Anlık Bildirim

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü, teknoloji zirvesi düzenliyor

IBM ve Yapı Kredi sponsorluğundaki etkinlikte,teknoloji dünyasından üst düzey yöneticiler ve uzmanlar ile teknoloji severler buluşuyor. Etkinlikte; konuşmalar, paneller, hackathon ve eğitimler olacak.
Boğaziçi Üniversitesi’nde bilişim alanında faaliyet gösteren tek kulüp olan Bilişim Kulübü yani Compec, 2010’dan beri teknoloji dünyasından yöneticiler ve uzmanlar ile teknoloji severleri buluşturuyor. Bu sene 8.si düzenlenecek olan TechSummit adlı etkinliğin ana sponsorları ise IBM ve Yapı Kredi olacak. Ayrıca; Microsoft, Hopi, KoçSistem, Peak Games, İş Bankası ve daha birçok teknoloji devinin katkılarıyla paneller, seminerler, eğitimler (workshop) ve şirket gezileri düzenlenecek.
24, 25 ve 26 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek bu 3 günlük etkinliğin ilk 2 gününde yapay zeka, VR, 3 boyutlu yazıcı, big data, siber güvenlik, startup girişimciliği gibi çeşitli güncel teknoloji konularında seminerler, konuşmalar ve paneller olacak. Ayrıca etkinliğin ilk gününde Sahibinden, Getir, Yemek Sepeti, Peak Games gibi şirketlere gezi düzenlenecek. Son gün ise; deep learning, penetration testing gibi konularda eğitimler (workshop) gerçekleştirilecek. Microsoft ortaklığıyla da; görüntü tanıma/işleme, yazı işleme, makine öğrenmesi, arama önerisi, konuşma tanıma, konuşmayı yazıya çevirme, çeviri yapma gibi çok sayıda alanda kullanılan Microsoft Cognitive Services API eğitimi verilecek.
Ayrıca, sadece TechSummit katılımcılarına özel olarak, etkinlik kapsamında IBM ortaklığıyla bir hackathon da düzenlenecek.
TechSummit ‘17 hakkında daha fazla bilgi almak için kaynak kısmındaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz. Etkinliğe kayıt yaptırmak için ise aşağıdaki adrese girebilirsiniz. Katılımın herkese açık olduğunu hatırlatalım. TechSummit katılımcılarına etkinlik sonunda isimli katılım belgesi verileceğini belirtelim.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim