Samsung'un yeni nesil akıllı saat modeli Gear S3 ülkemizde lanse edildi. Satış fiyatından aksesuarlara, hatta iPhone desteğinin gelip gelmeyeceğine kadar merak edilen tüm detaylar videomuzda.

Erdi Özüağ Zamazingo 14442 İzlenme
Özlemini çektiğimiz akıllı saat: Samsung Gear S3'ü kullandık

Özlemini çektiğimiz akıllı saat: Samsung Gear S3'ü kullandık "Güzel ve işlevsel"

2 Kasım
2016
Akıllı saat dünyasının en yeni ve en iddialı modeli Samsung'dan geliyor. Şirketin yeni nesil modeli Gear S3, gerek tasarımı gerekse de sahip olduğu özelliklerle "özlemini çektiğiniz akıllı saat geldi" mesajı veriyor. Tüm detaylar ve fazlası videomuzda.

Erdi Özüağ Zamazingo 27596 İzlenme
GoPro Karma drone ön inceleme videosu

GoPro Karma drone ön inceleme videosu

30 Eylül
2016
GoPro uzun süredir merakla beklenen drone modelini duyurdu. Karma adını taşıyan drone, dikkat çekici bazı özelliklere sahip. Tüm detayları bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Zamazingo 10057 İzlenme
İşte dünyanın en teknolojik diş fırçası

İşte dünyanın en teknolojik diş fırçası

11 Ağustos
2016
Oral-B dünyanın en teknolojik diş fırçasını geliştirdi. Genius adını taşıyan ve ülkemizde de piyasaya girecek olan yeni nesil akıllı diş fırçasının tüm detayları bu videomuzda.

Erdi Özüağ Zamazingo 10574 İzlenme
Bisiklet dünyasının Tesla'sını sürdük: Hem elektrikli hem de akıllı

Bisiklet dünyasının Tesla'sını sürdük: Hem elektrikli hem de akıllı

28 Mayıs
2016
Bir bisiklet düşünün hem elektrikli hem de akıllı. Üstelik otomobillerde gördüğümüz bazı önemli teknolojilere de sahip. Evet bu videomuzda Uzakdoğu'nun bisiklet dünyasına son armağanı olan Tsinova'nın TS-01 modelini mercek altına alıyor, detaylarına yakından bakıp, sürüş tecrübelerimizi aktarıyoruz.

Erdi Özüağ Zamazingo 23538 İzlenme
Özlemini çektiğimiz akıllı saat geldi mi? Casio'nun yeni modelini kullandık

Özlemini çektiğimiz akıllı saat geldi mi? Casio'nun yeni modelini kullandık

30 Ocak
2016
Son dönemin en popüler ürünleri arasında yer alan akıllı saatler, gerek tasarım gerekse de işlevsellik ve pil ömrü açısından beklentileri tam olarak karşılayabilmiş değiller ? Saat üretiminde dünyanın en tecrübeli isimlerinden Casio ise yeni akıllı saati ile ezber bozmak istiyor. Tüm detaylar ve izlenimlerimiz videoda, iyi seyirler.

Erdi Özüağ Zamazingo 35244 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
AMD Ryzen işlemcilerde fiyat indirimi!
20.11.2017, 21:06 - Erdi Özüağ
AMD yeni nesil Ryzen işlemcilerinde fiyat indirimine gitti. Yurtdışında Şükran Günü ve Kara Cuma etkinlikleri çerçevesinde yapıldığı düşünülen indirim kapsamında %36'ya varan fiyat avantaları ortaya çıktı. Yaptığımız araştırma sonucunda fiyat indirimlerinin Türkiye'de de olduğu bilgisini aldık ve ülkemizde indirimlerle ilgili ulaştığımız fiyat bilgilerini de ekranlarınıza taşıdık.