Girişim Haberleri

Kategori
Son dakika girişim haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), girişim hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
15 VİDEO 134 HABER 7 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 4 İÇERİK

Girişim Son Dakika Haberleri

Güncel Girişim Haberlerini Takip Edin 📰

En yeni Girişim Haberleri de dahil olmak üzere, Girişim ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz 7 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz.

DonanımHaber'in alanında uzman editörleri, Girişim dünyasında yaşanan son gelişmeleri aktarmak için haftada ortalama 0 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 15 video, 7 galeri ve 112 adet Girişim haber içeriği bulunmaktadır.

Girişim İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Girişim Haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Siz de 2024'teki son dakika Girişim Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Anlık Girişim Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni Girişim Haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri anbean bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son Girişim Haberlerini okuduktan sonra, Ekonomi ve Finans Haberleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Girişim Hakkında

Girişim bir pazar ihtiyacını giderme amacı taşıyan yenilikçi bir ürün, süreç veya servis sunan, genel olarak yeni kurulmuş ve hızlı büyüme gösteren bir müessesedir. Bir girişim genellikle hızlı bir şekilde ölçeklenebilir bir iş modeli ortaya çıkarmak için kurulan küçük bir işletme, ortaklık veya organizasyondur. Girişimler çoğu zaman internet, e-ticaret, bilgisayar, telekomünikasyon veya robotik gibi alanlarda yeni teknolojiler ortaya koyarlar. Tüm girişimler teknoloji alanında faaliyet göstermeseler de, "girişim" terimi 1990'lı yılların sonunda çok sayıda internet tabanlı şirketin kurulduğu Dot Com Balonu zamanında uluslararası yayılıma kavuşmuştur.

Girişim hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim