Telefon Haberleri

Kategori
Son dakika telefon haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm telefon gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
1.280 VİDEO 20.134 HABER 574 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 54 İÇERİK

Güncel Akıllı Telefon Haberleri 📰

Cep Telefonları ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 1004 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, Cep Telefonları dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 53 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 1280 video, 574 galeri ve 18276 adet Cep Telefonları haber içeriği bulunmaktadır.

Cep Telefonları İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Akıllı Telefon Haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Dünyanın en popüler Android akıllı telefonu belli oldu haberi ile Samsung Galaxy S23 Ultra ekran özellikleri netleşiyor haberi olmuştur. Ayrıca Cep Telefonları ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Xiaomi 13'ün yeni görüntüleri sızdırıldı! iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 Galaxy S23 serisi, iPhone 14 performansını geride bırakacak başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika Akıllı Telefon Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Cep Telefonları Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son Akıllı Telefon Haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Telefon haberlerine ek olarak diğer teknoloji haberlerini de Türkiye'nin en büyük ve en köklü teknoloji platformu DonanımHaber'den ulaşabilirsiniz.

Telefon Haberlerini DonanımHaber'le Takip Edin 👇

Telefon Haberleri 2022

Siz de akıllı telefon endüstrisinde yaşanan tüm gelişmeleri DonanımHaber telefon haberleri kategorisinden takip ederek, aşağıdaki konulardan haberdar olabilirsiniz.

 • Yenilenmiş telefon haberleri
 • Telefon indirim haberleri
 • Telefon fiyatları haberleri
 • 2022'de çıkacak yeni telefonlar
 • Telefon dolandırıcılığı haberleri
 • Katlanabilir telefonlar ile ilgili haber gelişmeleri
 • Yerli cep telefonu haberleri

Cep Telefonları Hakkında 📱

Cep telefonunun mucidi Amerikalı John Francis Mitchell ve Martin Cooper'dır. Motorola şirketinde mühendis olarak çalışırken 1973'te ilk cep telefonunu geliştiren Martin Cooper, "İlk cep telefonları bir kilodan ağırdı, bataryası 20 dakikadan fazla dayanmıyordu, ancak bu telefonların uzun süre elde tutulmaması açısından iyiydi" demiştir. Türkiye'de ilk cep telefonu görüşmesi 23 Şubat 1994 günü gerçekleştirilmiştir.

Cep telefonları hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

En Çok Satan Telefon Markaları

 1. Samsung
 2. Xiaomi
 3. Apple
 4. Oppo
 5. Vivo

Cep telefonlarıyla ilgili soru, tavsiye ve önerilerinizi forum.donanimhaber.com'daki telefon forumları sayfasından paylaşabilirsiniz.

Telefondan İnstagram hesap dondurmaTelefondan Instagram hesap silme
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim