Anlık Bildirim

İncehesap.com Beşiktaş JK’nın Esports Takımının Resmi Sponsoru oldu

E-ticaret alanında hizmet veren incehesap.com ile Sspor kulüpleri arasında dünyada ilk Espor şubesini kuran BEŞİKTAŞ JK’nın Esports Takımı ile e-ticaret alanında hizmet veren incehesap.com arasında...
E-ticaret alanında hizmet veren incehesap.com ile Sspor kulüpleri arasında dünyada ilk Espor şubesini kuran BEŞİKTAŞ JK’nın Esports Takımı ile e-ticaret alanında hizmet veren incehesap.com arasında sponsorluk sözleşmesi imzalandı. League of Legends, Zula, PUBG ve FIFA branşlarında mücadele eden BEŞİKTAŞ JK’nın Esports takımının resmi sponsoru olan incehesap.com, sporcuların en yüksek seviyede mücadele edebilmesi için takımlara destek verecek.

Sportif anlamda başarılı bir sezonu geride bırakan, ve 2020 yılında da 4 farklı oyunda mücadele eden BEŞİKTAŞ JK’nın Esports takımı, sponsorluklarla da güçlenmeye devam ediyor.
Gaming ve PC ürün grubundan dananım ihtiyaçlarına, mobil cihazlardan ev elektroniğine kadar geniş bir ürün yelpazesinde hizmet sunan online alışveriş sitesi incehesap.com, BEŞİKTAŞ JK Esports Takımı’nın yeni sponsoru oldu.

Her branşta güçlü işbirliklerine imza atmaya devam edeceğiz

BEŞİKTAŞ JK Espor sorumlusu Fırat Fidan “‘Beşiktaş, espor branşına yatırım yapan dünyadaki ilk spor kulübü ve takımlarımız kurulduğu günden bugüne uluslararası müsabakalarda hem kulübümüzü hem de ülkemizi başarıyla temsil ediyor. BEŞİKTAŞ JK olarak diğer branşlarımızda olduğu gibi espor alanında da güçlü işbirliklerine imza atıyoruz. E-ticaret alanında 12 yıldır tüketicilerine hizmet veren incehesap.com ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği ile 2015’ten bu zamana kadar hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok başarı elde eden takımımızın bu yıl da önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz. İncehesap.com’a kulübümüze verdikleri destek için teşekkür ederiz”’ dedi.


Hedefimiz Türkiye’de Oyun Dünyası’nın gelişimine katkı sağlamak

İncehesap.com Genel Müdür Yardımcısı Osman Özdemir: “ Kuruluşundan bu yana esporculara ve profesyonel gamer’lara verdiği destek ile Türk Oyun Dünyasının gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen şirketimiz; bizlerle aynı misyonu taşıyan ve bu doğrultuda dünyada espor alanında büyük yatırımlar yapan ilk geleneksel spor kulübü olan Beşiktaş Espor’u destekleme kararı aldı.
Özellikle PC Grubu ürünlerin, Hazır Sistemlerin ve Gaming Ekipmanların satışlarında Türkiye’nin öncü online alışveriş siteleri arasında yer alan incehesap.com olarak, 2019 yılında başladığımız Gaming Gecesi etkinliklerinde de oyuna gönül vermiş gençlerimizin temel oyun ihtiyaçlarını, olabildiğince uygun fiyatlara sunuyoruz. Şirketimizin gamer’lar ile kurduğu güçlü bağ sayesinde, tedarikçi – müşteri ilişkisinden ziyade, birlikte geniş bir aile olmayı hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim