TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 30988 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Asus Casper
Samsung, Galaxy On adında yeni bir akıllı telefon serisi üzerinde çalışıyor
Samsung, Galaxy On adında yeni bir akıllı telefon serisi üzerinde çalışıyor Bu yılın son amiral gemi modelleri Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge'i geçtiğimiz hafta piyasaya süren Samsung'un yıllık döngüde artık bir amiral gemi modeli kalmadı. Dün (18:40) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'dan S Pen açıklaması : "Dikkat edin"
Samsung'dan S Pen açıklaması : "Dikkat edin" Kısa bir süre önce Note 5 modelinde S Pen'in ters takılabildiği, ve bu durumun telefona kalıcı hasarlar verebildiğinibu bağlantıdasizlerle paylaşmıştık. Daha önceki Note serilerinde böyle bir durum yaşanmazken Note 5'de kalemin ters sokulabilmesi önemli bir tehlike yaratıyor. 2 gün önce (22:24) 25 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Apple, Almanya'daki "Swipe to unlock" patent davasını kaybetti
Apple, Almanya'daki "Swipe to unlock" patent davasını kaybetti Apple ve Samsung çoğu zaman mahkeme kararlarıyla gündeme geliyor. Genel anlamda Apple'ın hukuki bir üstünlük kurduğunu söyleyebiliriz ancak Alman yüksek mahkemesinin son kararı bazı taşları yerinden oynatmış durumda. 2 gün önce (22:18) 25 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Samsung'un yeni akıllı saati Galaxy Gear S2'nin yeni bir fotoğrafı yayınlandı
Samsung'un yeni akıllı saati Galaxy Gear S2'nin yeni bir fotoğrafı yayınlandı Samsung 13 Ağustosta düzenlediği etkinliğin sonunda Galaxy Gear S2'ye ait bazı render görüntülerini yayınlamıştı. Yuvarlak ekrana ve metal gövdeye sahip akıllı saatin ilk gerçek görüntüsü ise Samsung tasarım ekibi başkanı Dennis Miloseski tarafından yayınlandı. 2 gün önce (22:06) 4 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Samsung, 360 derece ses verebilen yeni kablosuz hoparlörlerini duyurdu
Samsung, 360 derece ses verebilen yeni kablosuz hoparlörlerini duyurdu Teknoloji devi Samsung, önümüzdeki ay düzenlecek IFA 2015 fuarı kapsamında görücüye çıkartacağı üç yeni kablosuz hoparlör modelini duyurdu.R5, R3 ve R1 model isimlerine sahip olan hoparlörler, silindirik tarzdaki oldukça şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor ve 360 derece çevresel ses verebiliyorlar. 2 gün önce (21:00) 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus satışları Samsung'un yüzünü güldürüyor
Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus satışları Samsung'un yüzünü güldürüyor Samsung 13 Ağustos'ta "phablet" kategorisindeki iki yeni tepe modelini duyurmuştu. 2 gün önce (19:50) 11 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Samsung, Snapdragon 820'yi yoğun testlere tabi tutuyor
Samsung, Snapdragon 820'yi yoğun testlere tabi tutuyor Snapdragon 810 bir çok kez revize edilmesine rağmen hala güvenilen bir çipset olamadı. Ancak Qualcomm dersini aldığını ve Snapdragon 820 için çok sıkı çalıştığını bir süredir dile getiriyor. 2 gün önce (11:50) 3 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Samsung Türkiye, Galaxy modellerinin 24 ay taahhütlü satışına başladı
Samsung Türkiye, Galaxy modellerinin 24 ay taahhütlü satışına başladı Hatırlayacağınız gibi ülkemizde bir süre önce cep telefonlarına kredi kartı taksiti kaldırılmıştı. Ancak yeni nesil akıllı telefon fiyatları da üst seviyeye doğru tırmanırken bir çok kullanıcı bu meblağları tek seferde karşılamakta zorlanıyor. 2 gün önce (11:35) 9 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Samsung Galaxy Note 5'te ekran kalemini ters sokmak cihaza kalıcı zarar verebiliyor
Samsung Galaxy Note 5'te ekran kalemini ters sokmak cihaza kalıcı zarar verebiliyor Bundan önceki Galaxy Note akıllı telefonlarında ekran kalemini kazara ters sokma durumlarında bir güvenlik mekanizması bunun önüne geçiyor ve cihazın zarar görmesi engelleniyordu. 2 gün önce (09:40) 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un yeni Galaxy Note 5 reklamı akıllı telefonun iç yapısı hakkında bilgi veriyor
Samsung'un yeni Galaxy Note 5 reklamı akıllı telefonun iç yapısı hakkında bilgi veriyor Samsung yeni bir kategori yarattığı Note ailesinin son üyesi için hazırladığı reklam filmini yayınladı. Salı, 18:28 16 Oğuz Avcı Haberin devamı »