TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 23033 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech Turkcell Superonline Nokia Lumia 1520
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Metal gövdeli Samsung Galaxy Beam 2 Çin'de resmiyete kavuştu
Metal gövdeli Samsung Galaxy Beam 2 Çin'de resmiyete kavuştu Samsung'un entegre bir projeksiyon modülü ile piyasaya sunduğu Galaxy Beam tüketici üzerinde beklenen ilgiyi yakalayamadı ancak firma konseptten halen vazgeçmiş değil. Cihazın devam modeli bugün Çin'de resmiyete kavuştu.Galaxy Beam 2 önceki nesil gibi donanım açısından büyük şeyler vaad etmiyor. Dün (16:40) 28 Ekrem71 Haberin devamı »
2K ekranlı Samsung akıllı telefonu yeniden internete sızdı
2K ekranlı Samsung akıllı telefonu yeniden internete sızdı Samsung'un 2560x1440 yani 2K ekranlı bir Galaxy S5 versiyonu piyasaya süreceği zaman zaman gündeme gelmiş, firma ise iddiaları yalanlamakla yetinmişti. Dün (12:13) 14 Ekrem71 Haberin devamı »
Analiz : Galaxy S5 Android ekosisteminde yüzde 0.7 benimsenme oranına ulaştı
Analiz : Galaxy S5 Android ekosisteminde yüzde 0.7 benimsenme oranına ulaştı 11 Nisan'da 125 ülkede satışa sunulan Samsung'un amiral gemi modeli Galaxy S5, ilk gün satışları ile Galaxy S4'ü ikiye katlamış ve firmanın beklentilerini yükseltmesine yol açmıştı. Dün (08:12) 36 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy K yeniden ortaya çıktı
Samsung Galaxy K yeniden ortaya çıktı Samsung'un bu yıl ki kamera odaklı akıllı telefonu olması beklenen Galaxy K bir süre önce kameralara ilk pozunu vermişti. 2 gün önce (23:19) 28 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple: Bizi bu konuda taklit edin
Apple: Bizi bu konuda taklit edin Tesislerinin ve kullanıcılara sunulan çevrimiçi hizmetlerin kalbi olan veri merkezlerinin enerji ihtiyaçlarını "%100 Yenilenebilir Enerji” ile karşılama misyonunda son dönemde önemli ilerleme kateden Apple, 22 Nisan Dünya Günü için gazetelere verdiği tam sayfa ilanda, patent ihlal davasında “kopyacı... Salı, 15:36 34 Shady Haberin devamı »
Samsung eksperi: Apple'ın zararı 2 milyar dolar olamaz
Samsung eksperi: Apple'ın zararı 2 milyar dolar olamaz Apple ile Samsung arasında nisan ayıyla birlikte başlayan ikinci büyük patent davasında ilginç gelişmeler oluyor.Davanın dünkü duruşmasında söz alan Samsung’un eksperi, ilk davada verilen 2 milyar dolarlık tazminata itiraz ederek, gerçekten bir zarar varsa, bunun 38,4 milyon dolar olması gerektiğini... Salı, 11:12 19 Shady Haberin devamı »
Samsung'un yeni akıllı telefon model numaraları kargo bilgilerinde ortaya çıktı
Samsung'un yeni akıllı telefon model numaraları kargo bilgilerinde ortaya çıktı Galaxy S5 amiral gemi modeli sonrasında Samsung'un hangi üst seviye akıllı telefonlar piyasaya süreceği konuşulurken, Hindistan'dan önemli bilgiler geldi.Genelde üreticilerin Ar-Ge ve test amacıyla prototip cihazlarını Hindistan'a gönderdiği biliniyor. Pazartesi, 16:37 23 Ekrem71 Haberin devamı »
Intel: Giyilebilir teknolojiler, akıllı telefonlardan bayrağı devralacak
Intel: Giyilebilir teknolojiler, akıllı telefonlardan bayrağı devralacak Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES’in bu yılki ayağında giyilebilir cihazlara yönelik geliştirdikleri Edison isimli küçük bilgisayarını sergileyen ve mart ayında satın aldıkları Basis firması ile giyilebilir teknolojiler üzerine yatırımlarını sıklaştıran Intel, pazarın potansiyelinden ... Pazartesi, 14:23 13 Shady Haberin devamı »
Galaxy markasının mimarı Paul Golden HTC'ye transfer oluyor
Galaxy markasının mimarı Paul Golden HTC'ye transfer oluyor Son dönemde tasarım açısından ses getiren modeller üreten HTC, bununla birlikte bir türlü beklediği satışlara ulaşabilmiş değil ve bunun en büyük sebebi olarak da pazarlama konusundaki eksiklik gösteriliyor. Cumartesi, 08:48 27 Ekrem71 Haberin devamı »
Analiz : Yılın ilk çeyreğinde 267 milyon akıllı telefon sevkiyatı yapıldı
Analiz : Yılın ilk çeyreğinde 267 milyon akıllı telefon sevkiyatı yapıldı Akıllı telefonlar; gerek daha fazla tüketiciye ulaşması, gerekse düşük maliyetli ürünlerin artması nedeniyle satış bakımından cep telefonlarını geride bıraktı ve mobil telefon sektöründeki payını yüzde 50'nin üzerine çıkardı. Cuma, 20:17 12 Ekrem71 Haberin devamı »