TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 24646 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Microsoft'tan Raspberry Pi'ye rakip : Sharks Cove
Microsoft'tan Raspberry Pi'ye rakip : Sharks Cove Raspberry Pi ile başlayan minik geliştirici kartı tabanlı bilgisayar furyasına irili ufaklı pek çok firma dahil olurken, Microsoft da daha fazla seyirci kalamadı ve kendi geliştirici kartını piyasaya sürüyor.Sharks Cove adlı mini geliştirici kartı aslında hem donanım hem de fiyat açısından orta sevi... 17 saat önce 19 Ekrem71 Haberin devamı »
Logitech'den dünyanın en hızlı oyuncu faresi: G402 Hyperion Fury
Logitech'den dünyanın en hızlı oyuncu faresi: G402 Hyperion Fury Donanım dünyasının yakından tanıdığı isimlerden Logitech, dünyanın en hızlısı olarak lanse ettiği yeni oyuncu faresi G402 Hyperion Fury'i kullanıcıların beğenisine sundu.Tasarımsal olarak detaylarınaburadayer verdiğimiz G502 modeline oldukça benzeyen ve sağ el kullanımı ile FPS oyunlarına uygun olar... Dün (13:01) 7 Can Tunçer Haberin devamı »
Thermaltake yeni Water 3.0 Ultimate hepsi-bir-arada soğutucusunu duyurdu
Thermaltake yeni Water 3.0 Ultimate hepsi-bir-arada soğutucusunu duyurdu Güç kaynağı ve soğutma sistemleri ile yakından tanıdığımız Thermaltake, hem performans hem de sessizlik odaklı Water 3.0 Ultimate adlı hepsi-bir-arada soğutucu ünitesini duyurdu.360mm radyatöre ve düşük buharlaşma tüplerine sahip olan Water 3.0 Ultimate soğutucusu, Asetek tasarımını temel alan bir p... 2 gün önce (14:02) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Asustor AS-202TE NAS Video İnceleme
Asustor AS-202TE NAS Video İnceleme Bu videomuzda Asustor'un 2 disk kapasiteli ve medya oynatıcısı özelliğine sahip NAS cihazı AS-202TE'yi inceliyoruz. Pazartesi, 20:35 9 enderc Haberin devamı » 5897
Tt eSports'dan yeni bir oyuncu klavyesi daha: CHALLENGER GO
Tt eSports'dan yeni bir oyuncu klavyesi daha: CHALLENGER GO Thermaltake'in oyuncular için donanımlar hazırlayan alt markası Tt eSports, ürün gamına CHALLENGER GO isimli yeni oyuncu klavyesini eklediğini duyurdu.Geniş bilek destek bölümü, tasarımı ve mavi LED aydınlatma sistemiyle hem göze hitap eden hem de yüksek performans ile konfor sağlayabilen Tt eSports... Pazartesi, 11:30 11 Can Tunçer Haberin devamı »
Intel, güvenliği ön planda tuttuğu yeni SSD Pro 2500 ailesini tanıttı
Intel, güvenliği ön planda tuttuğu yeni SSD Pro 2500 ailesini tanıttı SSD çözümleri konusunda önemli ürünlere imza atan yongadevi Intel, güvenlik teknolojilerini ön planda tuttuğu yeni SSD Pro 2500 sürücü ailesini lanse etti.SSD Pro 2500 ailesinde hem 2.5 inçlik hem de M.2 formatında farklı kapasitelerde SSD modelleri yer alıyor. Cuma, 15:59 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Alienware, Bitcoin ile ödeme yapanlara ekstra indirim sağlıyor
Alienware, Bitcoin ile ödeme yapanlara ekstra indirim sağlıyor Elektronik para birimi Bitcion yeni bir destekçi daha kazandı. Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Dell, Bitcoin ödemesi yapacağını açıklamıştı. Şirket iştiraklerinden Alienware de ödeme metodu olarak Bitcoin kabul etmeye başladığını duyurdu. Cuma, 15:21 9 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
AMD 12 çekirdekli yeni bir Fusion işlemcisi hazırlıyor olabilir
AMD 12 çekirdekli yeni bir Fusion işlemcisi hazırlıyor olabilir Yakın zamanda yeni bir işlemci duyurmaya hazırlanan AMD, tanıtım faaliyetlerine devam ediyor. Cuma, 09:52 65 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Dünyanın en hızlı modemi: Asus DSL-ac68U'yu konuştuk
Dünyanın en hızlı modemi: Asus DSL-ac68U'yu konuştuk Asus tarafından dünyanın en hızlı modemi olarak lanse edilen DSL-ac68U'nun tüm detaylarını bu videomuzda konuştuk. Perşembe, 22:20 27 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 9988
Samsung yeni kablosuz erişim noktasını lanse etti
Samsung yeni kablosuz erişim noktasını lanse etti Bugünlerde sık sık bir mobil cihaz tanıtımı içerisinde gördüğümüz Samsung, arada da farklı segmentlere hitap eden ürünlerini tanıtmaktan da geri kalmıyor. Firma son olarak kablosuz bir erişim noktası tanıttı.Samsung Smart WLAN Security adını taşıyan kablosuz erişm noktası 802.11ac 5. nesil WiFi stan... Perşembe, 15:12 11 Ekrem71 Haberin devamı »