Anlık Bildirim

Vodafone'dan "Blackberry® Presenter" ile Kolay ve Etkileyici Sunum

Oy Ver

Türkiye'de ilk kez

Vodafone'dan "Blackberry® Presenter" ile Kolay ve Etkileyici Sunum

Vodafone küresel gücünü ve bilgi birikimini kullanarak en son teknoloji ve cihazları Türkiye'ye getirmeye devam ediyor. Profesyonellerin hayatını kolaylaştıran "BlackBerry® Presenter", projeksiyon cihazına takıldıktan sonra Bluetooth üzerinden BlackBerry® akıllı telefonlar ile iletişime geçiyor ve telefonda yüklü olan PowerPoint sunumu perdeye ya da monitöre aktarıyor.

 

Mobil iletişimin dünya lideri Vodafone, küresel bilgi birikim ve gücü ile Türkiye'de bir ilke daha imza attı. En ileri teknoloji ve  cihazları Türkiye'ye getiren Vodafone şimdi de "BlackBerry® Presenter"ı profesyonellerin hizmetine sunuyor.

 

BlackBerry® Presenter, projeksiyon cihazına takıldıktan sonra Bluetooth yoluyla BlackBerry® akıllı telefonlar ile irtibata geçiyor ve telefonda yüklü PowerPoint sunumu anında perdeye ya da monitöre aktarıyor. Türkiye'ye ilk kez Vodafone tarafından tüketicilerin beğenisine sunulan cihaz bir çok avantaj sunuyor.

Kolay kullanım, etkileyici sunum

Kullanımı çok kolay olan BlackBerry® Presenter'dan yararlanmak için projeksiyon cihazına ya da monitöre takmak yeterli. Bunun ardından BlackBerry® telefonunda "sunum" modu seçiliyor ve sunum başlıyor. BlackBerry®  Presenter karmaşık kurulum ve ayarlamalar gerektirmiyor. Üstündeki tek düğmeden cihazı kapatmak veya yeni bir sunum için yeniden başlatmak mümkün.

Hafızası 100 sunum sayfasına ulaşabilen, 24 animasyonu destekleyebilen BlackBerry® Presenter ile istendiği takdirde sunum sayfası geçişi için belli bir zaman ayarı yapılabiliyor. Böylece sunum kendi kendine akıyor.

Cihazın sunduğu bir başka avantaj ise "freeze" yani dondurma özelliği. Bu özellik ile belirli bir sunum sayfası dondurulabiliyor. Onun arkasından daha ilerideki başka bir sayfa kullanılmak istendiği takdirde, sunumu yapan kişi telefonda istediği slaydı buluncaya kadar daha önce dondurulan sunum sayfası perdede kalıyor. Aranan sunum sayfası bulununca, "unfreeze" özelliği ile tekrar başlatılan sunum bu sayfadan devam ediyor.

Ayrıca sunumdaki sayfalara ilgili olarak alınan notlar da telefon üzerinde görülüyor. Böylece sunumu yapan kişinin dikkati dağılmadan sunuma devam edebiliyor.

BlackBerry® Presenter bütün Vodafone Cep Merkezlerinde KDV dahil 399 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim