TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 29968 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Biostar, Intel 100 serisi çipsetlere geçiş yapıyor
Biostar, Intel 100 serisi çipsetlere geçiş yapıyor Intel'in tick-tock iş planındaki tock aşamasını oluşturan Skylake mimarisi, Broadwell mimarisinin daha gelişmiş hali olarak karşımıza çıkacak. 10 saat önce 15 Ekrem71 Haberin devamı »
Razer'dan aydınlatma sistemiyle dikkat çeken oyunculara özel fare altlığı: Firefly
Razer'dan aydınlatma sistemiyle dikkat çeken oyunculara özel fare altlığı: Firefly Oyunculara özel olarak hazırladığı üst seviye donanımlarıyla tanıdığımız Razer, üzerinde Chroma aydınlatma sistemi yer alan yeni fare altlığı Firefly'ı resmi olarak duyurdu.Chroma serisi klavye ile farelerini destekler nitelikte hazırlanan ve ismini aldığı ateş böceği gibi çevresinde 16.8 milyon ren... 2 gün önce (11:51) 10 Can Tunçer Haberin devamı »
Asus ülkemiz için özel tasarladığı DSL-N17U Gigabit modemini duyurdu
Asus ülkemiz için özel tasarladığı DSL-N17U Gigabit modemini duyurdu Asus kısa bir süre önce Türkiye için özel olarak tasarladığı DSL-N17U Gigabit Modem Router'ını duyurdu. Perşembe, 15:19 47 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Asus, Braswell tabanlı anakartını duyurdu
Asus, Braswell tabanlı anakartını duyurdu Intel'in Broadwell tabanlı 5. nesil masaüstü işlemcileri için geri sayım devam ederken, diğer segmentlerde de hareketlilik mevcut. Perşembe, 15:17 7 Ekrem71 Haberin devamı »
İlerleyen dönemde Oculus Rift yüz mimiklerini de sanal ortama aktarabilir
İlerleyen dönemde Oculus Rift yüz mimiklerini de sanal ortama aktarabilir Geçtiğimiz günlerde2016 yılı içerisinde raflardaki yerini alacağını ve gerekli sistem gereksimlerini öğrendiğimizFacebook'un sahibi olduğu sanal gerçeklik başlığı Oculus Rift, yapılan aktif çalışmalar doğrultusunda ilerleyen dönemde yüz mimiklerini de sanal ortama aktarabilir.Bu konu hakkında Facebo... Perşembe, 12:48 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Dünyanın göz takip teknolojisine sahip ilk sanal gerçeklik başlığı: Fove
Dünyanın göz takip teknolojisine sahip ilk sanal gerçeklik başlığı: Fove Sanal gerçeklik dünyası için 2016 çok önemli bir yıl olacak. Uzun zamandır beklenen Oculus Rift ve Project Morpheus gibi ürünlerin önümüzdeki yıl raflardaki yerini alacağı belirtiliyor. Çarşamba, 13:27 4 Can Tunçer Haberin devamı »
Intel'in 5. nesil masaüstü işlemcileri öncesi anakart seçenekleri artıyor
Intel'in 5. nesil masaüstü işlemcileri öncesi anakart seçenekleri artıyor Intel'in Broadwell tabanlı yeni nesil masaüstü işlemcilerini piyasaya sürmesine kısa bir süre kaldı. Bu süreçte anakart üreticilerinin de hazırlıkları sürüyor. Çarşamba, 12:20 25 Ekrem71 Haberin devamı »
Corsair Hydro Series H100i GTX soğutma performansı ile beğeni topluyor
Corsair Hydro Series H100i GTX soğutma performansı ile beğeni topluyor Corsair'in geçtiğimiz Şubat ayında duyurduğu Hydro Series H100i GTX hepsi-bir-arada işlemci soğutucusu, yavaş yavaş inceleme ortamlarına düşmeye başladı ve ilk izlenimler genelde olumlu yönde oluyor.Corsair'in 2009 yılında başlattığı Hydro Series hepsi-bir-arada soğutucu serisi yüksek performanslı s... Salı, 21:48 12 Ekrem71 Haberin devamı »
AMDGPU açık kaynak sürücü yazılımı olgunlaşmaya devam ediyor
AMDGPU açık kaynak sürücü yazılımı olgunlaşmaya devam ediyor AMD'nin Linux sistemlerindeki sürücüleri biraraya getirme ve yaygın kullanıma sunma amacıyla geçen yıl lanse ettiği AMDGPU sürücü paketi kendisini geliştirmeye devam ediyor.Bir süre önce AMD, yeni AMDGPU çekirdek sürücüsü için açık kaynak kodu ve gerekli kullanıcı alanı sürücü değişikliklerini yayım... Salı, 21:48 36 Ekrem71 Haberin devamı »
ASRock'dan sektörün ilk USB Type-C destekli mini bilgisayarı
ASRock'dan sektörün ilk USB Type-C destekli mini bilgisayarı Nokia N1 tablet modeli ile yavaş yavaş tüketici elektroniği pazarına girmeye başlayan USB Type-C bağlantısı sonrasında yeni MacBook ve LeTV One akıllı telefonlarında kendisine yer buldu. Salı, 21:27 2 Ekrem71 Haberin devamı »