Anlık Bildirim

Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları

Dünyanın en büyük uygulama marketlerinden Apple App Store'un farklı kategorileride indirime giren veya ücretsiz yapılan birbirinden faydalı uygulama ve oyun fırsatları.
Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları
 
Apple'ın bünyesinde 1.5 milyondan fazla uygulama ve oyun barındıran marketi App Store, her gün indirime giren ve ücretsiz yapılan birçok uygulama ile iOS ve OSX kullananlara güzel avantajlar sağlıyor. Günlük olarak yayınlanacak olan bu haberimiz içerisinde ise bu doğrultuda seçtiğimiz önemli fırsatlar yer alıyor.
Uygulama / Oyun:
  • MIXIMAL (Eski fiyat: 6 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için daha çok çocuklar hitap eden bir uygulama. Amaç farklı hayvanları harmanlayarak eğlenceli sonuçlar sağlamak.
  • Grades 3 (Eski fiyat: 6 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için Apple tasarım ödüllü uygulama. Öğrencileri hedefleyen çözüm ile daha düzenli bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz.
  • Super PhotoCut (Eski fiyat: 60 TL - Yeni fiyat: 0,59 TL): Mac için fotoğraflardan belirlenen objelerin çıkartılmasına imkan tanıyan gelişmiş uygulama. Montaj yapanlar mutlaka göz atmalı.
  • HQ Photo Enlarger (Eski fiyat: 30 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Mac için ufak boyutlu fotoğrafların kalite sorunu olmadan büyütülmesi için hazırlanan faydalı uygulama.
  • DiskKeeper (Eski fiyat: 12 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Mac için sistem hakkında detaylı bilgiler sağlayan ve gereksiz dosyaları temizleyerek performans artışı sağlayan uygulama.
Not: Uygulama ya da oyunlara ulaşmak için isimleri üzerine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar geliştiriciye bağlı olarak gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim