Anlık Bildirim

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı için geri sayım başladı

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı, 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde ve online ortamda düzenlenecek. Dijital teknolojinin yıldızları bir araya gelecek.

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı için geri sayım başladı Tam Boyutta Gör

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı, 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde fiziksel ve online olarak ziyaretçilernii ağırlayacak. Fiziksel etkinliklerin İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleneceği fuara katılımcı olmak için mesafeler engel değil. Stantları, konferansları ve tüm etkinlikleri online olarak ziyaret edebilirsiniz.

Mobilefest için hazırlanan sanal stant teknolojisi sayesinde online fuar deneyimi başka bir boyuta taşınıyor. Firmalar sanal stantlarında ürünlerini ve hizmetlerini online olarak sergileyebiliyor. Ziyaretçiler, sanal stantları ziyaret ederek firma yetkilileri ile görüntülü veya yazılı olarak sohbet gerçekleştirebilecek.

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı için geri sayım başladı Tam Boyutta Gör

Mobilefest 2021’de 5G, akıllı şehirler, IoT, sağlık, mobilite, yapay zeka, bulut bilişim, siber güvenlik ve yazılım teknolojileri başta olmak üzere dijital teknolojilerin tamamı ön planda olacak. Dijital dönüşümü hedefleyen firmalar, teknoloji geliştiricileri, hizmet ve teknoloji sağlayıcıları bir araya gelecek. Girişimciler ile yatırımcılar buluşacak. Firmalar, yeni iş birlikleri için fırsatlar yakalayacak. Fuara yerli firmaların yanı sıra küresel firmalar ve ünlü isimler de katılacak.

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı için geri sayım başladı Tam Boyutta Gör

Fuara teknoloji alanında lider ülkelerden Çin, Almanya, Singapur ve Güney Kore’den çeşitli teknoloji firmaları katılacak. Katılımcı listesi henüz açıklanmadı. 2019 yılındaki Mobilefest etkinliğine Google, Gameloft, Unilever, Pepsico, Tencent, Rollic Games, Nomadic Minds, 101 Blockchains, Adidas ve önde gelen çeşitli firmalardan konuşmacılar katılmıştı. DonanımHaber olarak bizler de Mobilefest’e medya sponsorluğu desteği veriyoruz.

Mobilefest hakkında daha fazla bilgi ve katılımcı başvuruları için:

https://www.mobilefest.net

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim