Bitcoin (BTC) Haberleri

Etiket
Son dakika bitcoin (btc) haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), bitcoin (btc) hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
32 VİDEO 1.673 HABER 7 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 1 İÇERİK

Bitcoin (btc) Son Dakika Haberleri

Güncel Bitcoin Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika bitcoin haberleri de dahil olmak üzere bitcoin ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 32 video, 7 galeri ve 1634 adet bitcoin haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 83 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

bitcoin İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel bitcoin haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Bitcoin Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni bitcoin haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son bitcoin haberlerini okuduktan sonra, Kripto Para İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Son Dakika Bitcoin Haberleri DonanımHaber'de 📢

"Bitcoin haberleri nereden takip edilir?" diye merak edenler için son dakika Bitcoin haberleri burada! Siz de DonanımHaber Bitcoin sayfasını takip ederek, BTC ile ilgili şu konulardan haberdar olabilirsiniz:

  • Bitcoin haber yorumları
  • Bitcoin yükselir mi?
  • Canlı Bitcoin son dakika haberleri
  • 2023'te Bitcoin neden düşüyor?
  • Uzmanların Bitcoin yorumları
  • Güncel Bitcoin haberleriyle ilgili Twitter paylaşımları
  • Bitcoin madencilik gelişmeleri
  • Elon Musk'tan son dakika BTC açıklamaları
  • BTC fiyatı ile ilgili haberler
  • Kripto para borsalarında Bitcoin dolar - TL ilişkisiyle ilgili içerikler

Bitcoin Hakkında ₿

Bitcoin, Satoshi Nakamoto adını kullanmış bilinmeyen bir kişi veya grup tarafından 2008'de icat edilmiş bir kripto paradır. 2009'da bir açık kaynak kodlu yazılım olarak piyasaya sürüldüğünde kullanılmaya başlandı. Herhangi bir merkez bankasına veya tek bir yöneticiye bağlı olmamasıyla da bilinen Bitcoin, aracılara ihtiyaç duyulmadan bitcoin ağında kullanıcıdan kullanıcıya transfer edilebilen, merkezi olmayan bir dijital para birimidir. İşlemler, kriptografi yoluyla network nodes tarafınca doğrulanır ve blockchain adı verilen halka açık bir ana deftere kaydedilir. El Salvador, 6 Haziran 2021 tarihinde senatodan geçen tasarı ile birlikte Bitcoin’i resmi para birimi ilan etmiştir.

Bitcoin hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim