TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 31953 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Casper
Package Disabler Pro İnceleme
Package Disabler Pro İnceleme Herkese merhabalar ben Berkan Sezer. Android telefonlarda önceden yüklü gelen uygulamaları hepimiz biliyoruz. Bloatware olarak adlandırılan ve bazen sistem kaynaklarını tüketip, şarj ömrünüzden harcayan bu uygulamalardan birçok kişi şikâyetçi. 7 saat önce 8 Berkan Sezer "berkans" Haberin devamı » 1338
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 modeline güncelleme yok
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 modeline güncelleme yok Samsung'un geçen yıl başlarında döneminin en iyi özelliklerle donatarak piyasaya sürdüğü Galaxy Tab PRO tablet serisinin en küçüğü olan Galaxy Tab Pro 8.4, güncelleme konusunda hayal kırıklığı yaşatıyor.Samsung'un Galaxy Tab Pro 12.2 modelini Android 5.1 sürümüne güncellemesinin ardından 10.1 ve 8.4... Dün (18:20) 17 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Çin’de Lityum-iyon pil farbrikası açtı
Samsung Çin’de Lityum-iyon pil farbrikası açtı Son günlerde Tesla’nın otomobilleriyle daha sık gündeme gelen elektrikli araçlardaki enerji depolama konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Samsung, biraz sürpriz olarak nitelendirebilecek şekilde bu alanda yatırım planı yaparak Çin’de lityum-iyon pil fabrikası açtı. Dün (14:00) 5 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
"Samsung Galaxy S7 MicroSD kart desteğine sahip olacak"
"Samsung Galaxy S7 MicroSD kart desteğine sahip olacak" Samsung, Galaxy S serisini yeniden güncellemek için kolları sıvamış durumda. Şu anki amiral gemisi modeli Galaxy S6 geçtiğimiz yıl Mart ayının başlarında resmi olarak duyurulmuştu. 2 gün önce (03:45) 36 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Samsung Gear VR ile ilgili ilk televizyon reklamı geldi
Samsung Gear VR ile ilgili ilk televizyon reklamı geldi Samsung, ABD ile aynı anda ülkemizde de piyasaya sürdüğü sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR için ekran tanıtımlarına başladı. Pazartesi, 17:00 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü ülkemizde satışa sunuldu, fiyatlar burada
Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü ülkemizde satışa sunuldu, fiyatlar burada Samsung'un konusunun uzmanı Oculus firması ile işbirliği yaparak sanal gerçeklik alanına ilk adımını attığı Gear VR gözlüğünün ikinci nesli ülkemizde de satışa çıkmış durumda. Pazar, 23:52 17 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'dan Intel'in 3D XPoint bellek teknolojisine yanıt
Samsung'dan Intel'in 3D XPoint bellek teknolojisine yanıt Depolama sınıfı belleklerde son dönemde önemli gelişmeler yaşanıyor. Pazar, 23:13 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung, Alman kamera pazarından çıkıyor
Samsung, Alman kamera pazarından çıkıyor Son yıllarda akıllı telefon kameralarının gelişmesi ve kompakt kameralar ile yarışır hale gelmesi, kamera pazarına da darbe vuruyor. Düşen talep nedeniyle Samsung, Alman kamera pazarından çıkma kararı aldı.Almanya dünyanın en büyük kamera pazarlarından birisi olarak biliniyor. Cumartesi, 19:48 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un yeni kapaklı amiral gemisi resmiyet kazandı
Samsung'un yeni kapaklı amiral gemisi resmiyet kazandı Özellikle Asya kıtasında tüketicilerin kapaklı telefonlara ilgi göstermesi üreticilerin de yatırımlarını artırmasını sağlıyor. Cumartesi, 08:59 19 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung "Bio Processor" hakkında yeni detaylar
Samsung "Bio Processor" hakkında yeni detaylar Kısa süre önce yeni kamera teknolojisi BRITECELL'idetaylandıranSamsung, aynı zamanda Bio Processor hakkında önemli veriler yayınladı.Samsung'un giyilebilir ürünler için hazırladığı işlemci birimi Bio Processor, bu cihazların temelini oluşturan ölçümleri tek bir entegre devre üzerinde topluyor. 18.11.2015 15:26:16 4 Can Tunçer Haberin devamı »