Oyun Konsolları Haberleri

Kategori
Son dakika oyun konsolları haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm oyun konsolları gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
14 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
44 VİDEO 1.397 HABER 41 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 10 İÇERİK

Güncel Oyun Konsolları 📰

Oyun Konsolları ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, içerisinde bulunduğunuz 70 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz. DonanımHaber editörleri, Oyun Konsolları dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere aktarmak için haftada ortalama 8 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 44 video, 41 galeri ve 1310 adet Oyun Konsolları haber içeriği bulunmaktadır.

Oyun Konsolları İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Oyun Konsolları içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Microsoft, Call of Duty'nin Xbox Game Pass'e geleceğini onayladı haberi ile Xbox Game Pass için ücretsiz Apple Music kampanyası başladı haberi olmuştur. Ayrıca Oyun Konsolları ile ilgili en çok yorum alan içerik 💬 Xbox, Sony’ye Call of Duty için 10 yıllık anlaşma teklif etti iken, bu kategoriye ilişkin en güncel gelişmelere ise 🆕 Sony: Activision’un satılması oyun ekosistemini tehdit ediyor başlıklı haberde yer verilmiştir.

Siz de 2022'deki son dakika Oyun Konsollarıni kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Oyun Konsolları Kategorisiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son Oyun Konsollarıne göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Popüler oyun konsollarıyla ilgili gelişmeleri takip etmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim