İOS Haberleri

Kategori
Son dakika ios haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm ios gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
38 VİDEO 5.048 HABER 82 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 10 İÇERİK

Güncel iOS Haberleri 📰

ios ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 252 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, ios dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 0 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 38 video, 82 galeri ve 4928 adet ios haber içeriği bulunmaktadır.

ios İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel iOS Haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Apple'dan iOS 16 ve iPadOS 16 güncellemesi için 5 yeni özellik haberi ile Acil yüklenmesi tavsiye edilen iOS 15.7.1 ve iPadOS 15.7.1 çıktı haberi olmuştur. Ayrıca ios ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Apple iOS 16.1 güncellemesi için çıkış tarihi verdi iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 DH iOS uygulaması gece moduna kavuştu! DH 2.0 yayında başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika iOS Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

ios Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son iOS Haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

iOS İşletim Sistemi Hakkında

iOS, Apple'ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir. 2007-2010 yılları arasında "iPhone OS" isminde idi.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim