Nvidia Haberleri

Etiket
Son dakika nvidia haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm nvidia gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
7 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
182 VİDEO 3.204 HABER 79 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 7 İÇERİK

Güncel Nvidia Haberleri 📰

Son dakika nvidia haberleri de dahil olmak üzere nvidia ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 182 video, 79 galeri ve 2943 adet nvidia haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 145 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

nvidia İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel nvidia haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Ekran kartı pazarı 2009’dan bu yana en büyük düşüşü yaşadı haberi ile AMD, eriyen RTX 4090 kartıyla dalga geçmeye devam ediyor haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 GeForce RTX 4090 satışları coştu iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Aralık ayında DLSS desteği kazanacak oyunlar açıklandı! başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Nvidia Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son nvidia haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Nvidia Hakkında 🟢

Nvidia Corporation (kısaca Nvidia; güncel stilize yazılışı NVIDIA, eski stilize yazılışları nVIDIA ve nvidia) Santa Clara, Kaliforniya merkezli bir teknoloji şirketidir. Oyunculara yönelik grafik işlemciler (GPU), ayrıca mobil cihazlar ve otomotiv pazarı için yongada sistemler (SoC) üretir. Şirketin ana grafik işlemci ürünleri ailesi olan GeForce, AMD'nin Radeon ürünlerinin doğrudan rakibidir. Nvidia, oyun endüstrisindeki varlığını SHIELD Portable, SHIELD Tablet ve SHIELD Android TV ürünleriyle genişletmiştir.

Nvidia, 2014'ten itibaren odak noktasını şu dört pazara hitap eden bir platform şirketi olmak olarak değiştirmiştir: oyun, profesyonel görselleştirme, veri merkezleri ve otomotiv.

Nvidia, GPU üretiminin yanı sıra, araştırmacılara ve bilim insanlarına, yüksek performans gerektiren uygulamaları verimli bir şekilde çalıştırabilecekleri paralel işlem yeterlilikleri sunmaktadır.

GeForce ve NForce ile başlayan yarı iletken piyasasındaki başarıları son dönemde PlayStation 3 ve Xbox gibi oyun konsollarına grafik işlemci üretmeleriyle devam etmiş ve bellek boyutları, işlem kapasitesi artmasıyla yenilikçi grafik çözümlere ihtiyaç duyan mobil cihazlar için tasarladıkları mobil GPU'lar ile sektöründeki en büyük markalardan olmuştur.

Nvidia hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim