![Acer 15-inç boyutunda utrabook hazırlıyor](https://www.donanimhaber.com/cache-v2/?t=00010101000000&width=-1&text=0&path=https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/30863/acerultreabook15_dh_fx57.jpg)
Hem global anlamda hem de Türkiye pazarında yeniden yükselişe geçmek isteyen Acer, ultrabook pazarına yönelik yatırımlarını arttırıyor. 11-inç ve 13-inç segmentindeki ultrabook modellerinin başarısının ardından Acer'ın 15-inç boyutunda ultrabook için çalışmalara başladığı bildiriliyor. Digitimes'ın haberine göre şirket, mevcut ultrabook modellerini üreten Wistron'dan farklı olarak 15-inç boyutundaki modelin hacimli üretimini Pegatron'a verebilir.
Aspire S3 ailesi ile yılı 250-300 bin adetlik ultrabook satışıyla tamamlayacağı ifade edilen Acer, 2012 içerisinde Intel'in 22nm Ivy Bridge platformunu kullanan ultrabook modelleri de sunacak. Tüm bunlara ek olarak yeni yılda aralarında Acer'ın da yer aldığı bazı üreticilerin yüksek çözünürlüklü ekrana sahip ultrabook çözümleri de lanse etmesi bekleniyor. Acer'ın Amerika'da 699$ seviyesinden sunması beklenilen 15-inç boyutundaki ultrabook modelinde kasa kalınlığının ne seviyede tutulacağı henüz bilinmiyor ancak Intel'e göre ultrabook konseptindeki ürünlerin 20mm'den daha ince kasaya sahip olması gerekiyor.
Acer'ın yeni modelini ürettirmesi beklenen Pegatron'la ilgili olarak Digitimes'ın aynı haberindeki bilgiye göre firmanın bu yılki toplam dizüstü bilgisayar satışının, bir önceki yılın anı dönemine göre %22 artış ile 18.99 milyon adet seviyesinde gerçekleşmesi ve şirketin, hacim açısından dördüncü büyük ODM üreticisi olacağı öngörülüyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.