Otomobil Haberleri

Gündem Maddesi
Son dakika otomobil haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm otomobil gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
8 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
172 VİDEO 8.947 HABER 1.908 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 31 İÇERİK

Güncel Otomobil Haberleri 📰

Otomobil Teknolojileri ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 385 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, Otomobil Teknolojileri dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 30 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 172 video, 1908 galeri ve 6866 adet Otomobil Teknolojileri haber içeriği bulunmaktadır.

Otomobil Teknolojileri İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Otomobil Haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Citroen Ami'ye yerli rakip: Ceryan seri üretime hazırlanıyor haberi ile Peugeot 2022'de ne kadar zam yaptı? 2022 Peugeot fiyat listesi haberi olmuştur. Ayrıca Otomobil Teknolojileri ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Volkswagen Passat Sedan, Türkiye'deki satış listesinden kalktı iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 Güneş enerjili otomobil seri üretime girdi başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika Otomobil Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Otomobil Teknolojileri Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son Otomobil Haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Son Dakika Otomobil Haberleri DonanımHaber’de 🚗

Güncel Otomobil Haberleri 2022

Otomotiv sektöründe her geçen gün onlarca gelişme yaşanıyor. Özellikle elektrikli ve otonom araçların gelişim göstermesiyle birlikte, otomobil sektörü bambaşka bir noktaya evrilmiş durumda. Bizler de DonanımHaber otomobil kategorisinde, otomotiv sektöründe yaşanan bu gelişmelerden anında haberdar olmanız için en yeni araba haberlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Bu bağlamda güncel araç haberlerini ekranlarınıza taşırken, şu konuları da özellikle ele almaya çalışıyoruz:

  • İkinci el otomobil haberleri
  • Sıfır araba haberleri
  • Otomobillerdeki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ile ilgili haberler
  • 2022 güncel otomobil kampanyaları
  • Otomobil fiyatlarıyla ilgili haberler
  • Yerli otomobil TOGG ile ilgili haberler
  • 2022 yeni otomobil modelleriyle ilgili haberler
  • Cumhurbaşkanının 2. el araba haberleri ile ilgili açıklamaları
  • Elektrikli otomobil haberleri
  • "2022'de hangi araçlar çıkacak? Yeni araba modelleri neler?" sorularına ilişkin içerikler

Formula 1 Haberleri

Otomobiller Hakkında 🚘

Otomobilin kurucusu, Fransız mühendis Nicolas Joseph Cugnot'idir.

Otomobil, yolcu veya yük taşımak üzere tasarlanmış, motorlu ve tekerlekli kara ulaşım aracı. Otomobil, yakıtla çalışan bir motor sayesinde hayvan gücü kullanılmadan, itmeden veya çekmeden hareket edebilen ve üzerindekileri de taşıyabilen bir taşıttır. Halk arasında -ve bundan sonra bu maddede de- "araba" olarak isimlendirilir ve bilinir.

Genel olarak otomobiller içten yanmalı motorlarla ve dört lastiğin dönmesiyle çalışır. Ancak 2001 yılı itibarıyla, hibrit motorlu otomobiller satılmaya başlamıştır. Elektrikle çalışan hibrit motorlar için şu an Amerika Birleşik Devletleri de başta olmak üzere, birçok ülke vergilerini minimuma indirmiş ve ücretsiz elektrik dolum istasyonlarını otoparklara ve benzincilere yerleştirmiştir.

3 teker üzerinde hareket edebilen arabalar da üretildi, ancak ortaya çıkan denge ve dayanıklılık sorununa bağlı olarak kullanışlı olamadığı için yaygınlık kazanamadı.

Otomobillerin tarihi hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Güncel Araba Fiyatları 💰

İkinci el otomobil haberlerinden sıfır araba haberlerine, güncel otomobil fiyatlarından ÖTV düzenlemelerine kadar 2022'de otomotiv dünyasında yaşanan tüm gelişmeler anbean DonanımHaber'de! İşte marka marka 2022 otomobil fiyatları:

Renault 2022 fiyat listesiDacia 2022 fiyat listesiCitroen 2022 fiyat listesiOpel 2022 fiyat listesiPeugeot 2022 fiyat listesi2022 Fiat Egea fiyat listesiFord 2022 fiyat listesiHyundai 2022 fiyat listesiKia 2022 fiyat listesiSkoda 2022 fiyat listesiSeat 2022 fiyat listesiHonda 2022 fiyat listesiToyota 2022 fiyat listesiVolkswagen 2022 fiyat listesiNissan 2022 fiyat listesi

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim