İLANDIR

Samsung'un Galaxy S7 serisi için kablosuz mini şarj istasyonu Samsung'un yeni amiral gemi Galaxy S7 serisi henüz lanse edilmedi ancak başta kılıf olmak üzere pek çok aksesuar internete sızdırıldı. Hatta bunların arasında sızıntı olmaktan öteye giderek, resmi olarak satışa çıkmaya hazırlanan bile mevcut. Dün (23:44) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy S7'nin ilk canlı görüntüsü ortaya çıktı Geçtiğimiz aylarda Samsung Galaxy S7 ile ilgili sayısız sızıntı paylaşılmıştı ancak sızdırılan yeni görüntü, Samsung'un yeni amiral gemisinin ilk gerçek fotoğrafını ortaya çıkarmış oldu. Dün (18:48) 40 Onur Seven Haberin devamı »
Galaxy A9 Pro benchmark testlerinde görüldü Samsung'un Galaxy A serisiyle ortaya başarılı bir iş koyduğunu söyleyebiliriz. Akıllı telefonlar her ne kadar orta seviyeye göre biraz yüksek fiyata sahip olsa da tasarım ve malzeme kalitesi konusunda kendini göstermeyi başarıyor. Dün (03:00) 12 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Hem S Pen hem kaide bir arada Teknoloji devlerinin tasarladığı patentlerde, zaman zaman ilginç fikirlere rastlıyoruz. Samsung'un aldığı yeni bir patent buna son örnek. 2 gün önce (22:30) 17 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy S7, 2 güne kadar kullanım süresi sunacak Bu ay sonunda tanıtılmasını merakla beklediğimiz Samsung Galaxy S7 amiral gemi akıllı telefon serisi ile ilgili birbirinden ilginç iddialar gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Cuma, 18:30 26 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy A9 Pro iddiaları güçleniyor Samsung'un üst seviyeye yönelik Galaxy A9 2016 akıllı telefonunu duyurmasının ardından, bir de Galaxy A9 2016 Pro versiyonu üzerinde çalıştığı geçtiğimiz ay gündeme oturmuştu. Cuma, 12:30 11 Ekrem71 Haberin devamı »
ZeroLemon'dan Galaxy Note 5 için 8500mAh kapasite desteği Akıllı telefonlar için geliştirilen bataryalı kılıf modelleri, bazı kısıtlamalar nedeniyle çok yüksek kapasitelere ulaşamıyor ancak incelikten taviz verebilenler, tatmin edici seviyede kullanım sürelerine sahip oluyor. Cuma, 10:20 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un güvenli TIR konsepti Arjantin'de test edilecek Sosyal medyayı sıkı takip edenler hatırlayacaktır Samsung'un arkasında ekran bulunan TIR konseptini hatırlayacaktır. Tek şeritli yollar için özel olarak geliştirilen bu konseptte aracın arkasında bir panel bulunuyor. Perşembe, 04:00 24 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Samsung Galaxy J7 2016 modeline ucuz versiyon mu geliyor? Kısa süre önce internette paylaşılan bilgiler, Samsung Galaxy J7 2016 modelinin artık üst seviye bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkacağı yönündeydi. Yeni gelen bilgiler ise, cihazın bir de düşük maliyetli versiyonunun olacağını gösteriyor. Salı, 23:59 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge hakkında her şey Samsung'un üç hafta sonra lanse etmeye hazırlandığı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri hakkında merak ettiğimiz tüm detaylar ve telefonların görselleri ortaya çıktı. Sızdırılan bilgiler eşliğinde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik yeni telefonları sizler için anlatıyor, detaylar yorumluyor. Çarşamba, 19:02 130 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 26272