Bitcoin (BTC) Haberleri

Etiket
Son dakika bitcoin (btc) haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm bitcoin (btc) gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
6 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
31 VİDEO 1.490 HABER 6 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 13 İÇERİK

Güncel Bitcoin Haberleri 📰

Son dakika bitcoin haberleri de dahil olmak üzere bitcoin ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 31 video, 6 galeri ve 1453 adet bitcoin haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 74 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

bitcoin İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel bitcoin haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Ünlü yatırımcı Bitcon’in gelecek yılki değerini tahmin etti haberi ile FTX patronu imaj çalışması peşinde haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Avrupa Merkez Bankası, Bitcoin için sonun geldiğini belirtiyor iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Engin Altan Düzyatan’lı Medieval Empires geliyor başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Bitcoin Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son bitcoin haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Son Dakika Bitcoin Haberleri DonanımHaber'de 📢

"Bitcoin haberleri nereden takip edilir?" diye merak edenler için son dakika Bitcoin haberleri burada! Siz de DonanımHaber Bitcoin sayfasını takip ederek, BTC ile ilgili şu konulardan haberdar olabilirsiniz:

  • Bitcoin haber yorumları
  • Bitcoin yükselir mi?
  • Canlı Bitcoin son dakika haberleri
  • 2022'de Bitcoin neden düşüyor?
  • Uzmanların Bitcoin yorumları
  • Güncel Bitcoin haberleriyle ilgili Twitter paylaşımları
  • Bitcoin madencilik gelişmeleri
  • Elon Musk'tan son dakika BTC açıklamaları
  • BTC fiyatı ile ilgili haberler
  • Kripto para borsalarında Bitcoin dolar - TL ilişkisiyle ilgili içerikler

Bitcoin Hakkında ₿

Bitcoin, Satoshi Nakamoto adını kullanmış bilinmeyen bir kişi veya grup tarafından 2008'de icat edilmiş bir kripto paradır. 2009'da bir açık kaynak kodlu yazılım olarak piyasaya sürüldüğünde kullanılmaya başlandı. Herhangi bir merkez bankasına veya tek bir yöneticiye bağlı olmamasıyla da bilinen Bitcoin, aracılara ihtiyaç duyulmadan bitcoin ağında kullanıcıdan kullanıcıya transfer edilebilen, merkezi olmayan bir dijital para birimidir. İşlemler, kriptografi yoluyla network nodes tarafınca doğrulanır ve blockchain adı verilen halka açık bir ana deftere kaydedilir. El Salvador, 6 Haziran 2021 tarihinde senatodan geçen tasarı ile birlikte Bitcoin’i resmi para birimi ilan etmiştir.

Bitcoin hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim