TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 22958 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech Turkcell Superonline Nokia Lumia 1520
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Kavisli ekrana sahip yeni nesil televizyonlar hakkında merak edilen her şey
Kavisli ekrana sahip yeni nesil televizyonlar hakkında merak edilen her şey Hem kavisli ekrana sahip olan hem de 4K çözünürlük desteği sunan yeni nesil televizyonlar, heyecan uyandırmaya devam ediyor. Yeni nesil kavisli televizyonlar üzerine merak edilen tüm detayları Samsung'dan Veysel Kaya ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajda bulabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler. Dün (01:10) 51 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 14868
Samsung : Galaxy S5 satışları memnuniyet verici, Galaxy Note 4 yeni bir tasarım yapısı ile gelecek
Samsung : Galaxy S5 satışları memnuniyet verici, Galaxy Note 4 yeni bir tasarım yapısı ile gelecek Galaxy S5'in henüz bir haftayı doldurmamasına rağmen sevkiyatlarda Galaxy S4'ü ikiye katlaması Samsung yetkililerini de cesaretlendirdi. 2 gün önce (23:04) 49 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung, Gear Fit bilekliğinde kavisli batarya kullanıyor
Samsung, Gear Fit bilekliğinde kavisli batarya kullanıyor Geçen yıl ilk kavisli ekranlı akıllı telefonu Galaxy Round'u duyuran ancak batarya konusunda bir yenilik getirmediği için eleştirilen Samsung, gelecekteki ürünlerinde kavisli batarya kullanacağının sözünü vermişti. 2 gün önce (16:36) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un hedefi Haziran sonuna kadar 35 milyon Galaxy S5
Samsung'un hedefi Haziran sonuna kadar 35 milyon Galaxy S5 Şubat ayı sonunda Galaxy S5 lansmanı sırasında temkinli davranan ve piyasaları bir beklenti içerisine sokmayan Samsung, ilk satış rakamları gelmeye başladıktan sonra yeni hedefini de ortaya koydu.Bir Samsung yöneticisine dayandırılan haberde firmanın Haziran ayı sonuna kadar Galaxy S5 satış beklenti... Salı, 23:15 71 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy S5'i kutusundan çıkarıyor, yakından bakıyoruz
Samsung Galaxy S5'i kutusundan çıkarıyor, yakından bakıyoruz Samsung'un merakla beklenen yeni nesil süper telefon modeli Galaxy S5'i kutusundan çıkartıyor, kutu içeriğini değerlendiriyor ve cihazın genel tasarımını mercek altına alıyoruz. Pazartesi, 20:57 252 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 32779
Google'ın resmi belgelerine göre Android: iPhone'dan önce ve iPhone'dan sonra
Google'ın resmi belgelerine göre Android: iPhone'dan önce ve iPhone'dan sonra Apple ile Samsung arasında nisan ayıyla birlikte, ABD’de başlayan 2.büyük patent davasında ortaya çıkan ilk belgelerin yankısı süredursun, AppleInsider’ın bugün yayınladığı belgeler, Apple cephesinin Android’e karşı yıllardır sürdürdüğü savaşın en büyük nedenini açıklar nitelikte.Haberimizin detayla... Pazartesi, 19:19 86 Shady Haberin devamı »
Galaxy S5 ilk gün satışları Galaxy S4'e göre daha fazla
Galaxy S5 ilk gün satışları Galaxy S4'e göre daha fazla Samsung'un Türkiye de dahil 125 ülkede satışa sunduğu yeni amiral gemi modeli Galaxy S5'in ilk gün rakamları merakla bekleniyordu. Pazar, 15:28 127 Ekrem71 Haberin devamı »
Dava dosyaları Samsung'un Android'den uzaklaşmak istediğini gösteriyor
Dava dosyaları Samsung'un Android'den uzaklaşmak istediğini gösteriyor Samsung'un akıllı telefon pazarında liderliği ele almasından bu yana Android ekosisteminden uzaklaşmak istediği sıkça gündeme geliyor. Cumartesi, 15:43 49 Ekrem71 Haberin devamı »
Galaxy S5, Gear 2 ve Gear Fit ülkemizde satışa sunuldu
Galaxy S5, Gear 2 ve Gear Fit ülkemizde satışa sunuldu Samsung'un yeni amiral gemi modeli Galaxy S5 ve beraberinde lanse ettiği Gear giyilebilir cihazlar, ülkemizin de aralarında bulunduğu 125 ülkede resmen satışa sunuldu. Cuma, 16:44 71 Ekrem71 Haberin devamı »
Analiz : Samsung tablet pazarında Apple'a yaklaştı
Analiz : Samsung tablet pazarında Apple'a yaklaştı Mobil cihaz üreticilerinin yılın ilk üç aylık mali tablosunu bu ay sonuna doğru duyurmaya başlaması beklenirken, özellikle tablet pazarında önemli gelişmeler yaşanabileceği belirtiliyor.Geçen yılın son çeyreğinde 26 milyon iPad satan Apple pazarın yüzde 34'üne hakim olurken, 13.8-14 milyon arasında ... Cuma, 15:31 31 Ekrem71 Haberin devamı »