Anlık Bildirim

LetterGlow, yeni sürümüyle artık çok daha güçlü

Çektiği fotoğrafları yazılar ile süslemek isteyenler için artık yeni LetterGlow uygulaması hiç olmadığı kadar iyi bir çözüm ortaya koyuyor. iPhone uyumlu uygulamanın detayları haberimizde.
The Lens Lab tarafından uzun süredir geliştirilen tasarım / fotoğraf uygulaması LetterGlow, yeni sürümüyle Apple App Store üzerindeki yerini aldı.
Yeni haliyle eskiye oranla çok daha güçlü bir çözüm haline gelen LetterGlow, temel olarak kişilerin çektikleri fotoğraflar üzerine birçok farklı tarzda yazılar eklemesine imkan tanıyor. Bu altyapı ile fotoğrafın anlatmak istediklerini güçlendirebilen uygulama, bünyesinde 300'den fazla grafik elementi taşıyor ve çalışmaları kaydederek daha sonra düzenleme yapılmasına izin verebiliyor.
Genel olarak oldukça hızlı çalışan LetterGlow ile hazır şablonlar kullanılabiliyor ve kişiler iCloud Drive ya da Dropbox üzerinden istedikleri her türlü içeriği uygulama içerisine dahil edebiliyor. Hazırlanan tasarımları diğer fotoğraflara da uygulayabilen yaratıcı uygulama, katmanlı kullanım süreciyle de boyundan büyük işler gerçekleştirebiliyor.
7,99 TL fiyat etiketiyle satılan LetterGlow uygulamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 


Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim