TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 31277 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Asus Casper
Samsung ve Digiturk’ten 4K içerik işbirliği
Samsung ve Digiturk’ten 4K içerik işbirliği Güney Kore'li teknoloji devi Samsung ile Türkiye’nin önde gelen dijital televizyon yayıncılarından Digiturk, Türkiye’de ilk defa "Samsung UHD Gate by Digiturk Play" servisi ile 4K içerikleri Samsung UHD TV’ler üzerinden kullanıcılarla online olarak sunmak adına işbirliğine gitti.Bu işbirliği çerçeve... 2 gün önce (13:14) 12 Can Tunçer Haberin devamı »
Samsung, televizyonlarında yüksek enerji tüketimini sakladığı iddialarıyla karşı karşıya
Samsung, televizyonlarında yüksek enerji tüketimini sakladığı iddialarıyla karşı karşıya Alman otomotiv devi Volkswagen'in bazı modellerinde karbon emisyon değerlerini düşürmek için hileli yazılım kullandığına ilişkin skandal büyüyerek devam ederken, benzer bir iddia da Samsung için gündeme geldi.Bağımsız bir araştırma grubunun yaptığı ölçümlere göre Samsung'un televizyonlarındaki enerj... Cumartesi, 19:00 28 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un yeni dayanıklısı Galaxy Active Neo
Samsung'un yeni dayanıklısı Galaxy Active Neo Genelde Active serisi altında amiral gemi modellerinin kırpılmış ancak dayanıklılık sertifikalarına sahip versiyonlarını piyasaya süren Samsung, Xcover serisiyle de uygun fiyatlı dayanıklı telefonlara yer veriyordu. Cumartesi, 07:20 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung genç mobil yazılımcı yetiştirmeye yönelik Bilişim Mucitleri projesini başlatıyor
Samsung genç mobil yazılımcı yetiştirmeye yönelik Bilişim Mucitleri projesini başlatıyor Artık kendi ekonomisini oluşturan mobil uygulama ekonomisi bu bakımdan geliştiricilerin veya yazılım geliştirmeyle ilgilenmek isteyenlerin de ilgisini çekiyor. Perşembe, 18:20 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'un "Milk" video uygulaması Kasım ayında destek dışı kalıyor
Samsung'un "Milk" video uygulaması Kasım ayında destek dışı kalıyor Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, resmi olarak yaptığı açıklama ile Milk video uygulamasına artık destek vermeyeceğini duyurdu.Firma tarafından 19 Kasım 2014 tarihinde kullanıma sunulan Milk Video uygulaması, YouTube, Funny or Die, BuzzFeed ve Vice gibi noktalardan toplanan popüler video i... 29.9.2015 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Samsung gelecek yıl 4TB kapasiteli 850 SSD modeli piyasaya sürecek
Samsung gelecek yıl 4TB kapasiteli 850 SSD modeli piyasaya sürecek NAND bellek alanında yaptığı yatırımların karşılığını fazlasıyla alan Samsung, her yıl yeni teknolojilerle SSD ürünlerini daha da geliştiriyor ve pazara sunuyor. 24.9.2015 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Yeni Samsung Gear VR duyuruldu
Yeni Samsung Gear VR duyuruldu Samsung'un ekran olarak bünyesine yerleştirilen akıllı telefonları kullanan sanal gerçeklik başlığı Gear VR, Los Angeles merkezli düzenlenen "Oculus Connect 2" geliştirici konferansı kapsamında yenilendi.Konferans kapsamında Samsung Mobile bölüm başkanı Peter Koo tarafından tanıtılan yeni Gear VR, t... 24.9.2015 7 Can Tunçer Haberin devamı »
Samsung 950 Pro SSD modelleri duyuruldu
Samsung 950 Pro SSD modelleri duyuruldu NAND bellek konusunda son dönemde önemli Ar-Ge çalışmalarına imza atan Samsung, bu çalışmalarını SSD ürünleri üzerinde tüketicilere sunuyor ve oldukça da ilgi görüyor. 22.9.2015 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung mali tabloları yılın üçüncü çeyreği için de düşüşte
Samsung mali tabloları yılın üçüncü çeyreği için de düşüşte Geçen yılın ortalarından itibaren akıllı telefon pazarında yavaşlamaya başlayan Samsung, gittikçe artan rekabete yeterince cevap veremeyince karlarında azalma yaşamaya başladı. 21.9.2015 29 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy Tab S2'nin Türkiye satışı başladı
Samsung Galaxy Tab S2'nin Türkiye satışı başladı Samsung'un geçtiğimiz aylarda resmiyet kazandırdığı Galaxy Tab S2 tableti kısa bir süre önce ülkemizde de satılmaya başlandı. Galaxy Tab S2'yi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise dünyanın en ince tableti sıfatına sahip olması.Yalnızca 5.6mm kalınlığında olan tabletin hem 8" hem de 9.7"lik ver... 18.9.2015 30 Oğuz Avcı Haberin devamı »