TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 27516 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech Kariyer.net
Samsung Z1 çalışır halde görüntülendi
Samsung Z1 çalışır halde görüntülendi Samsung'un yıllardır üzerinde çalıştığı Tizen mobil işletim sistemi projesi firmanın akıllı saat ve dijital fotoğraf makinelerinde boy gösterirken bir türlü akıllı telefonlarda kendisine yer bulamadı. Dün (16:40) 36 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung en gelişmiş kavisli monitörünü duyurdu
Samsung en gelişmiş kavisli monitörünü duyurdu Telefonlar, televizyonlar derken artık monitörlerde de kavisli ekran yapılarından bahsetmeye başladık. Dün (11:52) 25 Ekrem71 Haberin devamı »
Tizen işletim sistemli Samsung Z1, Ocak ayında Hindistan'da resmiyet kazanacak
Tizen işletim sistemli Samsung Z1, Ocak ayında Hindistan'da resmiyet kazanacak Akıllı saat ve dijital fotoğraf makinası alanına Tizen'i başarılı bir şekilde entegre eden Samsung, konu akıllı telefonlara gelince ne yazık ki aynı başarıyı gösteremiyor. Cumartesi, 23:32 23 Ekrem71 Haberin devamı »
Donanım Haber: "Donanım var dediler geldik"
Donanım Haber: "Donanım var dediler geldik" Bilgisayar ve donanım dünyasının nabzını tutan program Donanım Haber 6. bölümü ile ekranlarınızda. Her hafta olduğu gibi bu hafta da donanım camiasındaki gelişmeleri değerlendiriyor ve sektördeki önemli konu başlıklarını yorumluyoruz. İyi seyirler. Cumartesi, 21:13 56 enderc Haberin devamı » 8196
Samsung, Tizen işletim sistemli yeni bir aynasız kamera hazırlıyor
Samsung, Tizen işletim sistemli yeni bir aynasız kamera hazırlıyor Tizen işletim sistemli yeni nesil akıllı telefonu yılan hikayesine dönen Samsung, aynasız kamera pazarına ise işletim sistemini kullanan ikinci modelini sunmaya hazırlanıyor. Cumartesi, 11:47 11 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Samsung Galaxy S6'ya ait kasa görselinin sızdırıldığı iddia ediliyor
Samsung Galaxy S6'ya ait kasa görselinin sızdırıldığı iddia ediliyor Samsung'un gelecek yıl için hazırladığı Project Zero kod adlı yeni Galaxy S serisi amiral gemi modeli için bekleyiş sürerken, ilk kez modele ait olduğu ileri sürülen bir kasa görseli internette paylaşıldı.Paylaşımı yapan kaynak daha önce de gerçeklik payı yüksek sızıntılara imza atmıştı. Cuma, 22:56 72 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un Galaxy J adında yeni bir akıllı telefon serisi hazırladığı iddia ediliyor
Samsung'un Galaxy J adında yeni bir akıllı telefon serisi hazırladığı iddia ediliyor Gelecek yıl için farklı bir akıllı telefon stratejisi izleyeceği bilinen Samsung'un piyasaya hangi modeller ile çıkacağı merakla bekleniyordu. Cuma, 22:45 28 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy E7 modeli benchmark skorlarında ortaya çıktı
Samsung Galaxy E7 modeli benchmark skorlarında ortaya çıktı Samsung'un gelecek yıl ki yeni akıllı telefon serilerinden biri olması beklenen Galaxy E izleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Yine E3, E5 ve E7 şeklinde gitmesi beklenen seri bu kez orta ve alt segmente hitap edecek. Perşembe, 15:45 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Galaxy Note Edge ülkemizde satışa çıkıyor
Galaxy Note Edge ülkemizde satışa çıkıyor Samsung’un kenardan kavisli ekranı ile IFA 2014 fuarının en çok dikkat çeken modellerinden birisi olan Galaxy Note Edge, Avrupa yolculuğunda ülkemize de uğrayacak. Çarşamba, 16:02 135 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un da kendi mobil ödeme sistemi üzerinde çalıştığı belirtiliyor
Samsung'un da kendi mobil ödeme sistemi üzerinde çalıştığı belirtiliyor Apple'ın Apple Pay ile mobil ödeme sistemlerine hareketlilik getirmesi rakiplerinin de dikkatini çekmiş durumda. Çarşamba, 15:31 10 Ekrem71 Haberin devamı »