Anlık Bildirim

Sony MV-700HR ; Araç içi multimedya merkezi (DVD, DivX, MP3, JPEG)

Araç modifikasyonu gittikçe daha çok kişinin ilgisini çekmekte. Bazı kullanıcılar aracın dış görünüşü bazıları motoru ile ilgili modifikasyonlar yapmaktalar. Ama güzel bir aracın dış görünüşü ve motoru kadar iç tasarımıda oldukça önemli. Araç içi ses sistemleri popülerliklerini artık araç içi görüntüleme sistemlerine bırakmış durumdalar. Araç içerisinde aracı kullanandan daha çok yolcular için düşünülmüş bu sistemlerle uzun yolculuklar sorun olmaktan çıkıyor.

Sony tarafından piyasaya sürülen MV-700HR, araç içinde kullanılmak üzere dizayn edilmiş portatif bir DVD Player. Cihaz DVD+-R/RW, CD -R medyalarla uyumlu. MV-700HR, DVD filmlerin yanı sıra DivX ve MP3 dosyalarınıda okuyabilmekte. 120 derece görüş açılı 7'' lik bir ekrana sahip olan cihaz istenirse elde portatif olarakta kullanılabilmekte. Beraberinde gelen ara donanımla istenirse araç ses siteminide bağlanabiliyor. Ayrıca S-Video girişi sayesinde oyun konsolu, kamera yada benzeri harici video kaynaklarıda bağlamak mümkün.

Sony MV-700HR'yi her ne kadar araç içi donanım sınıfına soksada cihaz portatif yapısı ile ev ve mobil kullanıma uygun. Beranerinde ev kullanımı için bir adaptör gelen cihaz Sony MV-100BAT pil kullanıldığında 3 saate kadar mobil çalışabilmekte. Araç içinde enerjisini 12V çakmak adaptörü ile sağlamakta. Üzerindeki Sony Memory Stick yuvası sayesinde Memory Stick'de bulunan MP3 dosyalarını çalabilmekte ve dahada önemlisi hafıza kartı içerisindeki resimleri görüntüleyebilmekte. Tatilde çektiğiniz resimler dönüş yolunda izlemek bile vaktin hızlıca geçmesine yetecektir.

Sony MV-700HR ; Araç içi multimedya merkezi (DVD, DivX, MP3, JPEG)

Gümüş ve siyah renklerde piyasadan temin edebileceğiniz MV-700HR kızıl ötesi ile haberleşen kulaklıklara destek vermekte. Araç içerisinde kızıl ötesi haberleşmeyi kesintiye uğratabilecek ara engeller olmadığı için kulaklıklar pek sorun yaratmayacaklardır. Radyo sinyalleri ile haberleşseler daha iyi olurdu fakat firma araç radyosunun etkilenebileceğini düşünerek bu yolu seçmiş olabilir.

Araçta koltuk arkasına monte etmek için beraberinde basit bir düzenek gelen cihazın hırızlardan korumak için basit bir hareketle sökmek veya kullanıcılacağı zaman tekrar geri takmak mümkün. DVD ve MP3 dosyalarını çalabilmesinin yanında DivX oynatıyor olması, 16:9 7'' lik LCD ekranı çok amaçlı yapısı ile Sony MV-700HR bir çok kişinin arabasında görmek isteyeceği bir ürün. Fiyatı üreticiye ve özellikleri bakınca oldukça düşük kalmakta MV-700HR yurtdışında 350 avro civarı bir fiyatla satılmakta.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim