Nvidia tabanlı ekran kartlarıyla tanınan Hollanda merkezli donanım üreticisi Point of View, Pine Trail kod adlı ikinci nesil Atom platformunu temel alan Mini-ITX anakartını duyurdu. 1.66GHz'de çalışan çift çekirdekli Atom D510 işlemcisinin güç verdiği anakart, NM10 çipsetini kullanıyor. Üzerinde iki adet DIMM slotu bulunan ve çift kanal DDR2 bellek desteği sunan anakart, işlemciye entegre GMA 3150 IGP'siyle geliyor.
Üzerinde bir adet PCIe x1 slotu bulunan anakart ile entegre grafik birimini yeterli bulmayan kullanıcılara harici ekran kartı kullanabilme fırsatı sunuluyor. Her ne kadar PCIe x1 ara birimini kullanan ekran kartı sayısı az olsa bile Point of View, anakartla birlikte bir adet GeForce G210 PCIe x1 anakart vermeye hazırlandığı da bildiriliyor. Üzerinde iki adet SATA-II portu bulunan anakart, Gigabit Ethernet ve 5.1 kanal ses desteğine de sahip.
Point of View yeni anakartkarıtyla birlikte Mobii miniPC D510 isimli bir de mini bilgisayar hazırladı. Detaylarını yukarıda verdiğimiz anakartın kullanıldığı sistem, 2GB bellek ve 320GB kapasiteli sabit disk ile geliyor. 8x hızında kayıt yapabilen DVD yazıcının yer aldığı sistem, tercihe bağlı olarak GeForce G210 ile alınabilecek ve bu sayede yüksek tanımlı (1080p) videolar için GPU tabanlı hızlandırma desteği de sunulacak.
Önümüzdeki günlerde satışa sunulacak yeni donanımlarla birlikte Point of View, PCIe x1 ara birimiyle uyumlu GeForce GT 220 ve GeForce GT 240 modellerini de lanse edecek.
Point of View, Mini ITX anakartlar için PCIe x1 ara birimiyle uyumlu GeForce G210 modelini de pazara sunacak.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.