Anlık Bildirim

En sessize doğru gelişme 14 Cm fanlı güç kaynağı

Bildiğiniz gibi ne kadar büyük fan o kadar düşük devirde o kadar yüksek hava akımı demek anlamına gelmekte. Geçen yaz piyasaya sürülen FSP tarafından üretilen 12 Cm'lik fanlı güç kaynakları oldukça popüler olmuş ve sessiz kullanıcıların seçimi olmuştu zira yük altında bile güç kaynağı diğer markalarınkine göre daha az ses çıkartıyordu.

Şimdi ise 14 cm'lik fanlı güç kaynakları daha düşük devirler ile sınıra kadar geldiler. Zira zaten bir güç kaynağına sığdırlabilecek en yüksek miktar bu. Fan tabii sıcaklık kontrollü ve sadece yük altında yüksek sıcaklıklara erişildiğinde hızlanmaya başlıyor ama büyük olduğundan diğer modellere göre daha az ses çıkarması ihtimal.

Çeşitli renkleri (Kırmızı, mavi, yeşil) bulunan ve maksimum 450 watt olan modeli ile 12Volt'ta 27 Amper verebiliyor. Bu arada bu kasa fanı standart dış tarafa doğru bakan fanlara göre bir avantajıda fanın kasa içine bakar olması ve sesi dışarıdan çok içeriye vermesi. Böylece kasa içinde dağılan ve emilen ses sizi daha da az rahatsız ediyor.

Son olarak güç kaynağının materyalininde yüksek ısı dağıtımı yapabilen ve soğutmaya katkısı olan Alüminyumdan yapıldığınıda belirtmek gerek.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim