Oyun Konsolları Haberleri

Kategori
Son dakika oyun konsolları haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm oyun konsolları gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
3 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
44 VİDEO 1.400 HABER 41 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 6 İÇERİK

Güncel Oyun Konsolları 📰

Oyun Konsolları ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 70 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, Oyun Konsolları dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 6 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 44 video, 41 galeri ve 1315 adet Oyun Konsolları haber içeriği bulunmaktadır.

Oyun Konsolları İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Oyun Konsolları içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Microsoft, Call of Duty'nin Xbox Game Pass'e geleceğini onayladı haberi ile Microsoft’tan rakibine önemli çağrı haberi olmuştur. Ayrıca Oyun Konsolları ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Sony: Activision’un satılması oyun ekosistemini tehdit ediyor iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 PS5 için ödüllü PlayStation turnuvaları başlıyor başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika Oyun Konsollarıni kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Oyun Konsolları Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son Oyun Konsollarıne göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Popüler oyun konsollarıyla ilgili gelişmeleri takip etmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim