Anlık Bildirim

Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları

Dünyanın en büyük uygulama marketlerinden Apple App Store'un farklı kategorileride indirime giren veya ücretsiz yapılan birbirinden faydalı uygulama ve oyun fırsatları.
Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları
 
Apple'ın bünyesinde 1.5 milyondan fazla uygulama ve oyun barındıran marketi App Store, her gün indirime giren ve ücretsiz yapılan birçok uygulama ile iOS ve OSX kullananlara güzel avantajlar sağlıyor. Günlük olarak yayınlanacak olan bu haberimiz içerisinde ise bu doğrultuda seçtiğimiz önemli fırsatlar yer alıyor.
Uygulama / Oyun:
  • File Manager Pro App (Eski fiyat: 15 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için dosya yönetimi için hazırlamış gelişmiş yönetim uygulaması.
  • nPlayer (Eski fiyat: 27 TL - Yeni fiyat: 12,99 TL): iOS için video oynatımı noktasında görev yapan gelişmiş bir medya uygulaması.
  • EpicWin (Eski fiyat: 6 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için hayatınızı daha eğlenceli hale getiren uygulama. Örneğin belirlediğiniz çöpü at ya da spor yap gibi şeylerle oyun benzeri puanlar kazanabilirsiniz.
  • Word² (Eski fiyat: 6 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için kelime bulma üzerine kurulmuş bir zeka oyunu.
  • Ghosts of Memories(Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: 2,69 TL): iOS için ilginç grafikleriyle dikkat çeken macera odaklı puzzle oyunu.
Not: Uygulama ya da oyunlara ulaşmak için isimleri üzerine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar geliştiriciye bağlı olarak gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim