TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 24617 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Galaxy Alpha modelinde çıta iyice düştü
Galaxy Alpha modelinde çıta iyice düştü Gündeme ilk düştüğünde Samsung'un Snapdragon 805, metal kasa ve 2K ekran gibi özellikleri ile en güçlü akıllı telefonu olacağı iddia edilen Galaxy F veya Galaxy Alpha daha sonraki sızıntılarda çıtayı biraz aşağı çekmişti.Snapdragon 805 yongaseti yine kalırken, ekran Full HD çözünürlüğe inmiş, metal ... Dün (04:31) 20 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung yeni kablosuz erişim noktasını lanse etti
Samsung yeni kablosuz erişim noktasını lanse etti Bugünlerde sık sık bir mobil cihaz tanıtımı içerisinde gördüğümüz Samsung, arada da farklı segmentlere hitap eden ürünlerini tanıtmaktan da geri kalmıyor. Firma son olarak kablosuz bir erişim noktası tanıttı.Samsung Smart WLAN Security adını taşıyan kablosuz erişm noktası 802.11ac 5. nesil WiFi stan... 2 gün önce (15:12) 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung, televizyonlar için Android oyun adaptörü üreten GamePop'a yatırım yaptı
Samsung, televizyonlar için Android oyun adaptörü üreten GamePop'a yatırım yaptı Genelde teknoloji devleri yeni stratejilerine en iyi şekilde uyacak yeni teknolojileri geliştirmekten ziyade firma satın alarak veya yatırım yaparak elde etmeye çalışıyor. 2 gün önce (14:35) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un iPhone 6'ya yanıtı: Galaxy S5 Alpha (nam-ı diğer Galaxy F)
Samsung'un iPhone 6'ya yanıtı: Galaxy S5 Alpha (nam-ı diğer Galaxy F) Son olarak Snapdragon 805 işlemcili ve 2K ekranlı Galaxy S5 LTE-A versiyonu ile gündeme gelen Samsung, uzun süredir merakla beklenen Galaxy F için de çalışmalarına devam ediyor. 2 gün önce (09:23) 107 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Analiz : Yılın ikinci çeyreğinde 55 milyon tablet sevkiyatı gerçekleşti
Analiz : Yılın ikinci çeyreğinde 55 milyon tablet sevkiyatı gerçekleşti Gelecek yıl itibariyle tablet satışlarının PC satışlarını geçeceği öngörüleri yapılsa da bu yıl tablet pazarında bir durgunluk sözkonusu ve inişli çıkışlı bir grafik yaşanıyor. Çarşamba, 16:12 2 Ekrem71 Haberin devamı »
"Samsung kötü giden satışları Galaxy Note 4 ile toparlamayı umut ediyor"
"Samsung kötü giden satışları Galaxy Note 4 ile toparlamayı umut ediyor" Önceki yılın amiral gemi modeli Galaxy S3 ile satış rekorları kıran ve 2013 yılına büyük umutlarla giren Samsung, Galaxy S4 amiral gemi modelinde beklediği rakamların altında kalınca Galaxy Note 3 satışları ile durumu toparlamaya çalışmıştı. Salı, 16:07 82 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Gear Fit video inceleme "Hem akıllı saat hem spor bilekliği bir arada"
Samsung Gear Fit video inceleme "Hem akıllı saat hem spor bilekliği bir arada" Samsung'un kavisli ekranı ile dikkat çeken Gear Fit modeli, akıllı sat ve fintes bilekliği özelliklerini bir arada sunuyor. Peki ama Gear Fit ne kadar başarılı ? Cihazın tüm detayları, artıları ve eksileri videomuzda. Salı, 07:37 19 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 10848
Samsung'dan Galaxy Tab S 8.4 için resmi bir açıklama geldi
Samsung'dan Galaxy Tab S 8.4 için resmi bir açıklama geldi Bir süre önce Rusya'da bir kullanıcının Galaxy Tab S 8.4 tableti aşırı ısınma sorununa maruz kalmış ve sonrasında da arka kapak deforme olmuştu. Salı, 05:05 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Galaxy Note 4 modeli kullanıcıyı zararlı güneş ışınlarına karşı uyarabilir
Galaxy Note 4 modeli kullanıcıyı zararlı güneş ışınlarına karşı uyarabilir Samsung'un Galaxy Note akıllı telefon serisinin son üyesini lanse etmesi beklenen Eylül ayı başındaki IFA 2014 fuarı yaklaşırken, cihazın neler barındıracağına ilişkin pek çok iddia gündeme geldi. Pazartesi, 05:13 48 Ekrem71 Haberin devamı »
Analiz : Samsung'un Super AMOLED tabletleri satışlara fazla etki etmeyebilir
Analiz : Samsung'un Super AMOLED tabletleri satışlara fazla etki etmeyebilir Samsung'un bir süre önce lanse ettiği Super AMOLED ekranlı Galaxy Tab S serisi satışa sunulmaya başladı ve firma farklı reklam kampanyaları ile tüketici ilgisini çekmeye çalışıyor. Pazar, 17:24 16 Ekrem71 Haberin devamı »