CeBIT Hannover 2009 fuarının en hareketli standlarından birine de bellek ve depolama çözümleri dünyasının iddialı isimlerinden OCZ sahip. Firma fuar alanında daha önce videosunu yayımladığımız 1TB kapasiteli ZDrive sürücüsü ve yüksek performans vaat eden çok sayıda yeni SSD modelinin yanı sıra netbook dünyasına adım atacağı Neutrino isimli Neutrino isimli ultra-taşınabilir dizüstü bilgisayarını tanıtıyor.
OCZ yeni netbook için iki farklı varyasyon hazırlıyor. Bunlardan ilki DIY yani "Kendin Yap" formundaolacak. Bu versiyonda kullanıcılar bellek ve sabit disk kapasiteleri başta olmak üzere netbook sistemin sistem özellklerini bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda konfigüre edebilecekler. Yüksek performans meraklıklarını temel alan diğer mode ise görünüşe bakılırsa 256GB'lık yüksek kapasiteli SSD modeliyle öne çıkacak gibi görünüyor.
Intel platformunu temel alan ve 1.6GHz'de çalışan Atom işlemcisine yer verilen sistemlerde 1024x600 piksel çözünürlüğünü destekleyen 10" LED backlit ekran kullanılıyor. 2GB'a kadar bellek, 256GB'a kadar sabit disk veya SSD gibi seçeneklerin sunulacağı sistemlerin grafik alt yapısını ise DirectX 9 destekli GMA 950 çözümü üstlenecek. 4 hücreli pil ile desteklenen sistemler Windows XP veya gOS/Ubuntu işletim sistemleriyle tercih edilebilecek. Neutrino serisi netbook modellerini önümüzdeki aylarda kullanıma sunulması bekleniyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.