TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 24927 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Samsung Galaxy Alpha ile yeni bir seri başlatabilir
Samsung Galaxy Alpha ile yeni bir seri başlatabilir Metal çerçeveli akıllı telefonu Galaxy Alpha ile polikarbonat alaşımlı modellerini eleştirenlerin karşısına çıkan ve fiyat dışında donanım ve tasarım açısından olumlu övgüler alan Samsung, bu seriyi genişletebilir.Firma içerisinden elde edilen bilgilere göre Alpha serisi altında 3 yeni cihazın hazır... 2 saat önce 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Huawei : Tizen'in başarı şansı yok
Huawei : Tizen'in başarı şansı yok Samsung'un geniş bir ürün gamına yaymak istediği ancak bir türlü bitirici hamleyi yapamadığı Tizen işletim sistemi, farklı eleştirilere de konu oluyor. Dün (23:57) 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung dünyanın en büyük bükülebilir televizyonunu IFA 2014 fuarında sergileyecek
Samsung dünyanın en büyük bükülebilir televizyonunu IFA 2014 fuarında sergileyecek Samsung mobil cihaz pazarında olmasa da televizyon pazarında bükülebilir ürünler geliştirmeye başladı. Dün (23:48) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Gear S lanse edildi
Samsung Gear S lanse edildi Samsung'un IFA 2014 fuarında lanse edilmesini beklediğimiz yeni akıllı saati Gear S biraz acele davranarak kısa süre önce resmiyete kavuştu.Hem kendisinin hem de piyasadaki akıllı saat modellerinin aksine Samsung'un yeni saati kenarları yuvarlatılmış dikdörtgen bir tasarım sunuyor. Dün (10:48) 47 Ekrem71 Haberin devamı »
SSD Satışlarına Dair Çarpıcı Rakamlar
SSD Satışlarına Dair Çarpıcı Rakamlar Güney Koreli teknoloji devi Samsung, SSD pazarındaki hakimiyeti ile rakiplerine fark attı. Dünya genelinde SSD’lerde depolanan verilerin %40’ı Samsung tarafından üretilmiş yongalarda saklanıyor. İşte konuya ilişkin çarpıcı rakamlar:SSD pazarında çarpıcı bir rekabet yaşanmaya devam ediyor. 2 gün önce (22:46) 41 Ahmet Haberin devamı »
Samsung yeni videosunda Galaxy Alpha'nın metal kasasına vurgu yapıyor
Samsung yeni videosunda Galaxy Alpha'nın metal kasasına vurgu yapıyor Galaxy Alpha isimli yeni akıllı telefon modelinin iskeletinde metal kullanarak kısmi materyal değişimine giden Samsung, önümüzdeki dönemde gövdesinde metal kullanılan daha fazla sayıda cihazı kullanıma sunmak istiyor. 2 gün önce (18:19) 90 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Mobilite: Galaxy Note IV, iPhone 6, BB Passport, WP'lu HTC M8 ve dahası...
Mobilite: Galaxy Note IV, iPhone 6, BB Passport, WP'lu HTC M8 ve dahası... Mobilitenin bu haftaki bölümünde tadından yenmez teknoloji sohbeti tüm hızıyla devam ediyor. Ailenizin sevilen editörleri Erdi Özüağ ve Ender Yıldız eşsiz sohbetleri ve yorumlarıyla mobil dünyanın nabzını tutmaya devam ediyor. Pazartesi, 15:24 91 enderc Haberin devamı » 12323
Galaxy Mega 2 Malezyalı bir perakendecide listelendi
Galaxy Mega 2 Malezyalı bir perakendecide listelendi Samsung'un orta seviye Phablet sınıfına yönelik hamlesi olan Galaxy Mega serisinin devam modeline ilişkin bazı görsel ve benchmark sonuçlarından sonra bu kez de satış sayfası internette ortaya çıktı.Malezyalı yetkili bir Samsung satıcısı olan Malezyalı SenHeng tarafından hazırlanan satış sayfası Gal... Pazartesi, 01:35 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung yeni bir Gear akıllı saati üzerinde çalışıyor
Samsung yeni bir Gear akıllı saati üzerinde çalışıyor Gear akıllı saatleri ile pazarda başarılı satışlar yapan ve yüzde 50 üzerinde bir paya hakim olan Samsung'un IFA 2014 için SIM kart taşıyan bir Gear 2 versiyonu tanıtacağı gündeme gelmişti. Pazar, 02:21 13 Ekrem71 Haberin devamı »
"Samsung tekrar Apple'ın tedarikçi listesine giriyor"
"Samsung tekrar Apple'ın tedarikçi listesine giriyor" Bir dönem iOS cihazlarının pek çok bileşenine ima atan Samsung, patent davalarının başlaması sonrasında sadece A serisi yongasetlerini üreten bir dökümcü haline gelmişti. Cumartesi, 16:49 1 Ekrem71 Haberin devamı »