Buzdolabı sistemi ile soğutma dünyanın en iyi soğutma sistemi olmaya devam ederken en ünlü ve en çok pazar payına sahip nVentiv firması iki farklı versiyon ile tekrar kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Hala Mach II adı korunmuş zira ana hatları korunurken GT modeli üzerinde ince ayar çekilmiş ama bu ince ayar o kadar iyi ki işlemci çalışmazken sistemi -50 °C yerine -65 °C'da açabiliyor. Bunun dışında boot öncesi soğutma için geçen zaman kısalırken boot ettiği sıcaklık dahada düşürülmüş.
nVentiv bu çıkartığı iki harfli modelleme sistemi ile ST'yide özelliklerinin bazıları eklenmemiş ve fiyatıda hesaplı bir ürün olarak tanıtıyor ki yarı fiyatı ile GT'den çok daha mantıklı bir seçim. Ancak ST modeli GT gibi ince ayar çekemediğinden eski düz Mach II ile aynı teknik özelliklere sahipken USB portu ile bağlanma, LCD ön ekran gibi lükslerden arındırılmış. ST'nin fiyatı 580$ iken GT'nin fiyatı 970$ civarı.
Bu modellerin performansları hakkında bilgi vermek gerekirse Mach II'de bir Athlon XP-M 2500+ Mobil bir işlemciyi 3 Ghz civarında çalıştırabilme ihtimalini yüksek bunun dışında Athlon 64'leri 2.7 Ghz'de yapılabiliyor. Yeni çıkan GT modeli için ise Cebit'te 5 Ghz'de çalışan bir 3.2E yani Prescott bir işlemci tanıtıldı. Bu işlemci için uygulanan ısı -40 °C iken işlemci yüzeyi -20 °C'da idi. Daha önceki nVentiv hakkında haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.