İşlemci Haberleri

Kategori
Son dakika işlemci haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm işlemci gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
13 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
167 VİDEO 4.211 HABER 108 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 11 İÇERİK

Güncel İşlemci Haberleri 📰

İşlemci ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 211 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, İşlemci dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 11 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 167 video, 108 galeri ve 3934 adet İşlemci haber içeriği bulunmaktadır.

İşlemci İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel İşlemci Haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 AMD Ryzen 7000 işlemcilerde büyük indirim bekleniyor haberi ile Yeni nesil Apple TV'de kullanılan A15 işlemcisi kırpılmış haberi olmuştur. Ayrıca İşlemci ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 TSMC, 1nm üretim süreci için çalışmalara başladı iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 AMD Ryzen 9 7900 ve Ryzen 7 7700, Lenovo tarafından onaylandı başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika İşlemci Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

İşlemci Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son İşlemci Haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

İşlemci (CPU) dünyasında yaşanan son gelişmelerle birlikte, son dakika teknoloji haberleri de DonanımHaber’de!

İşlemcilerle ilgili soru, tavsiye ve önerilerinizi forum.donanimhaber.com'daki işlemci forumları sayfasından paylaşabilirsiniz.

###
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim