TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 24610 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Microsoft tüm Windows versiyonlarını birleştirmek istiyor
Microsoft tüm Windows versiyonlarını birleştirmek istiyor Microsoft'un gelecek yıl ki yeni Windows sürümünde bazı Windows platformlarını biraraya getireceğine dair pek çok iddia yazılıp çizilmişti. Dün (05:17) 25 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Windows 8'in gidişatından memnun değil
Microsoft Windows 8'in gidişatından memnun değil Yaklaşık iki yıl önce piyasaya çıkmasına rağmen Windows 8 ve Windows 8.1 halen istenen kullanım seviyesine çıkabilmiş değil ve bu da Microsoft'u rahatsız ediyor. 15.7.2014 15:45:12 34 Ekrem71 Haberin devamı »
Analiz : Haziran ayında Windows 8 kullanım oranında düşüş var
Analiz : Haziran ayında Windows 8 kullanım oranında düşüş var Microsoft'un başlangıçta kötü giden satışları iyileştirmek adına pek çok radikal adım attığı Windows 8 işletim sistemi umut işaretleri vermeye başlamasına rağmen Haziran performasına bakıldığında beklentilerin altında kalmış durumda.Net Applications tarafından yapılan Haziran ayı analizine göre Wind... 3.7.2014 16:11:34 17 Ekrem71 Haberin devamı »
"Windows 9 tüm ekranlara göre kendisini ayarlayacak"
"Windows 9 tüm ekranlara göre kendisini ayarlayacak" Microsoft'un Windows ekosistemi için yeni büyük güncellemesini gelecek yıl itibariyle piyasaya süreceğine dair beklentiler artarken, yeni sürümün neler sunacağına ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor.Windows 9 ile birlikte Microsoft'un masaüstü, tablet ve akıllı telefon ekosistemlerini biraraya top... 1.7.2014 16:00:34 30 Ekrem71 Haberin devamı »
Çin, resmi kurum bilgisayarlarında Windows 8 kullanımını yasakladı
Çin, resmi kurum bilgisayarlarında Windows 8 kullanımını yasakladı Microsoft'un emektar Windows XP işletim sistemine olan teknik desteğini sona erdirmesi son kullanıcılardan kurumsal müşterilere kadar halen bu sürüme bel bağlamış pek çok çevreyi etkilemişti. 2 gün önce (02:55) 41 Ekrem71 Haberin devamı »
Chrome OS işletim sistemi ve Asus Chromebox video inceleme
Chrome OS işletim sistemi ve Asus Chromebox video inceleme Google'ın Chrome OS işletim sistemi ve Asus'un mini bilgisayarı Chromebox hakkında merak edilen her şey video incelememizde. Salı, 16:57 30 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 17665
Ubuntu 14.04 LTS Trusty Tahr indirmeye sunuldu
Ubuntu 14.04 LTS Trusty Tahr indirmeye sunuldu En popüler Linux dağıtımı olan Ubuntu, Windows XP'ye olan resmi desteğin sona erdiği bir dönemde kullanıcılara alternatif olması umuduyla yeni Ubuntu 14.04 LTS Trusty Tahr sürümünü indirmeye sundu.Bu kez yabani bir keçi cinsinden ismini alan Ubuntu 14.04 LTS, Canonical'ın 5 yıllık güncelleme sunduğu... Cuma, 11:59 31 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft, Windows 8 için hazırladığı yeni nesil Başlat Menüsü'nü gösterdi
Microsoft, Windows 8 için hazırladığı yeni nesil Başlat Menüsü'nü gösterdi Ve Microsoft, kullanıcıların çok uzun süredir talep ettiği başlat menüsünü Windows 8 işleitm sistemine dahil etmeye hazırlanıyor. Amerika'daki BUILD Etkinliği kapsamında Microsoft, işletim sistemine dahil edeceği yeni başlat menüsünü de gösterdi. 2.4.2014 21:58:46 83 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Android Wear hakkında her şey: Giyilebilir cihazlara özel işletim sistemi
Android Wear hakkında her şey: Giyilebilir cihazlara özel işletim sistemi Google, Android Wear işletim sistemi versiyonunu duyurdu. Android'in yeni versiyonu, başta akıllı saatler olmak üzere giyilebilir teknolojileri hedefliyor. Android Wear hakkında merak edilen her şeyi bu videoda açıkladık. İyi seyirler. Çarşamba, 00:08 30 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 23383
Android Wear: Giyilebilir cihazlar için Google'ın yeni işletim sistemi versiyonu
Android Wear: Giyilebilir cihazlar için Google'ın yeni işletim sistemi versiyonu Teknoloji dünyasının belki de son dönemdeki en popüler konusu, giyilebilir teknolojiler. Apple, Google, Sony, Intel ve daha pek çok firma, mobil teknolojileri giyilebilir ürün ve aksesuarlar üzerinden daha kullanılır kılmayı hedefliyorlar. Salı, 18:38 46 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »