İLANDIR

Matrox'dan dünyanın ilk 9 ekran çıkışlı grafik kartı Sadece son kullanıcı ve sunucu pazarında değil yayıncılık ile reklamcılık gibi alanlarda da güçlü grafik kartlarına ihtiyaç duyuluyor. Hem Nvidia, hem de AMD'nin bu sektörlere yönelik farklı çözümleri yer alıyor. Dün (22:45) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Thermaltake kasa aksesuarlarını siz üretin Bilgisayar bileşenleri alanında lider firmalardan Thermaltake, kendi kasa aksesuarını tasarlamak isteyenlere yönelik önemli bir hizmet başlatıyor. Dün (19:00) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Sony, SSD pazarına giriyor Genelde mobil cihazları, müzik oynatıcıları ve sensör ürünleri ile tanıdığımız Sony, sessiz sedasız SSD sektörüne de adım atıyor. Aslında firma, üçüncü taraf üreticilerin SSD sürücülerini kullandığı taşınabilir depolama ürünleri piyasaya sürüyordu. 2 gün önce (19:20) 18 Ekrem71 Haberin devamı »
Intel en büyük müşterilerinden biri olan Google'ı kaybetmek üzere Bloomberg kaynaklı yeni bir rapora göre Intel, ileriye dönük olarak Qualcomm'un işlemcilerini destekleklemeyi düşünen en önemli müşterisi konumundaki Google'ı kaybetmek üzere. 2 gün önce (18:00) 16 Onur Seven Haberin devamı »
Sıvı soğutmalara taş çıkaran Thermalthake Frio Extreme incelemesi Thermalthake her segmente ürün yerleştirebilen yetenekli üreticilerden biri, soğutucular tarafında da aynı şekilde giriş seviyesi hava ve üst seviye sıvı soğutma çözümleri bulunuyor. Perşembe, 21:36 30 Burak Şolt Haberin devamı » 5154
Steven Spielberg sanal gerçekliğe özel bir film hazırlıyor Sanal gerçeklik cihazlarının en çok kullanılması beklenen alanlardan biri de filmler. Filmlerin içindeymiş gibi hissedeceğimizi düşününce bu teknoloji çok çekici geliyor. Perşembe, 16:00 6 Alkan Adakaner Haberin devamı »
OCZ Trion 150 SSD serisi satışa çıkıyor 100$ altında SSD ürünleri arayanlar için ideal bir alternatif olan Trion 100 SSD serisi, CES 2016 fuarında Trion 150 olarak yenilenmişti. OCZ'nin Trion 150 SSD serisi önemli bir fiyat avantajıyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Perşembe, 12:30 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Seagate, ürünlerindeki yüksek hata oranları nedeniyle dava edildi Üreticilerin, ürünlerini pazarlarken kullandığı ifadelere ve sloganlara çok dikkat etmesi gerekiyor zira bir süre sonra dava konusu olabiliyor. Çarşamba, 18:00 22 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD'nin 32 çekirdekli Zeppelin işlemcisi detaylanıyor AMD'nin bu yıl hem grafik hem de işlemci tarafında büyük hamlelerine şahit olacağız. Grafik tarafında Polaris mimarisi ile kendisine pazar payı arayacak olan AMD, işlemci tarafında da yeni nesil Zen mimarisine güveniyor. Çarşamba, 17:00 56 Ekrem71 Haberin devamı »
Donanım tabanlı grafik kartı sanallaştırması dönemi başlıyor Kurumların veya son kullanıcıların belirli ihtiyaçlar için farklı farklı bilgisayar alıp kullanması yerine, güçlü bir donanım üzerinde sanallaştırma yoluyla birden fazla sistem kurabilmesi giderek önem kazanmaya başladı ve Sanal Masaüstü Yapısı - VDI olarak adlandırılan bu alana pek çok firmanın kat... Salı, 09:40 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Donanım Videoları