Anlık Bildirim

8. Boğaziçi Marka Zirvesi'ne sayılı günler kaldı

Bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek Boğaziçi Marka Zirvesi'nde lider markaların zirvedeki isimleri ağırlanacak. Etkinlikte oturum aralarında da sürpriz aktiviteler ve çekilişler olacak.

8. Boğaziçi Marka Zirvesi'ne sayılı günler kaldı Tam Boyutta Gör

Türkiye’nin önde gelen pazarlama etkinliği Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. "Fly Me to the Top" mottosuyla her sektöre zirvedeki isimlerle temas edecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi’nde katılımcılar etkinlik sonunda “Katılım Sertifikası” almaya da hak kazanacaklar.

KİMLER KATILACAK?

Boğaziçi Marka Zirvesi’nde lider markaların zirvedeki isimleri ağırlanacak. Bu doğrultuda Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Gazeteci Selçuk Tepeli, LEGO Pazarlama Direktörü Tuna Canatar, Acun Medya Yönetim Kurulu Üyesi İrem Kanan başta olmak üzere alanında uzmanlaşmış, duayen isimler katılımcılarla buluşacak. Diğer isimleri takip etmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

NE ZAMAN/NASIL GERÇEKLEŞECEK?

8. Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.Katılımcılara giriş bilgileri mail yoluyla iletilecek. Günde 8 oturumun olacağı etkinlikte oturum aralarında da sürpriz aktiviteler ve çekilişler olacak.

OTURUM KONULARI NELER?

“Pazarlamada Hedefleri Belirlemek Pazarlamanın Özgün Stratejileri”, “Haber Medyasının İlerleyişi ve Geleceği” ve “Sporda Marka Değeri Oluşturmak NBA Basketbolu Nasıl Marka Haline Geldi?” gibi spordan pazarlamaya, modadan medyaya her alanın trend konularına değinilecek.

NASIL SONLANACAK?

23 Mayıs tarihinde sonlanacak olan etkinlikte belli bir süre katılım göstermiş katılımcılar “Boğaziçi Marka Zirvesi Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaklar. https://bmz.ikboun.net/ adresinden etkinlik hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Biletler için: https://biletino.com/tr/e-bzk/bogazici-marka-zirvesi/ 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim