Microsoft Haberleri

Etiket
Son dakika microsoft haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm microsoft gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
49 VİDEO 2.812 HABER 24 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 8 İÇERİK

Güncel Microsoft Haberleri 📰

Son dakika microsoft haberleri de dahil olmak üzere microsoft ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 49 video, 24 galeri ve 2739 adet microsoft haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 141 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

microsoft İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel microsoft haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Xbox Game Pass’e Kasım sonuna kadar eklenecek oyunlar açıklandı haberi ile Windows 11'in önizleme sürümü yayınlandı: İşte yeni özelliker haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Microsoft’tan rakibine önemli çağrı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Google ve Microsoft, veri merkezlerini daha çevreci yapıyor başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Microsoft Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son microsoft haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Microsoft Hakkında

Microsoft Corporation, ABD merkezli çok uluslu teknoloji şirketidir. Bilgisayar yazılımları, elektronik cihazlar, kişisel bilgisayarlar ve bilişim hizmetleri geliştirir, üretir, lisanslar ve satar.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim