Apple Haberleri

Kategori
Son dakika apple haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm apple gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
145 VİDEO 8.731 HABER 131 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 33 İÇERİK

Güncel Apple Haberleri 📰

Apple ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 437 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, Apple dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 34 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 145 video, 131 galeri ve 8452 adet Apple haber içeriği bulunmaktadır.

Apple İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Apple Haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 iPhone 15 Pro'nun muhtemel tasarımı ortaya çıktı haberi ile iOS 16.1.2 güncellemesi yayımlandı! İşte yenilikler haberi olmuştur. Ayrıca Apple ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Apple, Çin’i pazarını domine ediyor. iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 Hamile bir kadın, 202 işlemci ve 9 iPhone: Çin'de garip bir olay başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika Apple Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Apple Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son Apple Haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

ABD'li teknoloji devi Apple ile ilgili tüm haberlerle birlikte tüm teknoloji haberlerini de Türkiye'nin en büyük ve en köklü teknoloji platformu donanimhaber.com'dan takip edebilirsiniz.

Apple Hakkında 🍏

Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer Inc., merkezi Cupertino'da bulunan; tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirket. En bilinen donanım ürünleri Mac serisi bilgisayarlar, iPod müzik çalar, iPhone akıllı telefon, iPad tablet bilgisayar ve Apple Watch adlı akıllı saattir. Yazılımları arasında ise macOS ve iOS işletim sistemleri, iTunes medya tarayıcısı, Safari internet tarayıcısı ile iLife ve iWork paketleri yer almaktadır. Şirket 1 Nisan 1976 yılında kurulmuş ve 3 Ocak 1977’de Apple Computer, Inc. adıyla anonim şirket haline gelmiştir. İsminde yer alan "Computer" (Bilgisayar) kelimesi 9 Ocak 2007'de iPhone tanıtımıyla birlikte tüketici elektroniğine yönelimlerini yansıtması amacıyla kaldırılmıştır.

Apple hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Apple ile ilgili soru, tavsiye ve önerilerinizi forum.donanimhaber.com'daki Apple forumları sayfasından paylaşabilirsiniz.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim