Anlık Bildirim
Sıradaki Video

QNAP TS-409 Pro Turbo NAS video inceleme

Sadece ofisler değil artık evlerimizde de birden fazla bilgisayar bulunuyor. Birden fazla bilgisayar demek internet ve dosya paylaşımı için bir ağ kurulumu ihtiyacını da doğuruyur. İnternet paylaşımı en kolay konu fakat konu dosya paylaşımı olduğunda büyük sıkıntı yaşanıyor. Zira dosyanın hangi bilgisayarda olduğunun bulunması gerekli. Sonrasında ise dosyanın alınacağı bilgisayarın açık olması gerekiyor ki siz bu dosyalara ulaşın.

Ağ diskleri bu konuda en iyi çözümü sunuyorlar. Sürekli açık kalan ve bir bilgisayara göre çok daha az enerji tüketen bu cihazlar bilginin tüm bilgisayarlar tarafından sürekli erişilebilir olmasını sağlıyor. Ayrıca modern ağ diskler bilgi paylaşımı yanında bir sürü ek özellikle geliyor.

Bu videomuzda ağ diskleri üzerine uzmanlaşmış bir firma olan QNAP'ın TS-409 Pro Turbo NAS modelini inceliyoruz. TS-409 ağ diski özelliği yanında; yazıcı sunucusu, PHP ve MySQL destekli WEB sunucusu, IP kameralarınızı kontrol edebileceğiniz ve görüntü kaydı yapabilen güvenlik merkezi, FTP sunucusu, dosya indirme sunucusu gibi bir çok özellikle donatılmış bir ürün.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim