Windows Haberleri

Etiket
Son dakika windows haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm windows gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
10 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
6 VİDEO 1.009 HABER 10 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 3 İÇERİK

Güncel Windows Haberleri 📰

Windows ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 51 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, Windows dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 4 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 6 video, 10 galeri ve 992 adet Windows haber içeriği bulunmaktadır.

Windows İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Windows Haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Microsoft 27 yıldır üzerinde çalıştığı özelliği kullanıma sundu haberi ile Microsoft, Windows kullanıcılarına reklamlarla eziyet edecek haberi olmuştur. Ayrıca Windows ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Windows 11’e geçiş yavaş ve benimsenme oranı çok düşük iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 Bir dönemin efsane uygulaması Winamp, NFT desteği kazandı başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika Windows Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Windows Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son Windows Haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Windows Hakkında

Microsoft Windows, kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir. İlk Windows 20 Kasım 1985 tarihinde satışa sunulmuştur.

Windows hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Windows işletim sistemiyle ilgili soru, tavsiye ve önerilerinizi forum.donanimhaber.com'daki windows forumları sayfasından paylaşabilirsiniz.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim