TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 30606 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Asus Casper İş İlanları
Samsung'un ikinci çeyrek gelirleri inişli çıkışlı
Samsung'un ikinci çeyrek gelirleri inişli çıkışlı Mobil cihaz pazarında bir süredir durgunluk yaşayan Samsung, bununla birlikte yarı iletken ve televizyon sektöründeki satışlar sayesinde durgunluğun gelirlere olumsuz yansımasına bir nebze de olsa engel olmayı başardı.Firmanın açıkladığı rakamlara göre yılın ikinci çeyreğinde 41.7 milyar dolar gelir... Dün (11:12) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung, sektörün ilk 1.0μm piksel tabanlı "16MP CMOS mobil görüntü sensörünü" duyurdu
Samsung, sektörün ilk 1.0μm piksel tabanlı "16MP CMOS mobil görüntü sensörünü" duyurdu Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung, mobil cihazlar için geliştirdiği sektörün ilk 1.0µm piksel tabanlı 16MP CMOS görüntü sensörünü duyurdu.Samsung tarafından "S5K3P3" adı verilen yeni 16MP CMOS mobil görüntü sensörünü, sektörde ilk defa karşımıza çıkan 1.0µm piksel boyutuyla dikkatler... 2 gün önce (12:00) 20 Can Tunçer Haberin devamı »
Spigen, Samsung Galaxy Note 5 için hazırladığı kılıfları sergiledi
Spigen, Samsung Galaxy Note 5 için hazırladığı kılıfları sergiledi Öne çıkan kılıf üreticilerinden Spigen, resmi olarak 13 Ağustos 2015 tarihinde duyurulması beklenen Samsung Galaxy Note 5 için hazırladığı kılıf modellerini görücüye çıkarttı.Gövdesini gözler önüne seren sızıntılar devam eden (En yeni örneklerden birisi altta) Samsung Galaxy Note 5, ortaya çıkan bu ... 2 gün önce (11:25) 8 Can Tunçer Haberin devamı »
Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus'ın lansman tarihi belli oldu
Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus'ın lansman tarihi belli oldu Samsung'un yeni akıllı telefon modelleri Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus'ın 13 Ağustos'ta lanse edileceği bilgisi uzun süredir gündemi meşgul ediyordu. Nihayet, yapılacak etkinliğin resmi davetiyesi de ortaya çıktı ve tarih kesinleşmiş oldu. Salı, 11:55 21 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Galaxy Note 5'în Exynos 7422 işlemci ve 4GB RAM ile geleceği CPU-Z'de ortaya çıktı
Galaxy Note 5'în Exynos 7422 işlemci ve 4GB RAM ile geleceği CPU-Z'de ortaya çıktı 13 Ağustos'ta lanse edilmesi beklenen Samsung Galaxy Note 5'in işlemcisi ve RAM kapasitesini doğrulayan CPU-Z ekran görüntüsü ortaya çıktı. Pazartesi, 22:59 55 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Akıllı telefon işlemcisi pazarı %20 büyüdü: Detaylı analiz ve oyuncuların durumu
Akıllı telefon işlemcisi pazarı %20 büyüdü: Detaylı analiz ve oyuncuların durumu Akıllı telefonlarda kullanılan mobil işlemcilerin oluşturduğu pazarın küresel büyüklüğü, bir önceki yıla kıyasla %20 büyüyerek 5. 3 milyar dolara ulaştı. Pazartesi, 18:24 12 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
S-Pen kalemi artık daha kolay çıkıyor
S-Pen kalemi artık daha kolay çıkıyor Uzun bir süre Samsung'un Galaxy Note 5 modelinde otomatik olarak S-Pen çıkışı olacağı bir patent başvurusu nedeniyle gündemde kalmıştı. Ancak son gelen görseller daha farklı bir mekanizmaya işaret ediyor.Önce yeni nesil S-Pen kalemine ait bazı görseller sızdırılmıştı. Pazartesi, 11:29 27 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'dan kablosuz şarj özelliğine sahip monitörler
Samsung'dan kablosuz şarj özelliğine sahip monitörler Güney Koreli teknoloji devi Samsung, mobil cihazları hedef alarak geliştirdiği dünyanın ilk kablosuz şarj özellikli monitörleri S24E370DL ve S27E370DS'i kullanıcıların beğenisine sundu.Samsung'un yeni monitörlerinin şimdiye kadar gördüklerimizden en büyük farkları akıllı telefonları ve Qi destekli m... Pazartesi, 11:16 12 Can Tunçer Haberin devamı »
Samsung Galaxy S6 edge+ da 4GB RAM ile gelebilir
Samsung Galaxy S6 edge+ da 4GB RAM ile gelebilir Son günlerde daha çok Galaxy Note 5 modeliyle gündemde olan Samsung, aynı zamanda Galaxy S6 edge+ modeli için de hazırlıklarını sürdürüyor. Pazar, 16:16 26 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Dünyanın en ince tabletleri ön satışa başladı
Dünyanın en ince tabletleri ön satışa başladı Samsung'un 5.6mm kalınlık değeri ile dünyanın en ince tabletleri olarak lanse ettiği Galaxy Tab S2 serisi, firmanın resmi sitesi tarafından Hollanda'da ön siparişe başladı. Serinin fiyatları da belli oldu.Galaxy Tab S2 serisinde 8 inçlik ve 9.7 inçlik iki farklı model mevcut. Pazar, 11:11 32 Ekrem71 Haberin devamı »