PlayStation Haberleri

Etiket
Son dakika playstation haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm playstation gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
8 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
57 VİDEO 749 HABER 24 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 2 İÇERİK

Güncel PlayStation Haberleri 📰

Son dakika PlayStation haberleri de dahil olmak üzere PlayStation ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 57 video, 24 galeri ve 668 adet PlayStation haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 38 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

PlayStation İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel PlayStation haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Yeni PS5 kontrolcüsü DualSense Edge duyuruldu haberi ile PS Plus'ın Eylül 2022 kütüphanesi belli oldu haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 PlayStation Türkiye'den PS5'in fiyatıyla ilgili açıklama geldi iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 05 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan 🆕 Sony duyurdu: Playstation özel oyunları 1 yıl sonra PC'ye gelecek başlıklı içerikte yer verilmiştir.

PlayStation Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son PlayStation haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Son Dakika PlayStation Haberleri DonanımHaber'de 📢

DonanımHaber PlayStation haberleri kategorisinde şunları bulabilirsiniz 👇

  • PlayStation oyun haberleri
  • PlayStation indirim haberleri
  • PlayStation Plus ile ilgili haberler
  • PS Store ile ilgili haber gelişmeleri
  • PSN ile ilgili haberler

PlayStation Kronolojisi ⏳

  1. PlayStation (1994)
  2. PlayStation 2 (2000)
  3. PlayStation 3 (2006)
  4. PlayStation 4 (2013)
  5. PlayStation 5 (2019)

PlayStation Hakkında 🎮

PlayStation (resmi olarak PS şeklinde kısaltılır), Sony Computer Entertainment tarafından geliştirilen video oyun konsolu serisi markası. İlk olarak 3 Aralık 1994 tarihinde, Japonya'da tanıtılan marka kapsamında beşinci, altıncı ve yedinci nesil video oyun konsolları üretildi. Günümüzde PlayStation markası altında beş ev konsolu, iki taşınabilir konsol, bir medya merkezi, çevrimiçi servis, telefon ile birlikte çeşitli oyun kumandası ve dergiler bulunmaktadır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim