TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 31972 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Casper
Lenovo ve Razer oyuncu bilgisayarlarında devrim yapmayı amaçlıyor
Lenovo ve Razer oyuncu bilgisayarlarında devrim yapmayı amaçlıyor Sürekli daralma yaşayan bilgisayar pazarında oyuncu ekipmanları güvenli bir liman haline geldi. Tüketici ilgisini üzerinde tutmayı başaran oyuncu bilgisayarları segmenti için farklı projeler ortaya çıkmaya devam ediyor. Dün (23:00) 7 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD Zen mimarili ilk işlemciler gelecek yıl sonunda
AMD Zen mimarili ilk işlemciler gelecek yıl sonunda AMD'nin büyük önem verdiği ve üzerine adeta titrediği Zen işlemci mimarisi, gelecek yıl firmanın pazardaki en önemli silahı olacak. Dün (16:24) 29 Ekrem71 Haberin devamı »
Asus, gezegenin en hızlı GeForce GTX 980 Ti ekran kartını duyurdu
Asus, gezegenin en hızlı GeForce GTX 980 Ti ekran kartını duyurdu Zaman zaman özel günler hatırına sınırlı sayıda koleksiyon ürünü ekran kartlarına rastlıyoruz. Grafik kartı pazarında tam 20 yılını geride bırakan Asus, yıldönümü şerefine gezegenin en hızlı GeForce GTX 980 Ti ekran kartını piyasaya sürüyor. Dün (10:00) 29 Ekrem71 Haberin devamı »
Nvidia Gameworks teknolojisine dikkat çeken Rainbow Six fragmanı yayınlandı
Nvidia Gameworks teknolojisine dikkat çeken Rainbow Six fragmanı yayınlandı Ubisoft tarafından geliştirilen ve Nvidia grafik kartları için özel olarak optimize edilen Rainbow Six: Siege'e ait yen trailer yayınlandı. 2 gün önce (22:20) 15 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Turris Omnia ile en güvenli router evinizde
Turris Omnia ile en güvenli router evinizde Günümüzde veri güvenliği oldukça büyük bir önem sahip ve kullanıcılar farklı seviyelerde bu konuya duyarlılık gösteriyor. Genelde masaüstü ve mobil cihazlar için çeşitli güvenlik çözümlerinden faydalanıyoruz. 2 gün önce (18:20) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD Radeon R9 Fury X2 rekorları kırmaya geliyor
AMD Radeon R9 Fury X2 rekorları kırmaya geliyor AMD'nin sık sık dünyanın en hızlı ekran kartı olarak vurgu yaptığı çift grafik birimli AMD Radeon R9 Fury X2, test için mühendislik örneğini ortaklara dağıtıma başladı ve en erken gelecek ay itibariyle piyasayı sallamaya başlayacak.Gemini kod adlı Fury X2, Lisa Su'nun da üzerinde durduğu ve önem ver... 2 gün önce (12:00) 22 Ekrem71 Haberin devamı »
5 Dolarlık bilgisayar: Rasperry Pi Zero
5 Dolarlık bilgisayar: Rasperry Pi Zero Rasperry Pi bilgisayarları günümüzde standart bir bilgisayara göre mütevazı sayılan özellikler sunsalar da hem boyutları hem de fiyatları göz önünde bulundurulduğunda oldukça güçlü ürünler. Perşembe, 18:20 39 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Shuttle daha küçük Nano XPC serisini başlatıyor
Shuttle daha küçük Nano XPC serisini başlatıyor Her mekana ayak uydurabilen mini bilgisayarların arkasındaki isim olan Shuttle, Intel NUC ve Compute Stick gibi küçük bilgisayarların giderek daha fazla popüler olmaya başlamasıyla, XPC serisini Nano haline getiriyor.Shuttle XPC Nano serisi firmanın şimdiye kadar ki en küçük mini PC modellerine ev s... Perşembe, 12:30 4 Ekrem71 Haberin devamı »
G.Skill'den 4133MHz hızında DDR4 bellek modülleri
G.Skill'den 4133MHz hızında DDR4 bellek modülleri Hızlı ve yüksek performanslı RAM bellek ürünleri ile yakından tanıdığımız Tayvanlı G.Skill, profesyonellere yönelik olan ve 4133MHz hızlarına kadar ulaşabilen yeni bellek setlerini tanıttı.DDR4 standardı üzerinde şekillenen bellekler 8GB DIMM modülleri halinde 16GB ve 32GB olarak satışa sunulacak. Salı, 17:00 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Intel Broadwell-E işlemciler yaz aylarında geliyor
Intel Broadwell-E işlemciler yaz aylarında geliyor Intel'in bilgisayar tutkunları ve profesyonellere yönelik olarak geliştirdiği Extreme serisi işlemciler Broadwell mimarisine de geliyor. Pazartesi, 18:00 17 Ekrem71 Haberin devamı »