Blockchain Haberleri

Kategori
Son dakika blockchain haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), blockchain hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 259 HABER 2 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 3 İÇERİK

Blockchain Son Dakika Haberleri

Güncel Blockchain Haberleri Takip Edin 📰

En yeni Blockchain Haberleri de dahil olmak üzere, blockchain ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz 13 sayfalı bu kategoriden takip edebilirsiniz.

DonanımHaber'in alanında uzman editörleri, blockchain dünyasında yaşanan son gelişmeleri aktarmak için haftada ortalama 0 içerik oluşturmaktadır. Ayrıca şimdiye kadar ise bu kategoriyle ilişkilendirilmiş 3 video, 2 galeri ve 254 adet blockchain haber içeriği bulunmaktadır.

blockchain İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Blockchain Haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Siz de 2023'teki son dakika Blockchain Haberlerini kaçırmamak için bu kategoriye abone olarak, hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamamız üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Anlık blockchain Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni Blockchain Haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri anbean bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son Blockchain Haberlerini okuduktan sonra, Yapay Zeka Haberleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Blockchain (Blok Zinciri) Hakkında ⛓

Blok zinciri, blokzincir ya da özgün İngilizce tabirle blockchain, kriptografi kullanılarak bağlanan ve güvenli hale getirilen, bloklar adı verilen, sürekli büyüyen bir kayıt listesidir.

Blok zinciri 2008 yılında Satoshi Nakamoto tarafından kripto para bitcoin'de, kamu işlem defteri olarak kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bitcoin kripto parası, güvenilir bir otorite veya merkezi sunucuya ihtiyaç duymadan double spending problemini çözen ilk dijital para birimidir. Bitcoin tasarımı, sonraki diğer uygulamalar için ilham kaynağı olmuştur.

Blockchain hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Metaverse arsa nasıl alınır?Popüler metaverse coinler
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim