İPad Haberleri

Kategori
Son dakika ipad haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm ipad gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
66 VİDEO 2.131 HABER 24 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 5 İÇERİK

Güncel iPad Haberleri 📰

iPad ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 107 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, iPad dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 0 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 66 video, 24 galeri ve 2041 adet iPad haber içeriği bulunmaktadır.

iPad İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel iPad Haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Apple'dan iOS 16 ve iPadOS 16 güncellemesi için 5 yeni özellik haberi ile Acil yüklenmesi tavsiye edilen iOS 15.7.1 ve iPadOS 15.7.1 çıktı haberi olmuştur. Ayrıca iPad ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Avrupa Birliği Apple'a bir yaptırım daha getiriyor iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 YouTube’un iPhone ve iPad'de yaşadığı çökme sorunu giderildi başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika iPad Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

iPad Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son iPad Haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

iPad ile ilgili soru, tavsiye ve önerilerinizi forum.donanimhaber.com'daki iPad forumları sayfasından paylaşabilirsiniz.

iPad Air 2022 özellikleri
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim