Anlık Bildirim

Zalman CNPS6000Cu Soğutucu İncelemesi

3
Zamanla daha çok soğutmak için klasik soğutucu türlerinin yeni işlemcilere yetişebilmesi için devamlı yaptıkları ses kirlilikleri arttı. Günümüzde normal bir fan 36 dBA (desibel) ses yaymakta ve bu gürültü sınırlarını rahatça aşmakta. Bir çok insan yeni aldıkları bilgisayarlarının bu kadar çok ses çıkarmasından dolayı rahatsız olmuş durumdalar. Bu soğutucu ise sadece 20 dBA ses çıkarmakta ve nerdeyse aynı soğtutmayı gerçekleştirebilmekte. Bu başarısını ise yeni Çiçek tarzı soğutucu mimarisine borçlu.

Teste katılan diğer soğutuculardan biraz daha düşük performans göstersede yukarı doğru açılan ince bakır kaplama iğneleri ile inanılmaz bir yüzey alanına sahip ve aynı çok daha sessiz çalışmakta.

Fiyatı 45$ civarı ama size sunduklarını göz önüne alırsanız ve bana inanın yeni aldığınız bilgisayarın eskisiden çok daha fazla ses çıkartarak başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız bu fiyat çok normal bir fiyat. Ağırlığı ise 492 gram yani ısı emme kapasitesi bile oldukça yüksek. Zalman firmasının son ürünü ve eskilerinden çok daha iyi. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim