Anlık Bildirim

6'lı Güç kaynağı karşılaştırması

Avrupa kaynaklı bir web sitesi 6 farklı güç kaynağını özellikleri, sessizliği ve verdiği voltaj değerlerinin sapma oranlarına göre incelemiş.

Bu güç kaynakları Antec TrueBlue 480W, Enermax EG365AX-VE(G), Zalman ZM400A-APF, AOpen FSP350-60PN (PF), Levicom 450W ve Levicom 550W ülkemizde de bu güç kaynaklarından bazıları bulunuyor. Aralarında en sessizi radikal tek 120 mm'lik fan ile Aopen modeli olmuş. Bu modelin fanı direkt dışarı bakar şekilde yerleştirilmediğinden ses seviyesi inanılmaz bir şekilde düşmüş.

En şık gözüken doğal olarak Antec'in mavi fanlı modeli olumuş. Dikkat çekilen olaylardan birisi çoğu 400 Watt ve üstünün şişirme olduğu, çünkü bu ürünler aslında +5 V hattını güçlendirip diğer hatlarda büyük bir değişim içermiyorlar. Yazarında tavsiye ettiği gibi tek başına bir buzdolabı sisteminin 17 Amper istediği düşünülürse ve Amd'nin 15 A'de ısrarlı olduğuda katılırsa bu artışların düzgün olması gerek.

Teste katılan ürünler arasında ısıya duyarlı 3 fanlı modelden tek fanlı modellere kadar çok ilginç ürünler var. Aşırı yüklenme testinde ise en iyi voltaj değerlerini tartışmasız Zalman vermiş diğerlerinin değerleri genelde düşük çıkmış. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim